Multimediální reproduktory 2.0

  Pusobivá kvalita zvuku

  Díky plnému hudebnímu výkonu 24 wattů a technologii Dynamic Bass Boost pro zdůraznění nízkých tónů vám výkonné počítačové reproduktory MMS231 zajistí multimediální zvukový zážitek mocnější než kdy jindy.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Pusobivá kvalita zvuku

Hluboké basy a křišťálově čisté výšky

 • Systém Bass Reflex přináší silné a hlubší basy

  Systém Bass Reflex přináší silné a hlubší basy

  Reproduktorové soustavy s konstrukcí Bass Reflex zajišťují reprodukci hlubokých basů i pomocí malé reproduktorové soustavy. Od konvenčních reprosoustav se liší přidáním basového průduchu pro hluboké tóny, který je akusticky vyladěn tak, aby spolu s basovým reproduktorem poskytoval optimální výkon soustavy na nízkých kmitočtech. Výsledkem jsou hlubší s menším zkreslením. Principem je rezonance vzduchové hmoty v basovém průduchu podobně jako u běžného reproduktoru. V kombinaci s výkonem basového reproduktoru poskytují soustavy tohoto typu zcela nový rozměr reprodukce zvuku na nejnižších kmitočtech.

 • Funkce Dynamic Bass Boost pro hluboké a dramatické basy

  Funkce Dynamic Bass Boost pro hluboké a dramatické basy

  Zvýraznění basů Dynamic Bass Boost zajišťuje maximální zážitek při poslechu hudby zvýrazněním basové složky v celém rozsahu nastavení hlasitosti – od nízké po vysokou – stačí jen stisknout tlačítko! Reprodukce basových tónů s nízkými kmitočty je obvykle při nízké hlasitosti nevýrazná. Toto omezení lze potlačit zapnutím zvýraznění basů Dynamic Bass Boost, která zvýší úroveň basů tak, aby byla zajištěna optimální reprodukce i při snížení hlasitosti.

 • Díky znakovému a barevnému značení konektorů je zapojení otázkou minut

  Díky znakovému a barevnému značení konektorů je zapojení otázkou minut

  Barevně značené kabely s jednoznačným označením a srozumitelná dokumentace umožňují uvedení do provozu během několika minut.

 • Vychutnejte si počítačový zvuk v kvalitě domácího audiosystému

  Společnost Philips využila více než 75letých zkušeností z čelní pozice ve zvukovém průmyslu k vývoji počítačových zvukových produktů s výkonem ekvivalentním výkonu jejích oceněných domácích audiosystémů.

 • Více než 75 let zkušeností se zvukem

  Společnost Philips vynalezla CD, vedla tým, který vytvořil specifikaci USB audio a během několika desetiletí vyrobila milióny audiosystémů, souprav domácího kina a televizorů. Proto i nyní můžeme společnosti Philips důvěřovat, že vytvořila počítačové audiosystémy té nejvyšší kvality.

 • Kompatibilní s hudbou, hrami, filmy a Internetem jako zdroji zvuku

  Lze přehrávat všechny typy zdrojů zvuku - hudbu, hry, filmy a Internet. Ať chcete poslouchat cokoli, váš zážitek z multimediálního zvuku bude silnější než kdy jindy.

 • Snadné připojení k PC nebo laptopu

  Lze připojit k PC nebo laptopu

 • Subwoofer pro basy plus satelity pro jasné výšky

  Audiosystém je dělen na subwoofer, který je optimalizován na reprodukci basových frekvencí, a satelitní reproduktory optimalizované na střední a vysoké frekvence. Výsledkem je systém, který účinně reprodukuje celé pásmo zvukových frekvencí, od hlubokých basů až ke křišťálově vysokým tónům, s minimálním zkreslením.

 • Dřevěná skříň pro kvalitní reprodukci basů

  Reproduktorová skříň je dřevěná, díky čemuž je reproduktor mimořádně stabilní a má vynikající zvukový výkon.

 • Magnetické stínění eliminuje zkreslení obrazu na počítači

  Stínění silných magnetů ve vinutí reproduktorů zamezuje nebezpečí zkresleného nebo porušeného obrazu, jsou-li reproduktory příliš blízko monitoru počítače.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat