Wake-up Light

  Vykročte do nového dne příjemně

  Světelný budík Wake-up Light vás probudí lehce a přirozeně, abyste měli tolik energie jako v neděli ráno. Vycházeje ze stoleté zkušenosti společnosti Philips s výrobou světel, nabízí Wake-up Light zdravotně prověřené výhody. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vykročte do nového dne příjemně

Světlo, které vás přirozeně vzbudí

 • Postupně sílící světlo pozitivně ovlivňuje hormony odpovědné za váš energetický náboj

  Postupně sílící světlo pozitivně ovlivňuje hormony odpovědné za váš energetický náboj

  Světlo postupně zesiluje po dobu 30 minut před nastaveným časem buzení. Světlo dopadá na tvář a pozitivně ovlivňuje hormony odpovědné za energetický náboj těla a připravuje vás na probuzení. Díky tomu se budíte s příjemnějšími pocity.

 • Až 400 luxů pro přirozené buzení i pohodlné čtení

  Až 400 luxů pro přirozené buzení i pohodlné čtení

  Wake-up Light (HF 3461) nabízí intenzitu světla až 400 luxů. Bylo klinicky dokázáno, že abyste se po probuzení cítili nabití energií, potřebuje vaše tělo až 250 luxů k ovlivnění patřičných hormonů. Pohodlné čtení pak vyžaduje úroveň světla 300 až 400 luxů.

 • Tři přírodní zvuky nebo přátelské pípnutí

  Tři přírodní zvuky nebo přátelské pípnutí

  V době nastaveného buzení uslyšíte zvuk přírody anebo přátelské pípnutí, podle svého vkusu. Zvuk je nejprve tichý a teprve za minutu a půl dosáhne zvolené hlasitosti. K dispozici je volba ze tří zvuků přírody: zpěv ptáků v ranním lese, vlny na mořské pláži anebo žába a kachna v rybníčku. Postupně zesilující zvuk zajistí příjemné a šetrné probouzení a zabrání tomu, abyste se vzbudili příliš náhle. Když zvuk dosáhne zvolené hlasitosti, snadno vstanete z postele.

 • VKV rádio s digitálním laděním

  VKV rádio s digitálním laděním

  Vestavěné rádio VKV vám umožní se každé ráno vzbudit u svých oblíbených písní nebo zpravodajské stanice. Stačí vybrat oblíbenou rádiovou stanici a ta začne hrát v nastavené době buzení. Nejprve zazní jemně a postupně bude zvuk během devadesáti sekund zesilovat na zvolenou úroveň hlasitosti.

 • Podporováno na základě směrnice Medical Device Directive (MDD)

  Podporováno na základě směrnice Medical Device Directive (MDD)

  U tohoto přístroje byl prokázán přínos pro zdraví, jak potvrzuje certifikace podle směrnice Medical Device Directive (MDD).

 • 100 let zkušeností s osvětlením

  Společnost Philips je přední světový výrobce v oblasti osvětlovacích technologií. S více než 100 lety zkušeností v této oblasti je společnost Philips skutečným odborníkem v oblasti osvětlení a účinků světla na lidské tělo. Světlo Wake-up Light využívá všech těchto poznatků a přináší účelný, technologicky vyspělý a snadno použitelný výrobek, který zlepší duševní pohodu mnoha lidí.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat