Systém domácího kina s DVD

  Vysoce výkonný prostorový zvuk

  Díky funkci Ambisound přináší zařízení HTS6600 zážitek vícekanálového prostorového zvuku z pouhých dvou reproduktorů v jakékoli velikosti pokoje. Poskytuje vynikající zvuk a kvalitu obrazu. Nástěnný systém s jednoduchou instalací se hodí do každého domova.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vysoce výkonný prostorový zvuk

s funkcí Ambisound

 • Ambisound pro prostorový zvuk z méně reproduktorů

  Ambisound pro prostorový zvuk z méně reproduktorů

  Technologie Ambisound přináší opravdu pohlcující vícekanálový prostorový zvuk z méně reproduktorů. Nabízí uchvacující zážitek ze zvuku 5.1 bez omezení divákovy pozice, nezávisle na velikosti nebo tvaru místnosti a bez rušení, způsobeného množstvím reproduktorů a kabelů. Pomocí kombinovaného efektu psychoakustických jevů, zpracování polí a precizního umístění zakřiveného reproduktoru přináší technologie Ambisound více zvuku z méně reproduktorů.

 • Funkce Smart Surround automaticky optimalizuje nastavení prostorového zvuku

  Funkce Smart Surround automaticky optimalizuje nastavení prostorového zvuku

  Vychutnejte si zvuk v maximální kvalitě, aniž byste museli měnit nastavení zvuku pokaždé, když vyměníte disk nebo přepnete mezi filmy a hudbou. Na rozdíl od běžných systémů 5.1 s výchozím nastavením vícekanálového prostorového zvuku funkce Smart Surround automaticky mění nastavení prostorového zvuku, aby odpovídalo stereofonní hudbě nebo filmu s vícekanálovým obsahem.

 • Funkce DoubleBASS rozšiřující a prohlubující poslech basů

  Funkce DoubleBASS rozšiřující a prohlubující poslech basů

  Funkce DoubleBASS zajišťuje, že uslyšíte dokonce i ty nejhlubší basové tóny ze subwooferů kompaktní velikosti. Zachycuje nízké frekvence a znovu je vytváří ve slyšitelném rozsahu subwooferu - přináší tak zvuk s vyšším nárůstem a důrazem a zajišťuje plný poslechový zážitek bez kompromisů.

 • HDMI 1080i se zvýšením rozlišení videa

  HDMI 1080i se zvýšením rozlišení videa

  Zkratka HDMI je označením rozhraní High Definition Multimedia Interface (multimediální rozhraní pro vysoké rozlišení). Představuje přímé digitální připojení, které přenáší digitální video s vysokým rozlišením a digitální vícekanálový zvuk. Vypuštěním převodu na analogové signály je zajištěn dokonalý obraz a zvuk bez rušení. Rozhraní HDMI je plně zpětně kompatibilní s formátem DVI.

 • Linkový vstup MP3 k přehrávání hudby z přenosných přehrávačů

  Linkový vstup MP3 k přehrávání hudby z přenosných přehrávačů

  Linkový vstup MP3 využívá technologii Plug and Play, která umožňuje přímé přehrávání obsahu ve formátu MP3 pomocí systému domácího kina. Stačí zapojit přenosný přehrávač MP3 do vestavěného konektoru na sluchátka a při přehrávání oblíbené hudby z přenosného přehrávače si vychutnat špičkovou kvalitu zvuku systému domácího kina Philips.

 • Sofistikovaný design, který ladí s každým televizorem s plochou obrazovkou

  Sofistikovaný design, který ladí s každým televizorem s plochou obrazovkou

  Se svou špičkovou technologií zahalenou do elegance a stylu je tento systém domácího videa ozdobou každého obývacího pokoje s nádechem důmyslnosti a klasiky. Je odrazem téhož designu a povrchu jako televizor Philips s plochou obrazovkou, a navíc může být umístěn pod kterýmkoli jiným televizorem s plochou obrazovkou a dělat mu tak společnost. To vše v harmonii s vaším televizorem s plochou obrazovkou, interiérem a vaším životním stylem.

 • Svislé reproduktory můžete připevnit na zeď spolu s vaší plochou obrazovkou

  Svislé reproduktory můžete připevnit na zeď spolu s vaší plochou obrazovkou
 • Rychlé a snadné nastavení pro bezproblémovou instalaci

  Rychlé a snadné nastavení pro bezproblémovou instalaci
 • Připojení USB Direct pro zobrazení fotografií a přehrávání hudby přímo z disků USB flash

  Jednoduše připojte zařízení k portu USB na DVD systému Philips. Digitální hudba a fotografie se přehrají přímo ze zařízení. Nyní se můžete podělit o své oblíbené zážitky s rodinou a přáteli.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat