Mikrosystém

  Hudba MP3 z počítače bezdrátově a na dálkové ovládání

  Udělejte ze svého počítače jukebox pro hudbu ve formátu MP3 bezdrátovým propojením se systémem Philips MCW770 a vychutnávejte si poslech kdekoli v domácnosti. Navíc můžete veškerou hudbu MP3 uloženou v počítači pomocí systému MCW770 dálkově ovládat – a nemusíte natahovat žádné kabely.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Hudba MP3 z počítače bezdrátově a na dálkové ovládání

 • Přehrávání až 50 hodin hudby ve formátu MP3 z 5 disků CD

  Přehrávání až 50 hodin hudby ve formátu MP3 z 5 disků CD

  Formát MP3 představuje revoluční kompresní technologii, s jejíž pomocí lze zmenšit velké soubory s digitálně zaznamenanou hudbou až 10krát, aniž by se významně snížila kvalita zvuku. Na jeden disk CD lze uložit až 10 hodin hudby. Přístroj je vybaven měničem na 5 disků CD, což znamená až 50 hodin hudby. Formát MP3 se stal standardním formátem komprese zvuku používaným na Internetu, neboť umožňuje rychlý a snadný přenos souborů.

 • Snadná navigace podle interpreta, alba nebo seznamu skladeb

  Snadná navigace podle interpreta, alba nebo seznamu skladeb
 • Včetně adaptéru USB pro bezdrátové připojení k počítači

  Bezdrátové připojení Wi-Fi propojuje počítač s hudebním systémem Philips bez komplikovaného konfigurování sítě. Wi-Fi je nejpoužívanější standard pro bezdrátové sítě, známý též pod označením IEEE802.11b. Stačí nainstalovat dodaný ovladač bezdrátového adaptéru USB a připojit tento adaptér k počítači. Ovládací tlačítka na hudebním systému i na dálkovém ovladači pak zajišťují snadné procházení a nastavení hudby ve formátu MP3 uložené na počítači. Přetáhněte oblíbenou hudbu ve formátu MP3 z počítače do zvukového systému Philips, ať jste kdekoli v domě. Bez kabelů!

 • Digitální zesilovač třídy D pro kvalitní reprodukci zvuku

  Digitální zesilovač ve třídě D převádí analogový signál na digitální, který pak digitálně zesiluje. Tento signál je pak veden do demodulačního filtru na koncový výstup. Zesílený digitální výstup poskytuje veškeré výhody digitálního zvuku, včetně zvýšené zvukové kvality. Kromě toho má digitální zesilovač ve třídě D více než 90% účinnost ve srovnání s tradičními zesilovači typu AB. Díky tomu má digitální zesilovač velmi malé rozměry a nízký ztrátový výkon.

 • Celkový výkon 2500 W PMPO / 150 W RMS

  Tento systém má celkový výstupní výkon 2500 W PMPO / 150 W RMS. RMS neboli Root Mean Square je typickým způsobem měření zvukového výkonu neboli elektrického výkonu přeneseného z audiozesilovače do reproduktoru, který je měřen ve wattech. Celkový zvukový výkon závisí na množství elektrické energie dodané reproduktoru a na jeho citlivosti. Čím vyšší je výkon, tím lepší je zvuk z reproduktoru.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat