televizní kamera

  televizní kamera

  Užívejte si Skype™ na televizoru

  Podělte se o zážitky s lidmi, na kterých vám záleží, ať jsou kdekoli. Se službou Skype™ na vašem televizoru si můžete užívat hlasové hovory a videohovory zdarma. Jednoduše připojte kvalitní kameru k vašemu televizoru Philips Smart LED s připojením k internetu a můžete volat. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Užívejte si Skype™ na televizoru

Hlasové hovory a videohovory z vašeho obývacího pokoje

 • Živý rozhovor s obrazem, bezplatně

  Užívejte si bezplatné videohovory z aplikace Skype na Skype prostřednictvím svého televizoru Philips Smart TV. Stačí zapojit kameru do konektoru USB na televizoru a připojit televizor k internetu. Postupujte podle jednoduchých pokynů na obrazovce a za chvíli si můžete užívat živé videohovory s přáteli nebo rodinnými příslušníky.

 • Volejte na telefony kdekoli na světě, za skvělé ceny

  Prostřednictvím služby Skype můžete volat lidem bezplatně. Věděli jste však, že jim z televizoru můžete zavolat dokonce i na telefon, kamkoli na světě, a za skvělé ceny? Tato televizní kamera Philips vám umožní vychutnat si velmi kvalitní zvuk pomocí dvou integrovaných mikrofonů.

 • Povídejte si s více lidmi při jednom volání z televizoru

  Povídejte si s více lidmi při jednom volání z televizoru. Zúčastněte se chatů s více kamarády současně. Můžete si také bezplatně domluvit setkání u večeře se všemi přáteli, kteří používají Skype.

 • Vychutnejte si videohovory pomocí vysoce kvalitní televizní kamery

  Vysoce kvalitní televizní kamera Philips je určena pro všechny televizory Philips Smart TV Premium a přináší vynikající kvalitu videa. Vychutnejte si videohovory se skvostnými detaily na velké obrazovce televizoru.

 • Jasný obraz, ať jste kdekoli: o to se postará 3x digitální zoom

  Trojnásobný digitální zoom umožňuje libovolně upravovat zvětšení bez ohledu na to, jak daleko od televizoru sedíte. Navíc je možné obraz také naklánět a posouvat a upravit zobrazení i v případě, že je televizor umístěn v rohu a nikoli přímo před pohovkou.

 • Zřetelná řeč nezávisle na vzdálenosti a prostoru

  Tato kamera je vybavena zpracováním zvuku s funkcí potlačení ozvěny. Tato funkce zajišťuje potlačení ozvěny zachycené integrovanými mikrofony, takže váš mluvený projev v hovorech Skype je mnohem zřetelnější. Vychutnejte si skvělou kvalitu zvuku.

 • Univerzální svorka na všechny televizory Philips Smart TV Premium

  Tato kamera je kompatibilní se všemi televizory Philips Smart LED certifikovanými pro použití se službou Skype a její součástí je svorka pro snadnou a rychlou instalaci. Stačí připojit kameru ke konektoru USB na televizoru, projít jednoduchý postup a můžete si užívat hovory prostřednictvím služby Skype.

Zobrazit všechny specifikace
 • Žádná tísňová volání přes Skype – služba Skype nenahrazuje běžný telefon a nelze ji používat pro tísňová volání.
 • Pro využívání bezplatných videohovorů z aplikace Skype™ na Skype prostřednictvím televizoru je nutné připojení televizoru k internetu.
 • Funkce zvětšení, posouvání a náklonu platí pouze pro televizory v Evropě a v Rusku

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat