Komponentní Hi-Fi systém s Wi-Fi

  Posedlost zvukem

  Komponentní Hi-Fi systém Philips Streamium umožňuje přenášet hudbu z počítače PC/MAC, přehrávat CD či MP3 nebo pouštět internetová rádia a rádia FM. Na intuitivní dotykové obrazovce s barevným displejem si navíc můžete vychutnat snadnou navigaci.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Streamium Komponentní Hi-Fi systém s Wi-Fi

Posedlost zvukem

Přenášejte bezdrátově hudbu z počítače PC/MAC a internetu

 • Tisíce internetových rozhlasových stanic zdarma

  Tisíce internetových rozhlasových stanic zdarma

  Zařízení Streamium přináší tisíce internetových rozhlasových stanic zdarma. Nyní můžete mít přehled o veškeré hudbě po celém světě. Připojte přehrávač Streamium k Internetu a poslouchejte své oblíbené programy online pomocí audiosystému, aniž byste museli zapínat počítač.

 • Přehrávání hudby na discích MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Přehrávání hudby na discích MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Technologie pro kompresi zvuku umožňuje zmenšit velikost velkých souborů s digitálně zaznamenanou hudbou až 10krát, aniž by se významně snížila kvalita zvuku. MP3 a WMA patří mezi kompresní formáty, díky kterým si vychutnáte svět digitální hudby na svém přehrávači Philips. Stáhněte si skladby ve formátu MP3 nebo WMA z autorizovaných zdrojů hudby na internetu nebo si vytvořte své vlastní ripováním hudebních CD a přeneste je do svého zařízení.

 • Režim USB Direct pro přehrávání hudby ve formátu MP3/WMA

  Režim USB Direct pro přehrávání hudby ve formátu MP3/WMA

  Režim USB Direct umožňuje jednoduše připojit zařízení USB k portu USB na zařízení Philips. Digitální se přehraje přímo ze zařízení Philips.

 • Přehrávání hudby z iTunes

  Přehrávání hudby z iTunes

  Nyní můžete – bez jakékoli konverze – v Hi-Fi systému Philips přehrávat hudbu z knihovny iTunes! Podporuje kodek AAC používaný knihovnou iTunes ke kopírování a ukládání hudby. Stačí nainstalovat software TwonkyMedia dodávaný se systémem a budete mít bezdrátový přístup výběru a přehrávání hudby z knihovny iTunes a seznamů skladeb. Přehrávač nepodporuje hudbu zakoupenou v obchodě iTunes chráněnou systémem DRM.

 • Rádio FM

  Rádio FM

  Rádio VKV rádio používá frekvenční modulaci (FM) a poskytuje zvuk vysílaný rozhlasovými stanicemi v kvalitě Hi-Fi. Tato technologie vysílání umožňuje poslouchat oblíbené rozhlasové stanice v pásmu VKV.

 • 2 x 50 W RMS; Hi-Fi zvuk s digitálním zesilovačem třídy „D“

  2 x 50 W RMS; Hi-Fi zvuk s digitálním zesilovačem třídy „D“

  Naplňte místnost oblíbenou hudbou díky hudebnímu výkonu 2 x 50 W a digitálnímu zesilovači třídy „D“. Zesilovač převádí analogový signál na digitální, který poté zesiluje. Tento signál je pak veden do demodulačního filtru na koncový výstup. Zesílený digitální výstup poskytuje veškeré výhody digitálního zvuku, včetně zvýšené zvukové kvality. Kromě toho má také zesilovač více než 90% účinnost ve srovnání s tradičními zesilovači třídy AB. Díky tomu má digitální zesilovač velmi malé rozměry a nízký ztrátový výkon.

 • Funguje s domácím širokopásmovým Wi-Fi připojením a routerem

  Funguje s domácím širokopásmovým Wi-Fi připojením a routerem

  Hi-Fi systém Philips se dodává s ethernetovým konektorem, který umožňuje připojení k internetu prostřednictvím serveru DHCP. Systém má certifikaci Wi-Fi normy B/G, díky čemuž je kompatibilní s kterýmkoliv routerem rovněž certifikovaným pro síť Wi-Fi B/G. Snadné a pohodlné ovládání tohoto systému je možné díky jednodotykovému chráněnému nastavení Wi-Fi pro zajištění zabezpečeného připojení Wi-Fi během pouhých několika sekund.

 • Bezdrátový přenos hudby a fotografií z PC/MACu

  Bezdrátový přenos hudby a fotografií z PC/MACu

  Váš počítač PC/ MAC je naplněn hudbou, kterou lze nyní pohodlně přenášet do audiozařízení Philips – bez změti kabelů. Sdílejte s ostatními na večírku své oblíbené skladby nebo si je jen vychutnejte v pohodlí domova. Pokud to samé provedete se svými sbírkami fotografií, budete si je moci prohlížet během poslechu hudby. Využijte pohodlí bezdrátového přenosu a zpřístupněte poklady ve vašem PC/ MACu.

 • Dálkový ovladač pro praktickou navigaci

  Dálkový ovladač pro praktickou navigaci

  Ovládejte všechny funkce svého Hi-Fi systému Philips z pohodlí své pohovky. Snadno a rychle hledejte, procházejte a přehrávejte svou hudbu. Díky přímým klávesám jako Domů nebo Oblíbené získáte rychlý přístup k hlavní obrazovce, oblíbené internetové rozhlasové stanici nebo hudbě z počítače či internetu bezdrátově. Centrum ovládání Hi-Fi systému je ve vaší dlani.

 • Snadná navigace pomocí dotykového displeje

  Snadná navigace pomocí dotykového displeje

  Dotykový displej umožňuje ovládat zařízení jednoduše stisknutím tlačítek na displeji místo fyzických tlačítek na zařízení. Stačí přístroj zapnout a na LCD displeji se zobrazí uživatelské rozhraní dotykové obrazovky se všemi možnostmi nastavení. Dotykový displej představuje kombinaci technologie LCD s dotykovými čidly a výkonným mikroprocesorem. Po stisknutí určité oblasti na obrazovce prstem je vyslán odpovídající signál do procesoru a příkaz je okamžitě proveden.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat