Bezdrátový Hi-Fi mikrosystém

  Posedlost zvukem

  Bezdrátový mikrosystém Philips MCI298/12 s možností připevnění na stěnu, s nímž můžete prozkoumávat svůj hudební vesmír. Přenášejte hudbu z počítače PC/MAC, přehrávejte CD nebo MP3, pouštějte FM nebo internetová rádia a vychutnejte si snadnou navigaci na intuitivní dotykové obrazovce s barevným displejem.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Streamium Bezdrátový Hi-Fi mikrosystém

Posedlost zvukem

Přenášejte bezdrátově hudbu z počítače PC/MAC a internetu

 • Tisíce internetových rozhlasových stanic zdarma

  Tisíce internetových rozhlasových stanic zdarma

  Zařízení Streamium přináší tisíce internetových rozhlasových stanic zdarma. Nyní můžete mít přehled o veškeré hudbě po celém světě. Připojte přehrávač Streamium k Internetu a poslouchejte své oblíbené programy online pomocí audiosystému, aniž byste museli zapínat počítač.

 • Přehrávání hudby na discích MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Přehrávání hudby na discích MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Technologie pro kompresi zvuku umožňuje zmenšit velikost velkých souborů s digitálně zaznamenanou hudbou až 10krát, aniž by se významně snížila kvalita zvuku. MP3 a WMA patří mezi kompresní formáty, díky kterým si vychutnáte svět digitální hudby na svém přehrávači Philips. Stáhněte si skladby ve formátu MP3 nebo WMA z autorizovaných zdrojů hudby na internetu nebo si vytvořte své vlastní ripováním hudebních CD a přeneste je do svého zařízení.

 • Režim USB Direct pro přehrávání hudby ve formátu MP3/WMA

  Režim USB Direct pro přehrávání hudby ve formátu MP3/WMA

  Režim USB Direct umožňuje jednoduše připojit zařízení USB k portu USB na zařízení Philips. Digitální se přehraje přímo ze zařízení Philips.

 • Přehrávání hudby z iTunes

  Přehrávání hudby z iTunes

  Nyní můžete – bez jakékoli konverze – v Hi-Fi systému Philips přehrávat hudbu z knihovny iTunes! Podporuje kodek AAC používaný knihovnou iTunes ke kopírování a ukládání hudby. Stačí nainstalovat software TwonkyMedia dodávaný se systémem a budete mít bezdrátový přístup výběru a přehrávání hudby z knihovny iTunes a seznamů skladeb. Přehrávač nepodporuje hudbu zakoupenou v obchodě iTunes chráněnou systémem DRM.

 • Rádio FM

  Rádio FM

  Rádio VKV rádio používá frekvenční modulaci (FM) a poskytuje zvuk vysílaný rozhlasovými stanicemi v kvalitě Hi-Fi. Tato technologie vysílání umožňuje poslouchat oblíbené rozhlasové stanice v pásmu VKV.

 • Celkový výstupní výkon 20 W RMS

  Celkový výstupní výkon 20 W RMS

  Tento systém má celkový výstupní výkon 20 W RMS. RMS neboli Root Mean Square je typickým způsobem měření zvukového výkonu neboli elektrického výkonu přeneseného z audiozesilovače do reproduktoru, který je měřen ve wattech. Celkový zvukový výkon závisí na množství elektrické energie dodané reproduktoru a na jeho citlivosti. Čím vyšší je výkon, tím lepší je zvuk z reproduktoru.

 • Kompletní integrovaný zvukový systém

  Kompletní integrovaný zvukový systém

  Hi-Fi systém Philips je vybaven vším, co potřebujte k přehrávání hudby z disků CD, USB zřízení nebo k bezdrátovému přenosu z PC/MACu a Internetu. Je umístěn do jediného kompaktního, tenkého a univerzálního pouzdra, které se vejde kamkoliv. Kromě toho si můžete užívat inteligentního a intuitivního ovládání systému pomocí dotykového displeje.

 • Funguje s domácím širokopásmovým Wi-Fi připojením a routerem

  Funguje s domácím širokopásmovým Wi-Fi připojením a routerem

  Hi-Fi systém Philips se dodává s ethernetovým konektorem, který umožňuje připojení k internetu prostřednictvím serveru DHCP. Systém má certifikaci Wi-Fi normy B/G, díky čemuž je kompatibilní s kterýmkoliv routerem rovněž certifikovaným pro síť Wi-Fi B/G. Snadné a pohodlné ovládání tohoto systému je možné díky jednodotykovému chráněnému nastavení Wi-Fi pro zajištění zabezpečeného připojení Wi-Fi během pouhých několika sekund.

 • Bezdrátový přenos hudby a fotografií z PC/MACu

  Bezdrátový přenos hudby a fotografií z PC/MACu

  Váš počítač PC/ MAC je naplněn hudbou, kterou lze nyní pohodlně přenášet do audiozařízení Philips – bez změti kabelů. Sdílejte s ostatními na večírku své oblíbené skladby nebo si je jen vychutnejte v pohodlí domova. Pokud to samé provedete se svými sbírkami fotografií, budete si je moci prohlížet během poslechu hudby. Využijte pohodlí bezdrátového přenosu a zpřístupněte poklady ve vašem PC/ MACu.

 • Dálkový ovladač pro praktickou navigaci

  Dálkový ovladač pro praktickou navigaci

  Ovládejte všechny funkce svého Hi-Fi systému Philips z pohodlí své pohovky. Snadno a rychle hledejte, procházejte a přehrávejte svou hudbu. Díky přímým klávesám jako Domů nebo Oblíbené získáte rychlý přístup k hlavní obrazovce, oblíbené internetové rozhlasové stanici nebo hudbě z počítače či internetu bezdrátově. Centrum ovládání Hi-Fi systému je ve vaší dlani.

 • Snadná navigace pomocí dotykového displeje

  Snadná navigace pomocí dotykového displeje

  Dotykový displej umožňuje ovládat zařízení jednoduše stisknutím tlačítek na displeji místo fyzických tlačítek na zařízení. Stačí přístroj zapnout a na LCD displeji se zobrazí uživatelské rozhraní dotykové obrazovky se všemi možnostmi nastavení. Dotykový displej představuje kombinaci technologie LCD s dotykovými čidly a výkonným mikroprocesorem. Po stisknutí určité oblasti na obrazovce prstem je vyslán odpovídající signál do procesoru a příkaz je okamžitě proveden.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat