USB Hi-Speed 2011

  Přehrávač médií HD

  Vychutnejte si službu Netflix a YouTube v televizoru

  Pohodlně se usaďte a vychutnejte si filmy v televizoru. Model HMP2000 se dodává s integrovanou službou Netflix a YouTube, takže máte k dispozici prakticky nekonečný seznam videí a filmů na vyžádání. Kasovní trháky i módní televizní seriály jsou nyní ihned připraveny ke sledování ve vašem obývacím pokoji. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Přehrávač médií HD

Netflix, YouTube, Vestavěné Wi-Fi HMP2000/12 Najít podobné výrobky

Vychutnejte si službu Netflix a YouTube v televizoru

 • Digitální výstup HDMI pro snadné připojení jediným kabelem

  Digitální výstup HDMI pro snadné připojení jediným kabelem

  Zkratka HDMI je označením rozhraní High Definition Multimedia Interface (multimediální rozhraní pro vysoké rozlišení). Představuje přímé digitální připojení, které přenáší digitální video s vysokým rozlišením a digitální vícekanálový zvuk. Vypuštěním převodu na analogové signály je zajištěn dokonalý obraz a zvuk. Rozhraní HDMI je plně zpětně kompatibilní s formátem DVI.

 • Vysokorychlostní propojení USB 2.0 přehrává video/hudbu z jednotky USB flash

  Vysokorychlostní propojení USB 2.0 přehrává video/hudbu z jednotky USB flash

  Univerzální datová sběrnice neboli USB je standardní protokol, který je obvykle používán k připojení počítačů, periférií a spotřebního elektronického vybavení. Vysokorychlostní USB zařízení má přenosovou rychlost dat až 480 Mb/s - již od 12 Mb/s v původních USB zařízeních. Díky vysokorychlostnímu propojení USB 2.0 stačí pouze zapojit USB zařízení, zvolit film, hudbu nebo fotografie a začít přehrávat.

 • Prohlížejte si fotografie ve více formátech

  Prohlížejte si fotografie ve více formátech

  Prohlížejte a vychutnávejte si fotografie v široké škále formátů, například JPEG, JPG, M-JPEG, PNG, TIF, TIFF, GIF, BMP nebo HD JPEG, přímo na svém širokoúhlém televizoru. Proměňte obývací pokoj ve fotogalerii a podělte se o své fantastické vzpomínky s přáteli i rodinou.

 • Sledujte videa na YouTube přímo na svém velkoplošném televizoru*

  Sledujte videa na YouTube přímo na svém velkoplošném televizoru*

  Sledujte svá videa na YouTube přímo na televizoru. Vychutnejte si ohromnou sbírku online videí na větší obrazovce – a nebudete muset ani zapínat počítač. Jednoduše se ujistěte, že je váš Blu-ray přehrávač nebo systém domácího kina připojen k internetu, buď bezdrátově* nebo pomocí kabelů, a pak se můžete pohodlně opřít a vychutnat si to nejlepší z YouTube.

 • Služba Netflix – streamování dílů TV seriálů a filmů přes internet

  Služba Netflix – streamování dílů TV seriálů a filmů přes internet

  Můžete ihned sledovat díly televizních seriálů a filmy, jakmile je shlédnete v televizi. Potřebujete k tomu jen připojení k internetu (Wi-Fi nebo Ethernet) a balíček členství ve službě Netflix, který zahrnuje streamování*, a můžete začít.

 • Přehrávejte video ve více formátech

  Přehrávejte a vychutnávejte si širokou škálu video formátů, například formátů s vysokým rozlišením MPEG 1/2/4 (MPEG 4 Part 2), H.264, VC-1, H.263, VP6 (640 x 480), DivX Plus HD, DivX 3/4/5/6, Xvid, RMVB 8/9/10, RM, WMV (V9), AVI, TS, M2TS, TP, TRP, ISO, VOB, DAT, MP4, MPEG, MPG, MOV (MPEG 4, H.264), ASF, FLV (640 x 480), MKV, M4V, aniž byste formát souboru museli složitě převádět. Stačí stisknout tlačítko Play a můžete sledovat všechna videa nebo filmy ve skvělé kvalitě jako v kině s živým obklopujícím zvukem.

 • Integrované internetové služby

  Stačí připojit přehrávač Philips ke své domácí síti a můžete začít používat nepřeberné množství báječných online služeb – kdykoli! Budete mít přístup k veškerému obsahu přenášenému v domácí síti nebo můžete procházet celý svět webových stránek*, například Facebook, Youtube, Picasa a Meteonews. * Podpora webových stránek se může měnit.

 • Vestavěná podpora standardu Wi-Fi pro snadné bezdrátové připojení k ostatním médiím

  Díky vestavěné funkci Wi-Fi můžete jednoduše připojit svůj přehrávač k bezdrátové síti Wi-Fi a pohodlně jej připojit k internetu bez změti překážejících kabelů. Nyní si můžete vychutnat služby pro vzdělání a zábavu, jako jsou například videa, hudba, zprávy, předpověď počasí, fotografie a další!

Zobrazit všechny specifikace
 • Vyžaduje členství ve službě Netflix pro neomezené streamování.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat