Domácí kino

  Posedlost zvukem

  Ponořte se do vícekanálového prostorového zvuku jako z kina, aniž byste okolo sebe měli reproduktory a kabely. Domácí kino SoundBar společnosti Philips obsahuje úplný systém domácího kina v jediné jednotce, a to včetně přehrávání DVD. Ozvláštněte svůj filmový večer! Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Posedlost zvukem

Skvělý prostorový zvuk ze supertenké sestavy SoundBar

 • Technologie Dolby Virtual Speaker pro realistický prostorový zvuk

  Technologie Dolby Virtual Speaker pro realistický prostorový zvuk

  Technologie Dolby Virtual Speaker představuje sofistikovanou zvukovou technologii, která prostřednictvím dvoureproduktorového systému vytváří bohatý prostorový zvuk. Vysoce propracované prostorové algoritmy věrně napodobují zvukové charakteristiky, které se vyskytují v ideálním vícekanálovém prostředí standardu 5.1. Přehrávání disků DVD je tak bohatší díky rozšíření klasického dvoukanálového prostředí. Při kombinaci se zpracováním Dolby Pro Logic II je každý kvalitní zdroj stereofonního signálu přeměněn na naprosto přirozený vícekanálový prostorový zvuk. Pro vychutnání plného zvuku v celé místnosti tak již nepotřebujete další reproduktory, kabely nebo stojany.

 • Supertenké reproduktory pro realistický prostorový zvuk

  Supertenké reproduktory pro realistický prostorový zvuk

  Supertenké reproduktory jsou tenké a elegantní, ovšem nabízejí prostorový zvuk bez kompromisů. Kuželové výškové reproduktory s hedvábnou membránou, které obsahují výkonný neodymový magnet dokonale reprodukují střední a vysoké frekvence, aniž by došlo ke ztrátě detailů z hudebních nebo filmových zdrojů. Výsledkem je dokonale čistý a živoucí zvuk – přesně podle záměru autorů.

 • Ostřejší obrázky s vysokým rozlišením HDMI 1080p

  Ostřejší obrázky s vysokým rozlišením HDMI 1080p

  HDMI 1080p se zvýšeným rozlišením poskytuje křišťálově čistý obraz. Filmy natočené ve standardním rozlišení si nyní můžete užívat v pravém vysokém rozlišení s podrobnějším a naprosto přirozeným obrazem. Funkce Progressive Scan (vyjádřená písmenem „p“ v názvu „1080p“) odstraňuje řádkovou strukturu převažující na televizních obrazovkách a opět zajišťuje jednoznačně ostrý obraz. HDMI navíc vytváří přímé digitální připojení, přenášející nekomprimované digitální video ve formátu HD nebo digitální vícekanálový zvuk, a to bez nutnosti jeho převodu na analogový zvuk – výsledkem je perfektní obraz a vynikající kvalita zvuku, zaručeně neovlivněná žádným šumem.

 • Flexibilní umístění na stěně, na nábytku nebo na podstavci

  Flexibilní umístění na stěně, na nábytku nebo na podstavci

  Využijte univerzálnost tohoto systému domácího kina, který můžete umístit tam, kam chcete. Na podstavci pro televizor, na stole nebo namontovaný na stěně – tento výrobek vypadá úžasně a funguje bez kompromisů. Tady máte příležitost určit, jak bude váš domov vypadat, a nevzdávat se přitom skvělého zážitku z domácího kina.

 • Vysokorychlostní propojení USB 2.0 přehrává video/hudbu z jednotky USB flash

  Vysokorychlostní propojení USB 2.0 přehrává video/hudbu z jednotky USB flash

  Univerzální datová sběrnice neboli USB je standardní protokol, který je obvykle používán k připojení počítačů, periférií a spotřebního elektronického vybavení. Vysokorychlostní USB zařízení má přenosovou rychlost dat až 480 Mb/s - již od 12 Mb/s v původních USB zařízeních. Díky vysokorychlostnímu propojení USB 2.0 stačí pouze zapojit USB zařízení, zvolit film, hudbu nebo fotografie a začít přehrávat.

 • Volitelný dok pro pohodlné přehrávání z iPodu a iPhonu

  Volitelný dok pro pohodlné přehrávání z iPodu a iPhonu

  Připojte tento dok ke svému systému domácího kina a můžete si vychutnávat hudbu, videa a obrázky ze svých zařízení iPod a iPhone. Dok je prodáván jako volitelné příslušenství.

 • SoundBar design odpovídající 81cm (32") plochému televizoru nebo většímu

  SoundBar design odpovídající 81cm (32") plochému televizoru nebo většímu

  Reproduktor domácího kina SoundBar přináší závan dokonalosti a elegance do každého obývacího pokoje. Je navržen tak, aby se hodil k libovolnému televizoru s plochou obrazovkou s úhlopříčkou 81 cm (32") nebo větší, je však možné jím doplnit jakýkoli jiný televizor s plochou obrazovkou – bude se hodit do každého interiéru a ke každému životnímu stylu.

 • Dotykový panel pro intuitivní přehrávání a ovládání hlasitosti

  Dotykový panel pro intuitivní přehrávání a ovládání hlasitosti

  Intuitivní dotykový panel umožňuje nastavit hlasitost a další možnosti přehrávání pouhým dotykem citlivých ovládacích prvků na předním panelu.

 • Výkon 400 W RMS poskytuje skvělý zvuk pro filmy a hudbu

  Výkon 400 W RMS poskytuje skvělý zvuk pro filmy a hudbu
 • Bezdrátový subwoofer pro neuvěřitelné basy bez kabelů

  Bezdrátový subwoofer pro neuvěřitelné basy bez kabelů
 • Supertenký design SoundBar s plochými reproduktory

  Supertenký design SoundBar s plochými reproduktory
 • Přehrávání disků DVD a CD proto, abyste si mohli vychutnat všechny svoje filmy a hudbu

  Přehrávání disků DVD a CD proto, abyste si mohli vychutnat všechny svoje filmy a hudbu
Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat