Minirádio Original

  Ovládejte své minirádio Original bezdrátově

  Získejte uhlazené melodie s tímto minirádiem Original. Jedná se o moderní interpretaci legendárního modelu Philetta, která přináší rádio DAB+ a FM a také bezdrátovou hudbu z chytrých zařízení prostřednictvím připojení Bluetooth. Vestavěný časovač zvyšuje pohodlí. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Minirádio Original

Bluetooth®, DAB+, FM, Dva časy buzení, kuchyňská minutka, 4 W ORT2300C/10 Najít podobné výrobky

Ovládejte své minirádio Original bezdrátově

pomocí bezplatné aplikace DigitalRadio

 • Streamování hudby prostřednictvím rozhraní Bluetooth z chytrých telefonů nebo tabletu

  Streamování hudby prostřednictvím rozhraní Bluetooth z chytrých telefonů nebo tabletu

  Rozhraní Bluetooth je bezdrátové komunikační rozhraní s krátkým dosahem, které je efektivní a zároveň energeticky úsporné. Tato technologie umožňuje snadné bezdrátové připojení mezi zařízeními s rozhraním Bluetooth, takže můžete přehrávat svoji oblíbenou hudbu z chytrých telefonů nebo tabletů na audiosystémech Philips – pohodlně a kdykoli chcete.

 • Můžete si vychutnat více kanálů z nabídky 20 stanic DAB a 20 předvoleb stanic FM

  Můžete si vychutnat více kanálů z nabídky 20 stanic DAB a 20 předvoleb stanic FM

  20 stanic DAB a 20 předvoleb stanic FM se postará o to, aby k vašim oblíbeným kanálům vedlo jen několik stisknutí tlačítek. Chcete-li naprogramovat předvolbu, jednoduše nalaďte požadovanou stanici a poté stiskněte a přidržte tlačítko předvolby. Tento rychlý postup umožňuje automatické uložení rádiové frekvence a zajistí vám snadný přístup, kdykoli si budete přát.

 • Automatická synchronizace času bez problému zajistí přesný čas

  Automatická synchronizace času bez problému zajistí přesný čas

  Díky funkci automatického nastavení času v radiobudíku se již nikdy nemusíte starat o nastavování času. Hodiny se automaticky synchronizují pomocí rádiových signálů i v případě, že jsou vypnuty. Pokud je třeba naléhavě upravit nastavení, aktualizace se provede během jedné minuty. Probíhají i pravidelné synchronizace pomocí rádiových signálů, aby byl vždy zajištěn přesný čas. Počínaje prvním okamžikem, kdy radiobudík vytáhnete z krabice, a konče výpadkem dodávky elektřiny se můžete na svůj produkt Philips spolehnout: poskytne vám správný čas, bez problémů a bez kompromisů.

 • Vestavěné odpočítávání času pro praktické využití v kuchyni

  Vestavěné odpočítávání času pro praktické využití v kuchyni

  Tento radiobudík poskytuje to nejvyšší pohodlí pro každodenní život. Vestavěné odpočítávání času pomáhá sledovat právě vařené potraviny a zajistit bezpečnost a dobře uvařené pokrmy. Nyní můžete odejít od sporáku nebo trouby a chvíli odpočívat u televizoru nebo se věnovat jiným domácím pracím. Jakmile uplyne stanovená doba, zazní bzučák a připomene vám, že jídlo je připraveno k podávání.

 • Velký podsvícený LCD displej pro snadné prohlížení při slabém světle

  Velký podsvícený LCD displej pro snadné prohlížení při slabém světle

  Podsvícený displej LCD zajišťuje snadné prohlížení a obsluhu při slabém světle a na první pohled poskytuje jasné informace.

 • Budík s nastavením na všední dny a víkend odpovídá vašemu životnímu stylu

  Budík s nastavením na všední dny a víkend odpovídá vašemu životnímu stylu

  Tento radiobudík, navržený pro moderní životní styl, je vybaven dvěma budíky, takže je možné nastavit různé časy buzení pro pracovní dny i pro víkend nebo různé časy buzení pro páry. Nastavení budíku lze přizpůsobit na celý týden od pondělí do neděle. Případně si můžete nastavit budík na dřívější vstávání v pracovní dny od pondělí do pátku, zatímco o sobotách a nedělích si dopřejete pozdější buzení. Záleží jen na vás. Díky těmto užitečným funkcím si ušetříte problémy s nastavováním budíku každý večer.

 • Dva časy buzení, takže vy i váš partner nebo partnerka můžete stávat v různou dobu

  Dva časy buzení, takže vy i váš partner nebo partnerka můžete stávat v různou dobu

  Audiosystém Philips přichází s dvěma časy buzení. Nastaví tak buzení pro vás i buzení pro vašeho partnera.

 • Časovač pro snadné usínání při oblíbené hudbě

  Časovač pro snadné usínání při oblíbené hudbě

  Pomocí časovače můžete nastavit, jak dlouho chcete poslouchat vybranou hudbu nebo zvolenou rozhlasovou stanici, než usnete. Stačí zadat časový interval (až 2 hodinu) a vybrat stanici, kterou chcete při usínání poslouchat. Systém bude pokračovat v reprodukci po zvolenou dobu a pak se automaticky přepne do tichého pohotovostního režimu s nízkou spotřebou energie. Časovač umožňuje usínání s oblíbeným moderátorem rozhlasové stanice bez počítání oveček nebo nadbytečného plýtvání energií.

 • Vstup Audio-in pro snadné přenosné přehrávání hudby

  Vstup Audio-in pro snadné přenosné přehrávání hudby

  Stačí jedno snadné připojení a můžete si vychutnat svou hudbu u přenosných zařízení a počítačů. Stačí zapojit zařízení do portu AUDIO-IN (3,5 mm) na přístroji Philips. U počítačů se obvykle k připojení využívá výstup pro sluchátka. Jakmile je připojení navázáno, můžete si přímo vychutnat celou svou hudební sbírku prostřednictvím sady vynikajících reproduktorů. Značka Philips jednoduše přináší lepší zvuk.

 • Soudobá verze ikonického designu Philetta

  Inspirováno rádiem Original z roku 1955 – toto originální minirádio znovu využívá ikonické prvky legendárního rádia Philips z roku 1955, které je známé také pod názvem Philetta „BF 102 U“. Toto kompaktní rádo ve své době velice zapůsobilo na posluchače svým jednoduchým designem, skvělým zvukem a křišťálově čistým příjmem. Historie rádií značky Philips sahá až do roku 1927. V průběhu desetiletí se mnoho modelů stalo známými ikonami v oblasti rádií a jsou nyní sběratelskými kousky.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat