Infračervená lampa InfraCare

  Účinná úleva od bolesti

  Přístroj Philips InfraCare poskytuje účinnou úlevu od bolesti svalů a kloubů. 300W infračervená lampa poskytuje příjemné světlo, infračervené teplo proniká hluboko do pokožky, zlepšuje krevní oběh a poskytuje účinnou úlevu pro cílené oblasti o velikosti 40 x 30 cm. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Infračervená lampa InfraCare

300 W, Oblast ošetření cílových oblastí, Digitální časovač HP3631/01 Najít podobné výrobky

Účinná úleva od bolesti

Hluboko pronikající infračervené teplo

 • 300W infračervená halogenová lampa

  300W infračervená halogenová lampa

  Přístroj Philips InfraCare HP 3631 byl optimalizován pro dosažení účinné úlevy v oblastech o velikosti 40 x 30 cm, například na ramenou a krku, zádech, stehenním svalu nebo paži. Přístroj InfraCare obsahuje inovativní technologii infračervených lamp. Speciální optika, filtr a výkonná 300W halogenová lampa byly optimalizovány tak, aby ošetřovaly cílenou oblast (40 x 30 cm) a vydávaly mnohem příjemnější teplo, protože infračervené teplo se rovnoměrněji rozptyluje nad ošetřovanou oblastí.

 • Nastavitelný úhel

  Nastavitelný úhel

  Infračervenou lampu lze snadno posunout až o 40 stupňů směrem dozadu.

 • Digitální časovač pro nastavení vlastní doby ošetření

  Digitální časovač pro nastavení vlastní doby ošetření

  Dobu ošetření lze snadno regulovat prostřednictvím nastavení doporučovaného nebo upřednostňovaného počtu minut. Digitální časovač automaticky odpočítává a na konci sezení vydá zvukový signál.

 • Hluboko pronikající infračervené teplo

  Hluboko pronikající infračervené teplo

  Bylo prokázáno, že infračervené světlo účinně ulevuje od bolesti způsobené problémy se svaly a ztuhlými klouby. Příjemné teplo produkované infračerveným světlem proniká hluboko do pokožky, zlepšuje krevní oběh a zahřívá svaly. Jelikož se svaly uklidní, automaticky se uvolní a odpočívají. Protože je díky tomu tkáň pružnější, pomáhá teplo také proti ztuhlosti kloubů a zlepšuje jejich pohyblivost.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat