Fidelio SoundHub Domácí kino 2.1

3D Blu-ray, Titanové výškové reproduktory HTS9241/12 Najít podobné výrobky
Fidelio
 • Vynikající čistota všech detailů zvuku

  Fidelio SoundHub

  Domácí kino 2.1

  HTS9241/12 Najít podobné výrobky

  Objevte křišťálově čistý zvuk díky novému systému domácího kina SoundHub HTS9241. Titanové výškové reproduktory poskytují dokonalou čistotu všech detailů zvuku. Začněte si vychutnávat své oblíbené filmy a hudbu tak, jak mají znít. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vynikající čistota všech detailů zvuku

Posedlost zvukem

 • Titanové výškové reproduktory pro nezkreslený zvuk vynikající kvality

  Titanové výškové reproduktory pro nezkreslený zvuk vynikající kvality

  Společně vyvinuté výškové reproduktory vyrobené z titanu jsou velmi pevné a lehké a zaručují nezkreslený zvuk. Neuvěřitelná odolnost proti zkreslování a rezonancím v celém frekvenčním rozsahu zaručuje fantastickou čistotu všech zvukových detailů.

 • Prvotřídní zesilovače třídy D pro zachování každého detailu zvuku

  Prvotřídní zesilovače třídy D pro zachování každého detailu zvuku

  Vlastní prvotřídní zesilovače třídy D od společnosti Philips jsou navrženy tak, aby zachovaly originální zvuk zdroje a lepší věrnost audiosignálu. Díky tomu jsou zvukové detaily hudby a filmů zprostředkovány přesně tak, jak umělec nebo režisér zamýšlel.

 • Full HD Blu-ray 3D pro opravdu pohlcující zážitek z 3D filmů

  Full HD Blu-ray 3D pro opravdu pohlcující zážitek z 3D filmů

  Nechte se uchvátit 3D filmy ve vlastním obývacím pokoji na televizoru Full HD 3D. Technologie Active 3D využívá nejnovější generaci rychle přepínaného zobrazení a dosahuje skutečně realistické hloubky v plném vysokém rozlišení 1080 x 1920. Plného zážitku ze sledování ve 3D ve vysokém rozlišení ve svém domácím kině dosáhnete tak, že se na obraz budete dívat speciálními brýlemi. Brýle synchronizují otevírání a zavírání levé a pravé čočky brýlí s měnícími se obrazy. Široký výběr z obsahu vysoké kvality vám poskytnou prémiové 3D filmové tituly na Blu-ray discích. Blu-ray také zajišťuje prostorový zvuk mimořádné kvality; zvukový zážitek, který se nedá rozlišit od reality.

 • Vestavěný dok pro pohodlné přehrávání z iPodu a iPhonu

  Vestavěný dok pro pohodlné přehrávání z iPodu a iPhonu

  Vestavěný dok pro iPod a iPhone vám umožní přehrávat filmy, hudbu a fotografie z iPodu a iPhonu. A ještě více – můžete ovládat iPod nebo iPhone a procházet jeho obsah na televizní obrazovce, to vše pomocí dálkového ovladače domácího kina. Protože integrovaný dok odstraňuje nepohodlné kabely a připojení, přináší vám domů přenosnou zábavu – s absolutní lehkostí.

 • Funkce Smart TV umožnující využívat online služby a poskytující přístup k multimédiím na televizoru

  Funkce Smart TV umožnující využívat online služby a poskytující přístup k multimédiím na televizoru

  Systémy domácího kina Philips s technologií Smart TV nabízejí velké množství pokročilých funkcí včetně Net TV, DLNA a MyRemote. Díky funkci Net TV máte v televizoru velké množství online informací a zábavy. Stačí ve výchozí nabídce vybrat Net TV a začít s procházením služeb, např. obchodů s videi na požádání*, kde lze získat novinky v HD, a služby Catch-up TV. Díky funkci DLNA máte přístup k fotografiím, hudbě a filmům uloženým v PC z pohodlí pohovky. Nemůžete najít dálkový ovladač? Díky aplikaci Philips MyRemote stačí k ovládání domácího kina chytrý telefon nebo tablet PC.

 • Virtuální prostorový zvuk pro realistický zážitek z filmů

  Virtuální prostorový zvuk pro realistický zážitek z filmů

  Technologie virtuálního prostorového zvuku společnosti Philips přináší bohatý prostorový zvuk v systému s méně než pěti reproduktory. Vysoce propracované prostorové algoritmy věrně napodobují zvukové charakteristiky, které se vyskytují v ideálním vícekanálovém prostředí standardu 5.1. Každý kvalitní zdroj stereofonního signálu je přeměněn na naprosto přirozený vícekanálový prostorový zvuk. Pro vychutnání plného zvuku v celé místnosti tak již nepotřebujete další reproduktory, kabely nebo stojany.

 • Jedinečné reproduktory s otevřeným výškovým reproduktorem pro nerušený zvuk

  Jedinečné reproduktory s otevřeným výškovým reproduktorem pro nerušený zvuk

  Jedinečné reproduktory s otevřeným výškovým reproduktorem pro maximální rozptyl a otevřenost zvuku.

 • Vestavěná podpora WiFi pro snadné bezdrátové připojení k ostatním médiím

  Vestavěná podpora WiFi pro snadné bezdrátové připojení k ostatním médiím

  Díky vestavěné podpoře WiFi můžete jednoduše připojit domácí kino přímo k domácí síti a vyzkoušet si bohatou nabídku online služeb. Vychutnejte si některé z nejlepších webových stránek nabízejících filmy, obrázky, zábavné informace a další online obsah šitý na míru obrazovce televizoru.

 • Křišťálově čistý a detailní zvuk Crystal Clear

  Křišťálově čistý a detailní zvuk Crystal Clear

  Díky křišťálově čistému zvuku od společnosti Philips budete moci rozlišit a ocenit každičký zvukový detail tak, jak by měl znít a jak to zamýšlel interpret nebo režisér! Křišťálově čistý zvuk reprodukuje zdroj zvuku (ať je to akční film, hudba nebo živý koncert) věrně, přesně a bez jakéhokoli zkreslení. Domácí kina Philips s křišťálově čistým zvukem využívají zpracování zvuku jen minimálně, aby zachovaly čistotu původního audio obsahu. Výsledkem je větší zvuková přesnost, která se nese k vašim uším.

 • Stylový design z vysoce kvalitního leštěného hliníku a skla

  Stylový design z vysoce kvalitního leštěného hliníku a skla
Zobrazit všechny specifikace
 • Domácí kino lze připojit ke všem dalším televizorům Philips.
 • Dostupnost videa na vyžádání ve vaší zemi zjistíte na internetových stránkách www.philips.com/blu-ray.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat