Audio přehrávač s Flash pamětí

  Přenosný přehrávač MP3

  Vzhůru do vašeho stylu zábavy! Vystavte na odiv malý a elegantní přehrávač Key005 s kapacitou 128 MB a poslouchejte svou oblíbenou hudbu ve formátech MP3/WMA na cestách. Přenos dat a dobíjení zajišťuje rozhraní Direct USB. Tento přehrávač je 100% odolný proti otřesům - stejně jako vy! Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Audio přehrávač s Flash pamětí

128 MB* KEY005/00 Najít podobné výrobky

Přenosný přehrávač MP3

Až 4 hodiny hudby

 • Připojení Direct USB pro snadný přenos bez kabelů!

  Připojení Direct USB pro snadný přenos bez kabelů!

  Zařízení s bezdrátovým připojením Direct USB lze zapojit přímo - bez použití kabelu - do portu rozhraní USB počítače. Počítač automaticky rozpozná zařízení jako přenosné velkokapacitní paměťové zařízení USB (systém Windows 98 vyžaduje doplňkové ovladače) umožňující snadné přetahování souborů v aplikaci Průzkumník Windows (nebo Apple Folders) mezi počítačem a zařízením. Stačí každý den naplnit zařízení hudbou a daty.

 • Přímé dobíjení baterií přes USB Direct

  Přímé dobíjení baterií přes USB Direct

  Dobíjení baterií prostřednictvím USB portu zajišťuje naprosté pohodlí při dobíjení zařízení. Není nutná žádná externí nabíječka ani kabely; stačí připojit zařízení a dobíjet přímo na počítači.

 • Přehrávání formátů MP3 a WMA

  Přehrávání formátů MP3 a WMA

  Technologie pro kompresi zvuku umožňuje zmenšit velikost velkých souborů s digitálně zaznamenanou hudbou až 10krát, aniž by se významně snížila kvalita zvuku. MP3 a WMA patří mezi kompresní formáty, díky kterým si vychutnáte svět digitální hudby na svém přehrávači GoGear. Stáhněte si skladby ve formátu MP3 nebo WMA z autorizovaných zdrojů hudby na síti Internet nebo si vytvořte své vlastní ripováním hudebních CD a přeneste je do svého zařízení.

 • Externí sada akumulátorů pro další hodiny zábavy

  Elegantní externí sada akumulátorů se snadno zacvakne do přehrávače a poskytuje další zdroj energie pro Vaše hudební zážitky na cestách. Sada využívá standardní alkalické baterie, které zajišťují ještě více hodin zábavy.

 • Integrovaný dálkový ovladač s 5 tlačítky pro snadný přístup k hudbě

  Integrovaný dálkový ovladač s 5 tlačítky umožňuje snadný přístup k ovládacím prvkům. Připojuje se k zařízení kompaktní zástrčkou a je vybaveno standardním konektorem pro připojení sluchátek, která umožňuje snadné přepojení sluchátek.

 • Velkokapacitní paměťové zařízení USB k ukládání dat. souborů

  Velkokapacitní paměťová zařízení USB slouží k pohodlnému ukládání, zálohování a přenášení souborů. Zařízení se připojují k počítači pomocí portu USB a nevyžadují instalaci žádného zvláštního softwaru (pouze systém Windows 98 a Me vyžaduje ovladače). Zařízení se v aplikaci Průzkumník Windows automaticky zobrazí jako vyjímatelný disk a umožňuje přemísťování souborů do i ze zařízení.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat