Wi-Fi b/g certified

  Zařízení Network Music Player

  Zpřístupněte svou hudbu

  Síťový hudební přehrávač Philips Streamium NP2900 vám se svými vestavěnými reproduktory zajistí bezdrátový přístup k hudební knihovně v počítači a k internetovému rádiu - a to vše v neodolatelné kvalitě funkce LivingSound a vynikající technologie FullSound. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Streamium Zařízení Network Music Player

Internetové rádio zdarma, Barevný displej NP2900/12 Najít podobné výrobky

Zpřístupněte svou hudbu

Vychutnejte si hudbu z PC a z internetu - bezdrátově

 • Tisíce internetových rozhlasových stanic zdarma

  Tisíce internetových rozhlasových stanic zdarma

  Zařízení Streamium přináší tisíce internetových rozhlasových stanic zdarma. Nyní můžete mít přehled o veškeré hudbě po celém světě. Připojte přehrávač Streamium k Internetu a poslouchejte své oblíbené programy online pomocí audiosystému, aniž byste museli zapínat počítač.

 • Jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní se zobrazením obalů alb

  Jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní se zobrazením obalů alb

  Jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní přehrávače GoGear využívá pokročilou technologii navigace. Nejenže pomáhá zajišťovat rychlou a bezproblémovou navigaci, ale také příjemný multimediální zážitek, který lze zvládnout během chvilky. Inteligentní funkce jako Obal alba – která zobrazí obal alba zabudovaný v hudebních souborech – zajišťují bohatší zážitek jako za starých dobrých časů, kdy jste si při poslechu hudby prohlíželi obal CD nebo LP.

 • Alfanumerické vyhledávání pro rychlý přístup

  Alfanumerické vyhledávání pro rychlý přístup

  Funkce alfanumerického vyhledávání na klávesnici dálkového ovladače umožňuje okamžitě najít oblíbeného interpreta, stopu nebo album. Stačí na dálkovém ovladači stisknout tlačítko ‚Search‘ (Hledat) a poté napsat několik prvních písmen nebo číslic názvu požadované stopy nebo alba či jména interpreta. Výsledkem akce je záznam, který nejpřesněji odpovídá zadání. Není třeba ztrácet čas postupným procházením celé sbírky hudby nebo seznamu stop.

 • Velká obrazovka a dálkový ovladač

  Velká obrazovka a dálkový ovladač

  Snadno procházejte celou svou sbírkou hudby. Velký 10,2cm (4") LCD displej zobrazuje velké ikony a přiblížený text. Prolétněte tisíci skladbami pomocí praktického dálkového ovladače nebo během několika sekund hladce projděte jednou skladbou. Pohodlně se usaďte s dálkovým ovládáním v ruce.

 • Funkce LivingSound pro rozměrnější, pohlcující stereofonní zvuk

  Funkce LivingSound pro rozměrnější, pohlcující stereofonní zvuk

  Technologie LivingSound, pro kterou společnost Philips očekává udělení patentu, významně rozšiřuje optimální místo vhodné k poslechu (ideální místo k poslechu v místnosti), takže si můžete vychutnat skutečně pohlcující hudbu na širším prostoru. Díky kombinaci různých zvukových procesů obnovuje funkce LivingSound prokreslení a prostorové detaily zvukového jeviště, které se v kompaktním stereofonním systému často ztrácejí. Výsledkem je větší než očekávané místo optimálního poslechu a hudba je bohatě a rovnoměrně rozložena v místnosti. Nyní již není vaše potěšení z hudby omezeno na tradičně úzkou oblast. Vychutnejte si optimální stereofonní zvuk na větším prostoru.

 • Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Inovativní technologie FullSound společnosti Philips věrně obnovuje zvukové detaily komprimované hudby ve formátu MP3 a výrazně ji obohacuje a vylepšuje, takže si vychutnáte hudební CD bez sebemenšího zkreslení. Protože je založena na algoritmu pro další zpracování audia, kombinuje technologie FullSound proslulou zkušenost společnosti Philips v oblasti reprodukce hudby s výkonností procesoru pro digitální signální systém (DSP) nejnovější generace. Výsledkem jsou plnější basy s větší hloubkou a působivostí, zesílení hlasu a čistého zvuku nástrojů a bohaté detaily. Objevte znovu přirozený zvuk komprimované hudby ve formátu MP3, která se dotkne vaší duše a roztančí vaše nohy.

 • Systém se 4 reproduktory pro vynikající zvuk

  Systém se 4 reproduktory pro vynikající zvuk

  Čtyři reproduktory (dva vepředu a jeden na každé straně) jsou přesně umístěny tak, aby poskytly kvalitu zvuku, kterou nabízí patentovaná technologie LivingSound společnosti Philips. Výsledkem je větší než očekávané místo optimálního poslechu a hudba je bohatě a rovnoměrně rozložena v místnosti. Nyní si můžete vychutnat optimální stereofonní zvuk na větším prostoru.

 • 30 W RMS

  30 W RMS

  Hudební výkon 30 W RMS naplní místnost oblíbenou hudbou.

 • Bezdrátové přehrávání hudby z PC/Mac

  Bezdrátové přehrávání hudby z PC/Mac

  Osvoboďte pomocí přístroje Streamium Network music player celou svou sbírku hudby z počítače PC/Mac! Díky funkci UPnP, která umožňuje připojení k libovolnému zařízení vybavenému rozhraním Universal Plug & Play, může zařízení Streamium získat přístup ke sbírce, vybírat a prohledávat sbírku hudby v počítači. Jednoduše použijte dálkový ovladač, vyberte pomocí zařízení Streamium skladby a přehrajte je. Užijte si svou hudbu bezdrátově, bez námahy a ve skvělé kvalitě zvuku. Patentovaná technologie FullSound společnosti Philips vnáší do poslechu MP3 zážitek z poslechu CD a funkce LivingSound vytváří rozměrnější, pohlcující stereofonní zvuk.

Zobrazit všechny specifikace
 • Některé funkce vyžadují podporu širokopásmového přístupu k internetu
 • Některé služby nejsou dostupné ve všech oblastech

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat