Fidelio

  Philips Fidelio Immersive Sound

  Domácí kino 5.1

  Prostorový zvuk ze všech úhlů k nerozeznání od kina

  Začněte si vychutnávat jedinečné filmové zážitky z kteréhokoli místa v pokoji. Systém domácího kina Philips HTB9550D je navržen tak, aby měl zvukové reproduktory na přední straně a na bocích a zajistil tak rovnoměrný prostorový zvuk. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Immersive Sound Domácí kino 5.1

3D Blu-ray HTB9550D/12 Najít podobné výrobky

Prostorový zvuk ze všech úhlů k nerozeznání od kina

Posedlost zvukem

 • 360stupňový zvuk naplňuje zvukem pokoj ze všech úhlů

  360stupňový zvuk naplňuje zvukem pokoj ze všech úhlů

  Systém 360Sound se nesmírně liší od běžných domácích kin 5.1: má jedinečný design se třemi vinutími v každém satelitním reproduktoru – předním a dvou postranních, které jsou nakloněny v úhlu zajišťujícím projekci pohlcujícího zvuku kolem vás. Kromě principu dipólů využívá společnost Philips vlastní algoritmus pro další zdůraznění obklopujícího zvukového efektu. Systém 360Sound je tvořen prvotřídními akustickými komponenty, například kuželovými výškovými reproduktory s měkkou membránou, neodymovými magnety a digitálními zesilovači třídy D, a přináší výjimečný zvuk ze všech úhlů pro skutečný zážitek jako v kině, přímo u vás doma.

 • CinemaPerfect HD pro čistší a ostřejší přehrávání videa

  CinemaPerfect HD pro čistší a ostřejší přehrávání videa

  Systém CinemaPerfect HD společnosti Philips představuje nový standard v oblasti přehrávání čistého a ostrého videa. Inteligentní systém snižuje šum a zlepšuje ostrost obrazu. Výsledkem je dříve nevídaná kvalita obrazu. Redukce šumu a dokonalé vyvážení snižují šum vznikající během komprese videa do formátu MPEG. Díky zlepšenému zpracování obrazu systém vytváří na obrazovce ostrý a hluboký obraz.

 • Okamžitý převod 2D na 3D pro realistický zážitek z filmu

  Okamžitý převod 2D na 3D pro realistický zážitek z filmu

  Užívejte si 3D filmy v pohodlí domova se svou stávající sbírkou filmů ve 2D. Funkce okamžitého převodu na 3D využívá nejnovější digitální technologii, pomocí které analyzuje video obsah ve formátu 2D, aby rozlišila mezi objekty v popředí a v pozadí. Tímto rozlišením vzniká hloubková mapa, která převádí normální formáty 2D videa do úžasného 3D. Spolu s kompatibilním 3D televizorem jste nyní připraveni zažít 3D obraz v rozlišení Full HD.

 • Volitelné bezdrátové zadní reproduktory pro připojení bez změti kabelů

  Volitelné bezdrátové zadní reproduktory pro připojení bez změti kabelů

  Bezdrátové zadní reproduktory umožňují pružně měnit umístění reproduktorů. Použitá technologie s vysokou odolností proti rušení zajišťuje plně prostorový zvuk bez nevzhledných kabelových propojení.

 • Internetové rádio vám přináší celý svět online rozhlasových kanálů

  Internetové rádio vám přináší celý svět online rozhlasových kanálů

  Internetové rádio je zvuková služba, která je distribuována po internetu. Některé internetové stanice jsou spojené s klasickými (pozemními) rozhlasovými stanicemi nebo sítěmi, zatímco jiné jsou pouze internetové, nezávislé a vysílající pouze přes web. Se službou internetového rádia můžete přistupovat k online rozhlasovým stanicím odkudkoli na světě a poslouchat nejrůznější hudební žánry, zprávy, sportovní přenosy a novinky ze světa zábavy, případně si pustit své oblíbené nebo specializované stanice.

 • Automatická kalibrace slouží k synchronizaci reproduktorů a zajištění dokonalé akustiky

  Automatická kalibrace slouží k synchronizaci reproduktorů a zajištění dokonalé akustiky

  Nastavení vašeho nového domácího kina Philips na optimální zvuk je nyní hračka. Stačí stisknout tlačítko na dálkovém ovladači. Spustí se inteligentní, předem nahraný software pro kalibraci zvuku, který vysílá testovací signály do reproduktorů. Tyto signály jsou zpětně zachyceny a analyzovány mikrofonem s automatickou kalibrací a jsou provedeny potřebné úpravy nastavení, přičemž jsou brány v úvahu vzdálenosti mezi reproduktory a poslechovými místy, hlasitost a zpoždění odezvy pro audio signály z jednotlivých reproduktorů. Za 60 sekund je zvuk v místnosti dokonalejší a optimalizovaný.

 • Součástí balení je dok pro pohodlné přehrávání z iPodu/iPhonu

  Součástí balení je dok pro pohodlné přehrávání z iPodu/iPhonu

  Použijte dokovací stanici pro iPod a iPhone a vychutnejte si hudbu ze svého iPodu nebo iPhonu prostřednictvím systému domácího kina.

 • Full HD Blu-ray 3D pro opravdu pohlcující zážitek z 3D filmů

  Full HD Blu-ray 3D pro opravdu pohlcující zážitek z 3D filmů

  Nechte se uchvátit 3D filmy ve vlastním obývacím pokoji na televizoru Full HD 3D. Technologie Active 3D využívá nejnovější generaci rychle přepínaného zobrazení a dosahuje skutečně realistické hloubky v plném vysokém rozlišení 1080 x 1920. Plného zážitku ze sledování ve 3D ve vysokém rozlišení ve svém domácím kině dosáhnete tak, že se na obraz budete dívat speciálními brýlemi. Brýle synchronizují otevírání a zavírání levé a pravé čočky brýlí s měnícími se obrazy. Široký výběr z obsahu vysoké kvality vám poskytnou prémiové 3D filmové tituly na Blu-ray discích. Blu-ray také zajišťuje prostorový zvuk mimořádné kvality; zvukový zážitek, který se nedá rozlišit od reality.

 • Vestavěná podpora WiFi pro snadné bezdrátové připojení k ostatním médiím

  Vestavěná podpora WiFi pro snadné bezdrátové připojení k ostatním médiím

  Díky vestavěné podpoře WiFi můžete jednoduše připojit domácí kino přímo k domácí síti a vyzkoušet si bohatou nabídku online služeb. Vychutnejte si některé z nejlepších webových stránek nabízejících filmy, obrázky, zábavné informace a další online obsah šitý na míru obrazovce televizoru.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat