Systém digitálního přijímače AV

  Maximální zážitek z filmů a hudby

  Chcete změnit svůj přehrávač či rekordér DVD nebo i videorekordér v kompletní systém domácí zábavy? Tento elegantní systém digitálního příjmu vás přenese do říše nových zážitků z hudby a videa.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Maximální zážitek z filmů a hudby

 • Vícekanálové SACD pro maximální zážitek z hudby

  Vícekanálové SACD pro maximální zážitek z hudby

  Příprava pro vícekanálový formát SACD. Tento hudební formát nové generace poskytuje výjimečně vysokou kvalitu reprodukce zvuku, prostorový vícekanálový zvuk 5.1 a plnou zpětnou i dopřednou kompatibilitu s formátem CD.

 • Vestavěný tuner VKV/SV

  Vestavěný tuner VKV/SV
 • Vyspělý zesilovač Class D Amplifier™ pro kompaktní a výkonný zvuk

  Tam, kde má být dokonalý zvuk, není pro zkreslení místo. Digitální zesilovače vytváří mnohem méně tepla než tradiční analogové zesilovače, a tím umožňují konstrukci menších skříní. Zesilovače Class D Amplifiers™ společnosti Philips poskytují výrazně lepší kvalitu zvuku, než digitální zesilovače konkurenčních výrobců, protože regulují a redukují elektromagnetické rušení (EMI - Electro Magnetic Interference). Navíc používají zesilovače Class D Amplifiers™ konstrukci uzavřeného obvodu, která potlačuje zkreslení a ztrátu kvality zvuku. Konečným výsledkem je lepší zvukový výkon z mnohem menšího přístroje.

 • Prostorový zvuk DTS Dolby Digital 5.1 Pro Logic II

  Vestavěný dekodér systémů DTS a Dolby Digital nahrazuje externí dekodér zpracováním všech šesti kanálů zvukových informací tak, aby zajistil zážitek z prostorového zvuku, přirozený vjem obklopujícího prostředí a dynamické reality. Systém Dolby Pro Logic II nabízí pětikanálové prostorové zpracování z jakéhokoli stereofonního zdroje.

 • Kuželové výškové reproduktory zdokonalují vysoké tóny zvuku SACD

  Kuželové výškové reproduktory zdokonalují zvuk SACD v nejvyšších frekvencích zachycením všech jejich odstínů a inflexí zvuku díky výjimečně lehké a tuhé membráně potažené materiálem LEXAR, která umožňuje reproduktorům podávat vyšší rozsah právě u vysokých frekvencí zvuku. Speciální kuželovitý tvar reflexního disku zajišťuje širší ozvučení ve vyšších frekvencích. Výsledkem jsou neskutečně čisté a ostré výšky a celkově vyváženější zvukový vjem.

 • Uživatelsky přívětivé barevně značené konektory reproduktorů

  Barevně označené konektory poskytují jednoduché a snadné připojení reproduktorů a subwooferu k centrální jednotce systému domácí zábavy prostým zasunutím konektorů do rozhraní odpovídající barvy na zadní straně centrální jednotky.

 • Digitální koaxiální a optický vstup

  Digitální koaxiální a optický vstup nabízí nejvyšší kvalitu digitálního přenosu zvuku. Můžete digitálně přenášet zvuk Dolby Digital, MPEG2, PCM a DTS z vašeho audiovizuálního zařízení do přijímače pomocí jediného kabelu.

 • Šestikanálový analogový vstup pro přímé připojení

  Šestikanálový analogový vstup na přijímači umožňuje přímé připojení k analogovému výstupu z vícekanálového přehrávače DVD/SACD.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat