Sportovní audio přehrávač

  Sportovní audio přehrávač

  Určen pro poslech v pohybu

  Pro ty, kteří trénují tvrdě a hrají naplno. 512MB model PSA235* nabízí 250 skladeb v kulatém, robustním a snadno ovladatelném provedení. Svou oblíbenou tréninkovou hudbu si vychutnáte se 100% zvukem bez přeskakování. Slot pro paměťovou kartu Mini SD umožňuje přidat další skladby. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Určen pro poslech v pohybu

 • Vychutnejte si až 15 hodin přehrávání hudby

  Vychutnejte si až 15 hodin přehrávání hudby
 • Vestavěné mluvící stopky

  Vestavěné mluvicí stopky aktivujete pomocí strategicky umístěného tlačítka na horní části přehrávače. Stopky přenášejí uplynulý čas sluchátky. Na svůj přehrávač se nemusíte ani dívat. Pro udržení motivace v každém režimu lze mluvicí stopky používat s hudbou i bez ní.

 • Intuitivní ovládání hudby ,poslepu' pomocí kolébkových čoček

  Užijte si bezproblémový trénink a ovládejte svou hudbu v pohybu pomocí intuitivních kolébkových čoček pro ovládání „poslepu“. Kolébkové čočky jsou konstruovány tak, abyste mohli zůstat v pohybu a plni motivace, a poskytují nenápadný a snadný přístup k řadě funkcí přehrávače, aniž byste museli svůj trénink přerušit. Pro skutečné ovládání „poslepu“ stačí klepnout na vodicí body kolébkových čoček v podobě výstupků, jež umožní pohodlné a přesné ovládání hudby i rádia.

 • Vestavěný slot pro paměťové karty Mini SD pro rozšíření paměti

  Tento speciální slot na přehrávači podporuje standardní paměťové karty SD flash, takže můžete přehrávači přidat dodatečnou paměť. Vychutnejte si větší pružnost s vyšší kapacitou pro ukládání kdykoliv a kdekoliv.

 • Navigace SuperScroll™ pro snadné a rychlé vyhledávání skladeb

  Tlačítka pro vyhledávání s dvojí funkcí umožňují snadné ovládání při procházení rozsáhlých knihoven. Můžete postupně procházet seznam skladeb, nebo na požadovanou stopu přejdete tlačítkem SuperScroll™, které přidržíte.

 • Funkce PlaysForSure* pouze v operačním systému Windows XP

  Díky funkci PlaysForSure, která zajišťuje kompatibilitu s aplikací Windows Media Player 10 a operačním systémem Windows XP, je práce se zařízením GoGear velmi snadná. Aplikace Windows Media Player umožňuje snadnou správu hudby na digitálním audio přehrávači GoGear a automatickou synchronizaci vaší hudební sbírky v počítači. Vychutnejte si také široký výběr při nákupech online. Při výběru obchodu online stačí jen najít logo PlaysForSure. Můžete být naprosto klidní – jakoukoli hudbu zde zakoupenou budete moci na přehrávači GoGear přehrávat.

Zobrazit všechny specifikace
 • 1 MB = 1 milion bajtů; dostupná kapacita paměti bude nižší.
 • Výdrž baterie je dána jejich používáním a nastavením.
 • Kapacita paměti vypočítaná pro 4minutové skladby a kódování formátu WMA rychlostí 64 kbps nebo formátu MP3 rychlostí 128 kbps.
 • PlaysForSure, Windows Media a logo Windows jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Microsoft Corporation ve Spojených státech a dalších zemích.
 • Skutečná rychlost přenosu může být různá v závislosti na operačním systému a konfiguraci softwaru.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat