Počítačová technika, tablety a telefony

  Digital Voice Tracer

  Nechte pracovat svůj hlas

  Diktafon Digital Voice Tracer umožňuje diktovat dokumenty a poznámky v pohybu. V kanceláři jej poté jednoduše připojte k počítači, přeneste soubor a nechte software Dragon NaturallySpeaking automaticky přepsat nadiktovaný text. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Digital Voice Tracer

Edice s rozpoznáváním řeči LFH0660/10 Najít podobné výrobky

Nechte pracovat svůj hlas

Pomocí mobilního diktafonu a rozeznání řeči

 • Dodáváno se softwarem Dragon NaturallySpeaking 10 DVR Edition

  Dodáváno se softwarem Dragon NaturallySpeaking 10 DVR Edition

  Software Dragon NaturallySpeaking 10 je tady a coby světově nejprodávanější systém pro rozpoznávání řeči je zkrátka stále lepší. S více než 175 oceněními za přesnost a snadnost použití se jedná o nespornou jedničku v oblasti softwaru pro rozpoznávání řeči. Software Dragon NaturallySpeaking 10 je rychlejší a přesnější než kdy jindy a oproti verzi 9 nabízí až o 20 % přesnější výsledky. Přepsaná slova se nyní oproti minulosti objeví na obrazovce během poloviční doby.

 • Lehké a přenosné provedení

  Malý a lehký, že si sotva všimnete, že jej máte s sebou. Vložte jej do kapsy nebo do tašky a noste jej s sebou kamkoli. Odolný kryt a atraktivní ergonomický design způsobí, že jej budete chtít brát všude s sebou. Záznamník Digital Voice Tracer má certifikaci společnosti Nuance a vyhověl všem testům softwaru Dragon NaturallySpeaking.

 • Mimořádně velký podsvícený displej pro okamžitý přehled

  Velký grafický displej umožňuje okamžitě zobrazit všechny důležité informace o souboru. Díky podsvícení je to možné i za zhoršených světelných podmínek.

 • Okamžité nahrávání stiskem jediného tlačítka – od vypnutí k nahrávání

  K zapnutí diktafonu Digital Voice Tracer a okamžitému zahájení nahrávání stačí stisknout tlačítko nahrávání a chvíli jej podržet.

 • Hlasová aktivace nahrávání pro vytváření poznámek bez použití rukou

  Hlasová aktivace nahrávání představuje pohodlnou funkci pro vytváření poznámek bez použití rukou. Je-li aktivována, dojde automaticky poté, co začnete hovořit, k zahájení nahrávání. Nahrávání je automaticky ukončeno poté, co přestanete hovořit, a znovu se spustí, jakmile opět začnete hovořit.

 • Mimořádně velký přední reproduktor pro křišťálově čisté přehrávání hlasu

  Velké reproduktory mají větší kapacitu pro vytváření zvuku, proto nabízejí zážitky ze silného a bohatého zvuku.

 • Rychlý přenos nahrávek a dat prostřednictvím vysokorychlostního připojení USB 2.0

  Díky rychlému přenosu dat vysokorychlostního připojení USB 2.0 je přenášení nahrávek do počítače až 40x rychlejší oproti originálnímu standardu USB.

 • Velkokapacitní paměťové zařízení USB zaručuje maximální kompatibilitu

  Diktafon Voice Tracer nabízí jako velkokapacitní paměťové zařízení USB pohodlný způsob ukládání, zálohování a přenášení souborů. Diktafon Voice Tracer lze k počítači připojit prostřednictvím USB a nevyžaduje instalaci zvláštního softwaru. Diktafon Voice Tracer je automaticky zobrazen jako vyjímatelný disk a umožňuje snadné přetahování souborů z a na jednotku.

 • Včetně stereofonního mikrofonu na klopu a sluchátek

  Diktafon Voice Tracer je vybaven lehkými stereofonními sluchátky navrženými pro pohodlné nošení během dlouhodobého používání a všesměrovým stereofonním mikrofonem na klopu. Vysoká citlivost mikrofonu poskytuje vynikající kvalitu záznamu a stereofonní sluchátka silný zvuk.

 • Automaticky přepisujte své nadiktované soubory

  Pro zaměstnaného profesionála, který se pohybuje mezi klienty, domácností a kanceláří, je flexibilita nutností. Diktafon Digital Voice Tracer umožňuje diktovat dokumenty a poznámky v pohybu. V kanceláři jej poté jednoduše připojte k počítači, přeneste soubor a nechte funkci Dragon NaturallySpeaking DVR Edition automaticky přepsat nadiktovaný text. Není třeba se spoléhat na ruční přepisování – šetříte čas i peníze! Software Dragon NaturallySpeaking nabízí výkon, který profesionálové na cestách potřebují.

 • Přesnější než kdy jindy, nabízí až 99% přesnost

  Software Dragon NaturallySpeaking 10 je přesnější než psaní a nikdy neudělá pravopisnou chybu. Díky 99% přesnosti můžete vytvářet dokumenty třikrát rychleji než většina lidí. To je skvělé pro obchodníky a pokročilé uživatele počítačů.

 • Vytvářejte dokumenty třikrát rychleji než většina typů lidí

  Většina lidí hovoří rychlostí více než 120 slov za minutu, ale píše nižší rychlostí než 40 slov za minutu. Jak by se vám líbilo vytvářet dokumenty pomocí softwaru Dragon NaturallySpeaking třikrát rychleji jednoduše tak, že budete hovořit?

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat