Přenosný DVD přehrávač s duální obraz.

    Vychutnejte si filmy i hry na cestách

    Přehrávejte si filmy a hrajte hry v autě! Dva 7”/18cm TFT LCD displeje přehrávače Philips PD7032 vám umožní vychutnat si filmy DVD/DivX®, hudbu i fotografie. Dva herní ovladače zábavu na cestách ještě umocňují. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Přenosný DVD přehrávač s duální obraz.

7"/ 18cm LCD, Duální obrazovky PD7032/12 Najít podobné výrobky

Vychutnejte si filmy i hry na cestách

Dva širokoúhlé displeje LCD

  • Včetně adaptéru do auta a připevňovacího popruhu

    Včetně adaptéru do auta a připevňovacího popruhu

    Dodáváno s příslušenstvím do auta pro zlepšení zážitků z filmů na cestách. Auto adaptér umožňuje napájet přenosný přehrávač DVD pomocí nabíječky v zapalovači, připevňovací popruh umožňuje připevnění přehrávače na opěrku hlavy v autě tak, aby jej pasažéři mohli sledovat. Nastavení přenosného přehrávače nebylo nikdy jednodušší.

  • Přehrávání MP3-CD, CD a CD-RW

    Přehrávání MP3-CD, CD a CD-RW

    Formát MP3 představuje revoluční kompresní technologii, s jejíž pomocí lze velké soubory s digitálně zaznamenanou hudbou zmenšit až 10krát, aniž by se významně snížila kvalita zvuku. Na jeden disk CD lze uložit až 10 hodin hudby.

  • Prohlížení obrázků JPEG z obrazového disku

    Prohlížení obrázků JPEG z obrazového disku

    Přehrávejte obrázky JPEG, které jsou uloženy na disku. Oživte oblíbené okamžiky s rodinou a přáteli, kdykoli chcete!

  • DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD kompatibilní

    DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD kompatibilní

    Přenosný DVD přehrávač Philips je kompatibilní s většinou DVD a CD disků dostupných na trhu. DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD a CD – v DVD přehrávači lze přehrát všechny. DVD+/-R je zkrácený termín označující DVD mechaniku, která pracuje oběma obvyklými DVD formáty. Podobně DVD+/-RW zvládne oba obvyklé typy přepisovatelných disků.

  • 17,8cm (7") barevný TFT LCD displej pro velmi kvalitní zobrazení

    17,8cm (7") barevný TFT LCD displej pro velmi kvalitní zobrazení

    Barevný LCD displej s vysokým rozlišením oživuje snímky a zobrazuje vaše cenné fotografie, oblíbené filmy a hudbu ve stejně bohatých detailech ‚skutečného života‘ a zářivých barvách, jako vysoce kvalitní výtisk.

  • Konektor stereo sluchátek pro lepší osobní hudební zážitky

    Kdykoli budete chtít, můžete připojit vlastní sluchátka a vychutnat si osobní zážitek z poslechu tohoto zařízení Philips. Připojením sluchátek k tomuto zařízení si můžete vychutnat svou oblíbenou hudbu se skvělým zvukem, aniž byste rušili okolí.

  • Certifikace DivX pro standardní přehrávání videí DivX

    Podpora kodeku DivX® zajišťuje, že můžete zobrazit videa a filmy z internetu, kódované systémem DivX, například zakoupené hollywoodské filmy. Formát médií DivX je technologie pro kompresi videa založená na standardu MPEG4, která umožňuje uložit velké soubory, například filmy, upoutávky a hudební videoklipy na média, jako jsou CD-R/RW disky a zapisovatelné DVD disky, paměťová zařízení USB a další paměťové karty, a přehrávat je na svém zařízení Philips DivX Certified®.

  • Plná obnova po přerušení napájení

    DVD přehrávač si pamatuje, kde jste posledně zastavili přehrávání, vypnuli jej nebo vypadlo napajení. Pokud jste nepřehrávali jiný disk, přehrávač bude pokračovat v přehrávání z místa, kde jste film posledně zastavili, pouhým nahráním disku. Usnadňujeme vám život!

  • Včetně adaptéru AC/DC

    Tento přenosný DVD přehrávač je dodáván se síťovým adaptérem. Stačí jej připojit do libovolné nástěnné zásuvky a ihned můžete napájet svůj přehrávač.

  • Obsahuje herní CD pro okamžitou zábavu

    Tento přehrávač se dodává s přibaleným herním CD pro mimořádnou zábavu. Stačí vložit game CD do diskové mechaniky a začít se bavit na cestách.

Zobrazit všechny specifikace

Příslušenství pro tento výrobek

Zobrazit všechna příslušenství
* Doporučená maloobchodní cena
  • DivX, DivX Certified a související loga jsou ochranné známky společnosti DivXNetworks, Inc. a používají se za poskytnutí licence.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat