Systém digitálního přijímače AV

  Maximální zážitek z filmů a hudby

  Chcete změnit svůj přehrávač či rekordér DVD nebo i videorekordér v kompletní systém domácí zábavy? Tento elegantní systém digitálního příjmu vás přenese do říše nových zážitků z hudby a videa.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Systém digitálního přijímače AV

Maximální zážitek z filmů a hudby

 • Neodymiové pásové výškové reproduktory pro křišťálově čistý zvuk

  Neodymiové pásové výškové reproduktory pro křišťálově čistý zvuk

  Užijte si nevídané, přirozené a křišťálově čisté kvality zvuku s všesměrovým pásovým výškovým reproduktorem s neodymovým magnetem. Dipóly, které vyzařují zvuky vysoké frekvence v celém rozsahu 360°, reprodukují velmi široké zvukové spektrum poskytující čisté a vysoce intenzivní detaily ve vyšších tónech. To dále zvyšuje prostorový zážitek u vícekanálového systému a je zvláště patrné při poslechu Super Audio CD s jedinečnou kvalitou zvuku.

 • Prostorový zvuk DTS Digital pro vícekanálový prostorový zvuk

  Prostorový zvuk DTS Digital pro vícekanálový prostorový zvuk

  Dekodér DTS zajišťuje u filmů na discích DVD prostorový zvuk mimořádné kvality.

 • Technologie reproduktorů wOOx pro plné a prokreslené basy

  Technologie reproduktorů wOOx pro plné a prokreslené basy

  Technologie wOOx vytváří dokonalou reprodukci basových tónů zachycením a vylepšením tónů s nízkým kmitočtem. Výsledkem jsou mnohem dokonalejší basy a celkový zvukový vjem.

 • Prostorový zvuk Dolby Digital pro filmy či koncerty

  Špičkové digitální vícekanálové zvukové standardy Dolby Digital a DTS využívají toho, jak lidské ucho přirozeně zpracovává zvuk. Proto si vychutnáte kvalitní prostorový zvuk s realistickými prostorovými posuny.

 • Systém Dolby Pro Logic II – prostorový zvuk ze stereo zdrojů

  Systém Dolby Pro Logic II je moderní maticový dekodér, který dokáže převést jakýkoli stereofonní zdroj na pět kanálů prostorového zvuku, včetně dvou širokopásmových prostorových kanálů.

 • Jednoduché nastavení domácí zábavy

  Pro pomoc při úvodním nastavení systému dodává společnost Philips stručný uživatelský návod, který vás snadno s pomocí jasně označenými obrázků a barev provede základními kroky pro připojení a získání obrazu a zvuku. Tyto základní kroky jsou pro rychlou a snadnou instalaci jasně popsány na obalu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat