Pure Essentials Collection

  Domácí pekárna

  Vychutnejte si čerstvé pečivo libovolného tvaru a chuti

  Vychutnejte si čerstvé teplé bochníčky každé ráno a pomocí tohoto jedinečného příslušenství Philips budete vytvářet i vlastní tvary bochníčků. Upečte si bagety, žemle, rohlíky a malé občerstvení, např. preclíky nebo banketky. Ochutnejte je se svou rodinou a ukažte jim, co vše umíte! Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Pure Essentials Collection Domácí pekárna

Příslušenství pro různé tvary, 14 programů, 1 250 g, Černá HD9040/90 Najít podobné výrobky

Vychutnejte si čerstvé pečivo libovolného tvaru a chuti

Tvořte oblíbené tvary pomocí formiček pro více druhů pečiva!

 • Příslušenství: formy pro různé pečivo – pro vytvoření vlastních tvarů pečiva

  Příslušenství: formy pro různé pečivo – pro vytvoření vlastních tvarů pečiva

  Formy pro různé pečivo představují jedinečné příslušenství, jež vám umožní upéct chleba jakéhokoli tvaru. Umí upéct bagety, žemle, rohlíky a malé občerstvení, např. preclíky nebo banketky, které si zamiluje celá rodina. Tvoří je dvě zásuvky, každá se třemi separátory, jež lze využít k vytvoření těsta různé velikosti a tvarů. Vytvořit můžete až 12 malých žemlí – jsou skvělé, když je ozdobíte semínky na večeři s přáteli nebo upečete se sýrem na pikantní svačinu. Kombinovat můžete i bagety s rohlíky nebo můžete separátory vyjmout a těsto tvarovat podle chuti. Ukažte svou kreativitu!

 • 14 přednast. programů na pečení chleba, přípravu těsta a mnoho tvarů pečiva

  14 přednast. programů na pečení chleba, přípravu těsta a mnoho tvarů pečiva

  Domácí pekárna Philips má 14 přednastavených programů pro dokonalé upečení jakéhokoli chleba, od hutného a chutného celozrnného po bezlepkový, francouzský nebo sladký. Vyrábí také výborné těsto pro těstoviny, pizzu, bagely, sušenky a sladké pečivo, i pro džemy. Ať pečete cokoli, vždy to bude výborné a snadné, protože přednastavené programy se postarají o teplotu i čas nutné pro co nejlepší výsledky. Má i zvláštní nastavení pro chleby menších tvarů, a pokud spěcháte, máte k dispozici řadu rychlých programů pro dvojnásobně rychlé pečení nebo i pro pečení za pouhou hodinu.

 • Indikátor „Přidat“ pro zvláštní pečivo se speciálními přísadami

  Indikátor „Přidat“ pro zvláštní pečivo se speciálními přísadami

  Pečte zvláštní chleby s chutnými přísadami, například s ořechy nebo sušeným ovocem – je to snadné a zábavné. Po rozsvícení indikátoru „přidat“ stačí do těsta přidat zvláštní přísady a zbytek nechte na domácí pekárně. Přidejte cokoli: oříšky, semínka, olivy, sušené ovoce, sýr, cibuli, slaninu, nugát, čokoládu a řadu dalších přísad pro speciální chleba s výbornou chutí!

 • Můžete upéct 3 velikosti bochníků – včetně extra velkého o hmotnosti 1,25 kg

  Můžete upéct 3 velikosti bochníků – včetně extra velkého o hmotnosti 1,25 kg

  Nedělejte si starosti s plýtváním chleba nebo s tím, že vám dojde, když musíte nasytit dalších pár lidí. Díky mimořádné kapacitě domácí pekárny a jasným označením upečete střední, velké nebo mimořádně velké bochníky o hmotnosti 750 g, 1 kg a 1,25 kg.

 • 3 úrovně opékání, abyste si mohli vybrat kůrku, která vám chutná

  3 úrovně opékání, abyste si mohli vybrat kůrku, která vám chutná

  Díky třem úrovním opékání si chléb si můžete vychutnat tak, jak jej máte rádi. Zvolte jemnou, střední nebo tmavou kůrku v závislosti na svých preferencích a oblíbených receptech.

 • Včetně užitečné brožurky s recepty

  Včetně užitečné brožurky s recepty

  Chcete někdy zkusit něco nového? Praktická brožura s recepty vám poví, jak péct speciální chleby, a obsahuje řadu výborných triků a tipů pro přidání vašich oblíbených přísad, díky nimž z jakéhokoli receptu vyrobíte něco zvláštního. Navíc je srozumitelná a snadná, i když jste domácí pekárnu nikdy předtím nepoužívali.

 • Časovač s odložením začátku pečení až o 15 h – čerstvý chléb kdykoli

  Vychutnejte si každé ráno vůni čerstvého teplého chleba – skutečnou lahůdku a dokonalý způsob, jak začít den! Stačí večer předem nastavit časovač s odložením začátku pečení a domácí pekárna bochník připraví a upeče, zatímco budete spát. Čerstvě upečený chleba si sníte, až se probudíte nebo kdykoli budete mít chuť.

 • Intuitivní ovládání se snadno ovladatelnými tlačítky pro všechny uživatele

  Ovládací tlačítka domácí pekárny Philips jsou uspořádána intuitivně a tak, aby umožňovala snadné nastavení programů. Nejprve vyberte typ chleba, pak hmotnost podle receptu a úroveň opékání (nebo použijte přednastavenou úroveň opékání) a poté spusťte program. Velké, uživatelsky přívětivé ikony ilustrují funkci každého tlačítka a jasný displej LCD potvrzuje vámi zvolené možnosti.

 • Sledujte kynutí a tmavnutí chleba v kontrolním okénku

  Kontrolní okénko vám umožní sledovat fungování domácí pekárny, hnětení, míchání i pečení – je ideální, pokud chcete kontrolovat postup a zajistit, že jde vše podle plánu.

 • Včetně odměrky a lžíce

  Přidejte pevné a tekuté přísady ve správném množství pomocí odpovídající odměrky a lžíce – právě to pro začátek potřebujete.

 • Integrované protiskluzové rukojeti pro snadné a bezpečné zacházení

  Potřebujete-li domácí pekárnu posunout nebo uložit do skříňky, oceníte robustní integrované neklouzavé rukojeti umožňující snadné zvednutí a přesunutí.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat