DVD playback

  Přenosný DVD přehrávač

  Tenký přístroj se štěrbinovou DVD mechanikou

  Kouzlo filmů a hudby ožívá na stylovém displeji LCD 8,5” přehrávače Philips PET836. Vychutnejte si volně vysílané digitální televizní programy s vestavěným digitálním TV přijímačem. Je dodáván s elegantním držákem do auta a konektorem USB.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Tenký přístroj se štěrbinovou DVD mechanikou

s vestavěným digitálním TV přijímačem

 • Přehrávání filmů ve formátech DVD, DVD+/-R a DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® a MPEG4

  Přehrávání filmů ve formátech DVD, DVD+/-R a DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® a MPEG4

  Podpora kodeku DivX® zajišťuje, že budete moci zobrazit videozáznamy kódované systémem DivX® v pohodlí svého obývacího pokoje. Formát médií DivX® je technologie pro kompresi videozáznamu založená na standardu MPEG4, která umožňuje uložit velké soubory, například filmy, upoutávky a hudební videoklipy na médiích jako jsou disky CD-R/RW, paměťové karty a disky DVD-video. Disky CD s nahrávkami ve formátu DivX® lze přehrávat na některých DVD přehrávačích, DVD rekordérech a systémech domácího kina.

 • Přehrávání hudby na discích MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Přehrávání hudby na discích MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Technologie pro kompresi zvuku umožňuje zmenšit velikost velkých souborů s digitálně zaznamenanou hudbou až 10krát, aniž by se významně snížila kvalita zvuku. MP3 a WMA patří mezi kompresní formáty, díky kterým si vychutnáte svět digitální hudby na svém přehrávači Philips. Stáhněte si skladby ve formátu MP3 nebo WMA z autorizovaných zdrojů hudby na síti Internet nebo si vytvořte své vlastní ripováním hudebních CD a přeneste je do svého zařízení.

 • Sdílejte soubory s obrázky JPEG s obrazovými disky CD

  Sdílejte soubory s obrázky JPEG s obrazovými disky CD

  Schopnost přehrávání většiny formátů poskytuje maximální kompatibilitu disků a požitek z obrázků na cestách.

 • Podpora volně vysílaných digitálních televizních a rozhlasových programů DVB-T

  Podpora volně vysílaných digitálních televizních a rozhlasových programů DVB-T

  Rozšiřte své zážitky a zdarma si vychutnejte digitální programy. Technologie DVB-T (Pozemní digitální vysílání) umožňuje příjem volně vysílaných digitálních televizních a rozhlasových programů v Evropě. Signál je zpracováván v digitální formě bez analogových procesů, aby byla zachována jeho nejvyšší kvalita.

 • Vychutnejte si až tři hodiny přehrávání díky vestavěné baterii*

  Vychutnejte si až tři hodiny přehrávání díky vestavěné baterii*

  Tento přehrávač Philips je vybaven kompaktní vestavěnou baterií, která zaručuje dlouhotrvající napájení. Na jedno nabití lze dosáhnout až 3hodinového trvalého potěšení z přehrávání filmů či hudby nebo prohlížení fotografií. Nabíjení je skutečně snadné – stačí připojit napájecí kabel.

 • Elegantní držák do auta pro snadné použití

  Elegantní držák do auta pro snadné použití

  Co takhle vzít si s sebou z domova na cesty přenosný přehrávač DVD a užít si zábavu při cestování? Jedinečný systém držáku do auta zajišťuje snadnost použití a disponuje rychlosnímatelným raménkem, které napomáhá snadnému vyjmutí nepoužívaného přehrávače. Přenosný přehrávač DVD můžete mít u sebe, v autě zůstane pouze držák.

 • Připojení USB pro fotografie a přehrávání hudby ze zařízení USB

  Připojení USB pro fotografie a přehrávání hudby ze zařízení USB

  Jednoduše připojte přenosné zařízení do konektoru USB na přenosném DVD přehrávači Philips a přehrávejte přímo z USB nebo vyberte digitální hudbu či fotografie. Nyní se můžete podělit o své oblíbené zážitky s rodinou a přáteli.

 • Včetně ochranného pouzdra

  Včetně ochranného pouzdra
Zobrazit všechny specifikace
 • DivX, DivX Certified a související loga jsou ochranné známky společnosti DivXNetworks, Inc. a používají se za poskytnutí licence.
 • Windows Media a logo Windows jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Microsoft Corporation ve Spojených státech a dalších zemích.
 • Výdrž baterie je dána jejich používáním a nastavením.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat