Zábavní tablet

  HDMI

  Zábavní tablet

  Lehké zařízení, nekonečná zábava na cesty!

  Vezměte si tablet Philips kamkoli. Sledujte filmy, poslouchejte hudbu a brouzdejte po internetu jako nikdy předtím. Tento tablet, který byl certifikován společností Google a je vybaven systémem Android 4.1, nabídne videa a hudbu v neuvěřitelné kvalitě díky technologii FullSound a živým obrazem na displeji LCD. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zábavní tablet

17, 8cm (7") LCD displej, 8 GB PI3100Z2/58 Najít podobné výrobky

Lehké zařízení, nekonečná zábava na cesty!

Vybaveno systémem Android™ 4.1 (JellyBean)

 • Vychutnejte si sledování filmů v širokoúhlém formátu 16:9

  Vychutnejte si sledování filmů v širokoúhlém formátu 16:9

  Širokoúhlý poměr stran 16:9 je standardem pro univerzální televizní vysílání i digitální vysílání ve vysokém rozlišení. Přirozený formát poměru stran 16:9 znamená sledování videa bez pruhů nahoře a dole i bez ztráty kvality, ke které dochází při vyvažování, upravující velikost obrazu pro různě veliké obrazovky.

 • Funkce FullSound oživí hudbu z vašeho tabletu

  Funkce FullSound oživí hudbu z vašeho tabletu

  Inovativní technologie FullSound společnosti Philips věrně obnovuje zvukové detaily komprimované hudby ve formátu MP3 a výrazně ji obohacuje a vylepšuje, takže si vychutnáte opravdu pohlcující hudbu bez sebemenšího zkreslení. Protože je založena na algoritmu pro další zpracování audia, kombinuje technologie FullSound proslulou zkušenost společnosti Philips v oblasti reprodukce hudby s výkonností procesoru pro digitální signální systém (DSP) nejnovější generace. Výsledkem jsou plnější basy s větší hloubkou a působivostí, zesílení hlasu a čistého zvuku nástrojů a bohaté detaily. Objevte znovu přirozený zvuk komprimované hudby ve formátu MP3, která se dotkne vaší duše a roztančí vaše nohy.

 • Obchod Google Play nabízí přístup k tisícům aplikací a her

  Užijte si skvělé aplikace z obchodu Google Play. Stačí kliknout na ikonu v tabletu pro připojení k obchodu Google Play prostřednictvím Wi-Fi a můžete začít s vyhledáváním aplikací publikovaných důvěryhodnými poskytovateli třetích stran. Stahujte hry, nástroje, e-knihy nebo aplikace, které vám umožní přizpůsobit tablet – to vše zdarma nebo za nepatrnou částku. Přehledné a snadno použitelné rozhraní umožňuje intuitivní procházení aplikacemi, které lze setřídit podle hodnocení, kategorie nebo popularity. Aplikace můžete stahovat přímo do tabletu a okamžitě je začít využívat. Tablet změní život na cestách ve vzrušující výlet.

Zobrazit všechny specifikace
 • Nabíjecí baterie mají omezený počet nabíjecích cyklů. Časem je bude nutné vyměnit. Životnost baterií a počet nabíjecích cyklů závisí na používání a nastavení.
 • Výdrž baterie je dána jejich používáním a nastavením.
 • Výdrž baterie je přibližná a může se měnit v závislosti na podmínkách použití. Optimalizace výdrže baterie lze dosáhnout snížením podsvícení LCD displeje na minimum, připojením sluchátek (nevyužíváním vestavěných reproduktorů), poslechem na střední úrovni hlasitosti a používáním výrobku při pokojové teplotě.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat