Pasivní 3D brýle

  Pasivní 3D brýle

  Zážitek z domácího kina s funkcí Easy 3D

  Sdílejte opravdu pohlcující 3D zážitek s celou svojí rodinou díky pasivním 3D brýlím od společnosti Philips. Poskytují maximální pohodlí a zároveň skvělou kvalitu. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Zážitek z domácího kina s funkcí Easy 3D

Užijte si pohodlné sledování ve 3D

 • Ostrý obraz, vysoký výkon s omezením přeslechů

  Ostrý obraz, vysoký výkon s omezením přeslechů

  Ostrý obraz a minimální rozmazání obrazu televizorů Easy 3D z nich dělá nejpohodlnější zařízení pro sledování obrazu 3D. Díky technologii FPR (Film Pattern Retarder) – zdokonalenému 3D polarizátoru, který je plně integrován do obrazovky televizoru – poskytuje tento televizor komplexní zážitek srovnatelný s požitkem z kina.

 • Nízká hmotnost pro dlouhodobé pohodlné používání

  Brýle Easy 3D neobsahují žádné elektrosoučástky ani baterie. Jsou lehké a příjemné, takže jsou ideální pro dlouhodobé používání

 • Nastavitelný můstek na nos pro maximální pohodlí

  Sedlo těchto 3D brýlí lze nastavit pro každý typ nosu. I když nosíte brýle na předpis, nemusíte se bát, že byste strádali.

 • Optimální zobrazení i pro osoby s brýlemi

  Díky širokým sklům a jemnému zakřivení brýle sednou na většinu obličejů, dokonce i přes dioptrické brýle. Pomocný háček na horní části obruby pomáhá upevnit brýle Easy 3D k vašim vlastním brýlím.

Zobrazit všechny specifikace
 • Zdravotní upozornění:
 • Pokud jste vy nebo někdo v rodině někdy trpěli epilepsií nebo záchvaty kvůli citlivosti na světlo, pak se před vystavením se blikajícím světelným zdrojům, rychlým obrazovým sekvencím či sledování 3D obrazu poraďte s lékařem.
 • Chcete-li se vyhnout nepříjemným pocitům, jako je závrať, bolest hlavy nebo dezorientace, nedoporučujeme dlouhodobé sledování 3D televize. Pokud budete mít nějaké nepříjemné pocity, přestaňte sledovat 3D televizi a nepouštějte se do žádných potenciálně rizikových aktivit, dokud příznaky nezmizí.
 • Rodiče by měli dohlížet na děti, které sledují 3D obraz, a dávat pozor, zda se u nich neprojevují výše uvedené nepříjemné pocity. Sledování 3D obrazu se nedoporučuje u dětí do 6 let, protože jejich zrakové ústrojí ještě není plně vyvinuto.
 • 3D brýle nepoužívejte k jiným účelům než sledování 3D televize.
 • NEBEZPEČÍ UDUŠENÍ – Nedovolte, aby si s 3D brýlemi hrály děti do 3 let, protože by se mohly udusit krytem baterie nebo baterií.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat