Domácí kino 5.1

  Ne domácí kino, ale kino doma

  Nechte se unést skvělým zvukem, obrazem a designem. Užívejte si zvuku 9.1 Cinema Sound – technologie Ambisound – která vám v pohodlí domova poskytne ten nejlepší filmový zážitek. HTS9810 je čistá krása a maximální výkon pro filmové znalce. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Ne domácí kino, ale kino doma

se zvukem 9.1 Cinema Sound

 • Technologie Faroudja DCDi pro neuvěřitelně ostrý, vysoce kvalitní obraz

  Technologie Faroudja DCDi pro neuvěřitelně ostrý, vysoce kvalitní obraz

  Vychutnejte si neuvěřitelně ostrý obraz a vysoce kvalitní video na vašem televizoru s technologiemi Progressive Scan a Faroudja DCDi. Tato funkce snižuje zubaté okraje, které se objevují při sledování klasického prokládaného videa a obzvláště zobrazují-li se předměty v pohybu. Výsledkem jsou přirozeně vypadající akční scény. Pozvedněte své divácké zážitky na vyšší úroveň, kde naleznete čistší a hladší obraz.

 • Zvuk 9.1 Cinema Sound zajišťuje prostorový zvuk 9.1 z pouze 5 reproduktorů

  Zvuk 9.1 Cinema Sound zajišťuje prostorový zvuk 9.1 z pouze 5 reproduktorů

  Zvuk 9.1 Cinema Sound – s technologií Ambisound – vytváří maximální prostorovost obklopujícího zvuku, kterou disponují moderní kina. Bez rušení způsobeného větším množstvím reproduktorů a kabelů poskytuje systém 9.1 Cinema Sound dojem, jako by byly reproduktory rozmístěny po stranách místnosti. Vytváří v obývacím pokoji iluzi zvuku jako v kině a poskytuje mimořádně kvalitní prostorový zvuk, který vás doslova obklopí.

 • Výborná kvalita zvuku s kuželovými výškovými reproduktory s měkkou membránou a funkcí DoubleBASS

  Výborná kvalita zvuku s kuželovými výškovými reproduktory s měkkou membránou a funkcí DoubleBASS

  Kvalita zvuku, které jakoby nepocházela z tohoto světa, je zajištěna pomocí funkce DoubleBASS a kuželových výškových reproduktorů s měkkou membránou. Funkce DoubleBASS zachycuje nízké frekvence a znovu je vytváří ve slyšitelném rozsahu subwooferu, takže uslyšíte dokonce i ty nejhlubší basové tóny. Kuželové výškové reproduktory s měkkou membránou zajišťují čistou reprodukci středních a vysokých frekvencí, která přispívá ke zvýšení průzračnosti zvuku a rozšíření zvukového jeviště – uslyšíte vše v té nejčistší formě.

 • Bezdrátové zadní reproduktory omezují množství kabelů v místnosti

  Bezdrátové zadní reproduktory omezují množství kabelů v místnosti

  Bezdrátové zadní reproduktory umožňují pružně měnit umístění reproduktorů. Použitá technologie s vysokou odolností proti rušení zajišťuje plně prostorový zvuk bez nevzhledných kabelových propojení.

 • Ovládání dotykovým panelem umožňuje snadné přehrávání a ovládání hlasitosti

  Ovládání dotykovým panelem umožňuje snadné přehrávání a ovládání hlasitosti

  Ovládání dotykovým panelem umožňuje nastavit hlasitost a další možnosti přehrávání pouhým dotykem citlivých ovládacích prvků na předním panelu.

 • Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Inovativní technologie FullSound společnosti Philips věrně obnovuje zvukové detaily komprimované hudby ve formátu MP3 a výrazně ji obohacuje a vylepšuje, takže si vychutnáte hudební CD bez sebemenšího zkreslení. Protože je založena na algoritmu pro další zpracování audia, kombinuje technologie FullSound proslulou zkušenost společnosti Philips v oblasti reprodukce hudby s výkonností procesoru pro digitální signální systém (DSP) nejnovější generace. Výsledkem jsou plnější basy s větší hloubkou a působivostí, zesílení hlasu a čistého zvuku nástrojů a bohaté detaily. Objevte znovu přirozený zvuk komprimované hudby ve formátu MP3, která se dotkne vaší duše a roztančí vaše nohy.

 • Funkce EasyLink k ovládání všech zařízení HDMI CEC prostřednictvím jednoho dálkového ovladače

  Funkce EasyLink k ovládání všech zařízení HDMI CEC prostřednictvím jednoho dálkového ovladače

  Sběrnice EasyLink vám umožňuje ovládat jediným dálkovým ovladačem více zařízení, například přehrávače DVD, Blu-ray, televizory apod. Využívá oborový standard, protokol HDMI CEC, ke sdílení funkcí mezi zařízeními pomocí kabelu HDMI. Jediným stisknutím tlačítka můžete současně ovládat veškeré připojené vybavení kompatibilní s rozhraním HDMI CEC. Funkce jako pohotovostní režim a přehrávání lze nyní používat s naprostou lehkostí.

 • Vysokorychlostní propojení USB 2.0 přehrává video/hudbu z jednotky USB flash

  Vysokorychlostní propojení USB 2.0 přehrává video/hudbu z jednotky USB flash

  Univerzální datová sběrnice neboli USB je standardní protokol, který je obvykle používán k připojení počítačů, periférií a spotřebního elektronického vybavení. Vysokorychlostní USB zařízení má přenosovou rychlost dat až 480 Mb/s - již od 12 Mb/s v původních USB zařízeních. Díky vysokorychlostnímu propojení USB 2.0 stačí pouze zapojit USB zařízení, zvolit film, hudbu nebo fotografie a začít přehrávat.

 • Rozhraní HDMI 1080p provádí převzorkování na vyšší rozlišení pro ostřejší obraz

  Rozhraní HDMI 1080p provádí převzorkování na vyšší rozlišení pro ostřejší obraz

  HDMI 1080p se zvýšeným rozlišením poskytuje křišťálově čistý obraz. Filmy natočené ve standardním rozlišení si nyní můžete užívat v pravém vysokém rozlišení s podrobnějším a naprosto přirozeným obrazem. Funkce Progressive Scan (vyjádřená písmenem „p“ v názvu „1080p“) odstraňuje řádkovou strukturu převažující na televizních obrazovkách a opět zajišťuje jednoznačně ostrý obraz. HDMI navíc vytváří přímé digitální připojení, přenášející nekomprimované digitální video ve formátu HD nebo digitální vícekanálový zvuk, a to bez nutnosti jeho převodu na analogový zvuk – výsledkem je perfektní obraz a vynikající kvalita zvuku, zaručeně neovlivněná žádným šumem.

 • Připojení MP3 Link přehrává hudbu z přenosných přehrávačů médií

  Připojení MP3 Link přehrává hudbu z přenosných přehrávačů médií

  Připojení MP3 Link umožňuje přehrávání souborů MP3 v systému domácího kina, a to přímo z přenosného přehrávače médií. Stačí připojit přehrávač MP3 k vestavěnému konektoru pro připojení MP3 Link a můžete si vychutnávat hudbu MP3 v mimořádné zvukové kvalitě, kterou nabízí systém domácího kina Philips. Připojení MP3 Link přináší hudbu v přenosném formátu do pohodlí vašeho obývacího pokoje.

 • Kvalitní sloupové reproduktory pro působivější zvuk

  Kvalitní sloupové reproduktory pro působivější zvuk
Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat