Digitální videokamera

  Nahrajte, sdílejte a přenášejte

  Zachyťte vzácné okamžiky s výjimečně elegantní a kompaktní digitální videokamerou Key019. Nahrajte si 25 minut záznamu v MPEG4 nebo vyfotografujte 200 2megapixelových obrázků a užívejte si hudby v MP3, to vše s kapacitou paměti 128MB. Sdílejte záznamy připojením pomocí Direct USB. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Nahrajte, sdílejte a přenášejte

Videokamera MPEG4 + fotografie + MP3

 • Připojení Direct USB pro snadný přenos bez kabelů!

  Připojení Direct USB pro snadný přenos bez kabelů!

  Zařízení s bezdrátovým připojením Direct USB lze zapojit přímo - bez použití kabelu - do portu rozhraní USB počítače. Počítač automaticky rozpozná zařízení jako přenosné velkokapacitní paměťové zařízení USB (systém Windows 98 vyžaduje doplňkové ovladače) umožňující snadné přetahování souborů v aplikaci Průzkumník Windows (nebo Apple Folders) mezi počítačem a zařízením. Stačí každý den naplnit zařízení hudbou a daty.

 • Přímé dobíjení baterií přes USB Direct

  Přímé dobíjení baterií přes USB Direct

  Dobíjení baterií prostřednictvím USB portu zajišťuje naprosté pohodlí při dobíjení zařízení. Není nutná žádná externí nabíječka ani kabely; stačí připojit zařízení a dobíjet přímo na počítači.

 • Externí sada akumulátorů pro další hodiny zábavy

  Elegantní externí sada akumulátorů se snadno zacvakne do přehrávače a poskytuje další zdroj energie pro Vaše hudební zážitky na cestách. Sada využívá standardní alkalické baterie, které zajišťují ještě více hodin zábavy.

 • Hledáček s miniaturním displejem pro kompozici, snímání a přehrávání

  Hledáček s miniaturním displejem kombinuje nejnovější LCD technologii s vysoce přesnou optikou a umožňuje tak přesnou kompozici záběru při fotografování a snímání videa i jejich přehrávání za chodu. Malý displej hledáčku je zvětšován malou čočkou, proto je dokonalým prvkem malých zařízení s velkým výkonem.

 • Integrovaný dálkový ovladač s 5 tlačítky pro snadný přístup k hudbě

  Integrovaný dálkový ovladač s 5 tlačítky umožňuje snadný přístup k ovládacím prvkům. Připojuje se k zařízení kompaktní zástrčkou a je vybaveno standardním konektorem pro připojení sluchátek, která umožňuje snadné přepojení sluchátek.

 • Natočte až 25 minut vysoce kvalitního videa MPEG4 v

  Zachytávání videa MPEG4 umožňuje nahrávat video v silně komprimovaném formátu MPEG4, což přináší menší soubory videa při zachování vynikající kvality zvuku a obrazu. Nasnímané video se komprimuje v reálném čase do formátu MPGE4 a ukládá se do zařízení. Poté lze výsledné soubory MPEG4 přenést do počítače, prohlížet je anebo dále upravovat.

 • Velkokapacitní paměťové zařízení USB k ukládání dat. souborů

  Velkokapacitní paměťová zařízení USB slouží k pohodlnému ukládání, zálohování a přenášení souborů. Zařízení se připojují k počítači pomocí portu USB a nevyžadují instalaci žádného zvláštního softwaru (pouze systém Windows 98 a Me vyžaduje ovladače). Zařízení se v aplikaci Průzkumník Windows automaticky zobrazí jako vyjímatelný disk a umožňuje přemísťování souborů do i ze zařízení.

Zobrazit všechny specifikace
 • 1 MB = 1 milion bajtů; dostupná kapacita paměti bude nižší.
 • Nabíjecí baterie mají omezený počet nabíjecích cyklů. Časem je bude nutné vyměnit. Životnost baterií a počet nabíjecích cyklů závisí na používání a nastavení.
 • Kapacita paměti vypočítaná pro 4minutové skladby a kódování formátu WMA rychlostí 64 kbps nebo formátu MP3 rychlostí 128 kbps.
 • Kapacita paměti vypočítaná pro 4MP obrázky.
 • Skutečná rychlost přenosu může být různá v závislosti na operačním systému a konfiguraci softwaru.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat