Systém digitálního přijímače AV

  Poslouchejte cokoli

  Chcete změnit svůj přehrávač či rekordér DVD nebo i videorekordér v kompletní systém domácí zábavy? Tento elegantní systém digitálního příjmu vás přenese do říše nových zážitků z hudby a videa.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Systém digitálního přijímače AV

Poslouchejte cokoli

 • Prostorový zvuk DTS, Dolby Digital a Pro Logic II

  Prostorový zvuk DTS, Dolby Digital a Pro Logic II

  Vestavěný dekodér systémů DTS a Dolby Digital nahrazuje externí dekodér zpracováním všech šesti kanálů zvukových informací tak, aby zajistil zážitek z prostorového zvuku a ohromující přirozený vjem obklopujícího prostředí a dynamické reality. Systém Dolby Pro Logic II nabízí pětikanálové prostorové zpracování z jakéhokoli stereofonního zdroje.

 • Vestavěný tuner VKV/SV

  Vestavěný tuner VKV/SV
 • Vyspělý zesilovač Class D Amplifier™ pro kompaktní a výkonný zvuk

  Tam, kde má být dokonalý zvuk, není pro zkreslení místo. Digitální zesilovače vytváří mnohem méně tepla než tradiční analogové zesilovače, a tím umožňují konstrukci menších skříní. Zesilovače Class D Amplifiers™ společnosti Philips poskytují výrazně lepší kvalitu zvuku, než digitální zesilovače konkurenčních výrobců, protože regulují a redukují elektromagnetické rušení (EMI - Electro Magnetic Interference). Navíc používají zesilovače Class D Amplifiers™ konstrukci uzavřeného obvodu, která potlačuje zkreslení a ztrátu kvality zvuku. Konečným výsledkem je lepší zvukový výkon z mnohem menšího přístroje.

 • Kuželové výškové reproduktory zdokonalují vysoké tóny zvuku SACD

  Kuželové výškové reproduktory zdokonalují zvuk SACD v nejvyšších frekvencích zachycením všech jejich odstínů a inflexí zvuku díky výjimečně lehké a tuhé membráně potažené materiálem LEXAR, která umožňuje reproduktorům podávat vyšší rozsah právě u vysokých frekvencí zvuku. Speciální kuželovitý tvar reflexního disku zajišťuje širší ozvučení ve vyšších frekvencích. Výsledkem jsou neskutečně čisté a ostré výšky a celkově vyváženější zvukový vjem.

 • Šestikanálový analogový vstup pro přímé připojení

  Šestikanálový analogový vstup na přijímači umožňuje přímé připojení k analogovému výstupu z vícekanálového přehrávače DVD/SACD.

 • Digitální koaxiální a optický vstup

  Digitální koaxiální a optický vstup nabízí nejvyšší kvalitu digitálního přenosu zvuku. Můžete digitálně přenášet zvuk Dolby Digital, MPEG2, PCM a DTS z vašeho audiovizuálního zařízení do přijímače pomocí jediného kabelu.

 • Jednoduché nastavení domácí zábavy

  Pro pomoc při úvodním nastavení systému dodává společnost Philips stručný uživatelský návod, který vás snadno s pomocí jasně označenými obrázků a barev provede základními kroky pro připojení a získání obrazu a zvuku. Tyto základní kroky jsou pro rychlou a snadnou instalaci jasně popsány na obalu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat