Systém domácího kina s DVD/SACD

  Maximální zážitek z filmů a hudby

  Tento elegantní a kompaktní plně digitální systém domácí zábavy přehrává prakticky jakýkoli disk ve vysoké kvalitě prostorového zvuku Dolby, dts nebo SACD. Takže se uvolněte a nechte se ve vlastním křesle plně vtáhnout do děje filmů a hudby.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Systém domácího kina s DVD/SACD

Maximální zážitek z filmů a hudby

 • Konektory Easy-fit™ s kódováním barev pro jednoduchou instalaci

  Konektory Easy-fit™ s kódováním barev pro jednoduchou instalaci

  Barevně označené konektory poskytují jednoduché a snadné připojení reproduktorů a subwooferu k centrální jednotce systému domácí zábavy prostým zasunutím konektorů do rozhraní odpovídající barvy na zadní straně centrální jednotky.

 • Vícekanálové Super Audio CD pro maximální zážitek z hudby

  Vícekanálový formát SACD je hudební formát nové generace, který nabízí velmi vysokou kvalitu reprodukce hudby. Díky vícekanálovému prostorovému zvuku 5.1 a plné zpětné i budoucí kompatibilitě s disky CD nabízí bezkonkurenční výkon pro potěšení z poslechu.

 • Kuželové výškové reproduktory zdokonalují vysoké tóny zvuku SACD

  Kuželové výškové reproduktory zdokonalují zvuk SACD v nejvyšších frekvencích zachycením všech jejich odstínů a inflexí zvuku díky výjimečně lehké a tuhé membráně potažené materiálem LEXAR, která umožňuje reproduktorům podávat vyšší rozsah právě u vysokých frekvencí zvuku. Speciální kuželovitý tvar reflexního disku zajišťuje širší ozvučení ve vyšších frekvencích. Výsledkem jsou neskutečně čisté a ostré výšky a celkově vyváženější zvukový vjem.

 • Prostorový zvuk DTS Dolby Digital 5.1 Pro Logic II

  Vestavěný dekodér systémů DTS a Dolby Digital nahrazuje externí dekodér zpracováním všech šesti kanálů zvukových informací tak, aby zajistil zážitek z prostorového zvuku, přirozený vjem obklopujícího prostředí a dynamické reality. Systém Dolby Pro Logic II nabízí pětikanálové prostorové zpracování z jakéhokoli stereofonního zdroje.

 • Vyspělý zesilovač Class D Amplifier™ pro kompaktní a výkonný zvuk

  Tam, kde má být dokonalý zvuk, není pro zkreslení místo. Digitální zesilovače vytváří mnohem méně tepla než tradiční analogové zesilovače, a tím umožňují konstrukci menších skříní. Zesilovače Class D Amplifiers™ společnosti Philips poskytují výrazně lepší kvalitu zvuku, než digitální zesilovače konkurenčních výrobců, protože regulují a redukují elektromagnetické rušení (EMI - Electro Magnetic Interference). Navíc používají zesilovače Class D Amplifiers™ konstrukci uzavřeného obvodu, která potlačuje zkreslení a ztrátu kvality zvuku. Konečným výsledkem je lepší zvukový výkon z mnohem menšího přístroje.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, DivX

  Funkce přehrávání více formátů umožňuje přehrát disky většiny formátů a zajišťuje tak maximální kompatibilitu disků a zážitek při sledování.

 • Hudba: SACD, CD, MP3-CD, CD-R a CD-RW

  Funkce přehrávání více formátů umožňuje přehrát disky většiny formátů a zajišťuje tak maximální kompatibilitu disků a zážitek při poslechu.

 • Obrazový disk CD (JPEG) s přehráváním hudby (MP3)

  Obrazový disk CD je disk CD-R nebo CD-RW, na který lze ukládat soubory MP3 a digitální obrázky. Při vložení obrazového disku CD do přehrávače DVD se otevře nabídka, ve které jsou zobrazeny soubory JPEG a MP3 na disku. Vyberte soubory s hudbou nebo obrázky, které chcete otevřít a stiskněte tlačítko přehrávat nebo OK. Obrázky je možné na obrazovce prohlížet spolu s hrající hudbou.

 • Jednoduché nastavení domácí zábavy

  Pro pomoc při úvodním nastavení systému dodává společnost Philips stručný uživatelský návod, který vás snadno s pomocí jasně označenými obrázků a barev provede základními kroky pro připojení a získání obrazu a zvuku. Tyto základní kroky jsou pro rychlou a snadnou instalaci jasně popsány na obalu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat