Počítačová technika, tablety a telefony

Digital Voice Tracer

  Digital Voice Tracer

  Ideální způsob pořizování poznámek

  Dokonalá kombinace profesionálních a zábavných funkcí v diktafonu Digital Voice Tracer 880. Digital Voice Tracer 880 zaznamenává vaše nápady, myšlenky i poznámky a umožňuje vám poslouchat rádio VKV a oblíbené melodie. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Digital Voice Tracer

2 GB, 284 h záznamu LFH0880/00 Najít podobné výrobky

Ideální způsob pořizování poznámek

Vše v jednom nástroji pro obchod i zábavu

 • Nahrávání rádia VKV umožňuje zaznamenat oblíbené rozhlasové programy

  Nahrávání rádia VKV umožňuje zaznamenat oblíbené rozhlasové programy

  Vychutnejte si oblíbené programy rádia VKV kdekoli chcete a jak často chcete. Jednoduše při poslechu oblíbených rozhlasových programů aktivujte funkci nahrávání a diktafon Voice Tracer uloží rádiový signál ve formátu MP3.

 • Hlasová aktivace nahrávání pro vytváření poznámek bez použití rukou

  Hlasová aktivace nahrávání představuje pohodlnou funkci pro vytváření poznámek bez použití rukou. Je-li aktivována, dojde automaticky poté, co začnete hovořit, k zahájení nahrávání. Nahrávání je automaticky ukončeno poté, co přestanete hovořit, a znovu se spustí, jakmile opět začnete hovořit.

 • Lepší kvalita zvuku díky nastavitelné citlivosti mikrofonu

  Poměr signál/šum je u vysoce citlivých mikrofonů mnohem lepší než u standardních. Je zvýšena citlivost nahrávání (zachytí více signálu hlasu), aniž by došlo ke snížení kvality zvuku.

 • Včetně stereofonního mikrofonu na klopu a sluchátek

  Diktafon Voice Tracer je vybaven lehkými stereofonními sluchátky navrženými pro pohodlné nošení během dlouhodobého používání a všesměrovým stereofonním mikrofonem na klopu. Vysoká citlivost mikrofonu poskytuje vynikající kvalitu záznamu a stereofonní sluchátka silný zvuk.

 • Mimořádně velký podsvícený displej pro okamžitý přehled

  Velký grafický displej umožňuje okamžitě zobrazit všechny důležité informace o souboru. Díky podsvícení je to možné i za zhoršených světelných podmínek.

 • Nekomprimované stereofonní nahrávání PCM pro kvalitu zvuku jako z CD

  Vyberte si z několika režimů nahrávání: od nekomprimovaného stereofonního nahrávání PCM v kvalitě jako z CD přes dva stereofonní režimy SHQ a HQ až po tři monofonní režimy SP, LP a SLP umožňující prodlouženou dobu nahrávání.

 • Uspořádejte své soubory snadno a rychle díky čtyřem složkám

  Digitální diktafon Voice Tracer podporuje až 99 nahrávek v každé z dostupných složek, čímž umožňuje snadné a rychlé uspořádání souborů.

 • Rychlý přenos nahrávek a dat prostřednictvím vysokorychlostního připojení USB 2.0

  Díky rychlému přenosu dat vysokorychlostního připojení USB 2.0 je přenášení nahrávek do počítače až 40x rychlejší oproti originálnímu standardu USB.

 • Vychutnejte si přehrávání hudby ve formátech MP3 a WMA

  Ukládejte svou sbírku hudby a stažené skladby v diktafonu Digital Voice Tracer. Je podporováno přehrávání hudby ve formátech WMA a MP3.

 • Mimořádně velký přední reproduktor pro křišťálově čisté přehrávání hlasu

  Velké reproduktory mají větší kapacitu pro vytváření zvuku, proto nabízejí zážitky ze silného a bohatého zvuku.

 • Lehký a ergonomický design

  Je tak malý a lehký, že si ani nevšimnete, že jej máte s sebou. Dejte jej do kapsy či batohu a vezměte jej s sebou kamkoli. Odolný kryt a atraktivní ergonomický design způsobí, že jej budete chtít brát všude s sebou.

 • Velkokapacitní paměťové zařízení USB zaručuje maximální kompatibilitu

  Diktafon Voice Tracer nabízí jako velkokapacitní paměťové zařízení USB pohodlný způsob ukládání, zálohování a přenášení souborů. Diktafon Voice Tracer lze k počítači připojit prostřednictvím USB a nevyžaduje instalaci zvláštního softwaru. Diktafon Voice Tracer je automaticky zobrazen jako vyjímatelný disk a umožňuje snadné přetahování souborů z a na jednotku.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat