Viva Collection

  Domácí pekárna

  Vstávejte každý den s čerstvým pečivem

  Zamilujete se do neodolatelné vůně čerstvého teplého chleba, který budete mít každé ráno! Pečení chleba je tak jednoduché... Večer přidejte suroviny, nastavte časovač s odložením začátku pečení na následující ráno a domácí pekárna Philips HD9020/40 už zařídí vše potřebné sama. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Viva Collection Domácí pekárna

12 programů, 1 000 g, Levandulově bílá HD9020/40 Najít podobné výrobky

Vstávejte každý den s čerstvým pečivem

Připravte libovolnou příchuť. Je to snadné a lahodné!

 • Intuitivní ovládání se snadno ovladatelnými tlačítky pro všechny uživatele

  Intuitivní ovládání se snadno ovladatelnými tlačítky pro všechny uživatele

  Ovládací tlačítka domácí pekárny Philips jsou uspořádána intuitivně a tak, aby umožňovala snadné nastavení programů. Nejprve vyberte typ chleba, pak hmotnost podle receptu a úroveň opékání (nebo použijte přednastavenou úroveň opékání) a poté spusťte program. Velké, uživatelsky přívětivé ikony ilustrují funkci každého tlačítka a jasný displej LCD potvrzuje vámi zvolené možnosti.

 • 12 přednastavených programů na pečení chleba, přípravu těsta a dokonce i džemů

  12 přednastavených programů na pečení chleba, přípravu těsta a dokonce i džemů

  Domácí pekárna Philips má 12 přednastavených programů pro dokonalé upečení jakéhokoli chleba, od hutného a chutného celozrnného po bezlepkový, francouzský nebo sladký. Vyrábí také výborné těsto pro těstoviny, pizzu, bagely, sušenky a sladké pečivo, i pro džemy. Ať pečete cokoli, vždy to bude výborné a snadné, protože přednastavené programy se postarají o teplotu i čas nutné pro co nejlepší výsledky. A pokud spěcháte, k dispozici máte řadu rychlých programů pro dvojnásobně rychlé pečení nebo i pro pečení za pouhou hodinu.

 • Časovač s odl. začátku pečení až o 13 hodin, aby čerstvý chléb voněl k snídani

  Časovač s odl. začátku pečení až o 13 hodin, aby čerstvý chléb voněl k snídani

  Vychutnejte si každé ráno vůni čerstvého teplého chleba – skutečnou lahůdku a dokonalý způsob, jak začít den! Stačí večer předem nastavit časovač s odložením začátku pečení a domácí pekárna bochník připraví a upeče, zatímco budete spát. Čerstvě upečený chleba si sníte, až se probudíte nebo kdykoli budete mít chuť.

 • Indikátor „Přidat“ pro zvláštní pečivo se speciálními přísadami

  Indikátor „Přidat“ pro zvláštní pečivo se speciálními přísadami

  Pečte zvláštní chleby s chutnými přísadami, například s ořechy nebo sušeným ovocem – je to snadné a zábavné. Po rozsvícení indikátoru „přidat“ stačí do těsta přidat zvláštní přísady a zbytek nechte na domácí pekárně. Přidejte cokoli: oříšky, semínka, olivy, sušené ovoce, sýr, cibuli, slaninu, nugát, čokoládu a řadu dalších přísad pro speciální chleba s výbornou chutí!

 • Můžete upéct 3 velikosti bochníku o váze až 1 kg

  Můžete upéct 3 velikosti bochníku o váze až 1 kg

  Upečte to správné množství chleba pro své potřeby. Pomocí jasných označení vytvoříte malé, střední a velké bochníky o hmotnosti 500 g, 750 g a 1 kg.

 • 3 úrovně opékání, abyste si mohli vybrat kůrku, která vám chutná

  3 úrovně opékání, abyste si mohli vybrat kůrku, která vám chutná

  Díky třem úrovním opékání si chléb si můžete vychutnat tak, jak jej máte rádi. Zvolte jemnou, střední nebo tmavou kůrku v závislosti na svých preferencích a oblíbených receptech.

 • Snímatelné víko pro snadné čištění

  Snímatelné víko pro snadné čištění

  Vnitřek domácí pekárny je nepřilnavý a samotná jednotka má odnímatelné víko. Proto je jejich čištění snadné: stačí sejmout víko a během několika sekund je utřít.

 • Včetně užitečné brožurky s recepty

  Včetně užitečné brožurky s recepty

  Chcete někdy zkusit něco nového? Praktická brožura s recepty vám poví, jak péct speciální chleby, a obsahuje řadu výborných triků a tipů pro přidání vašich oblíbených přísad, díky nimž z jakéhokoli receptu vyrobíte něco zvláštního. Navíc je srozumitelná a snadná, i když jste domácí pekárnu nikdy předtím nepoužívali.

 • Sledujte kynutí a tmavnutí chleba v kontrolním okénku

  Sledujte kynutí a tmavnutí chleba v kontrolním okénku

  Kontrolní okénko vám umožní sledovat fungování domácí pekárny, hnětení, míchání i pečení – je ideální, pokud chcete kontrolovat postup a zajistit, že jde vše podle plánu.

 • Včetně odměrky a lžíce

  Přidejte pevné a tekuté přísady ve správném množství pomocí odpovídající odměrky a lžíce – právě to pro začátek potřebujete.

 • Integrované protiskluzové rukojeti pro snadné a bezpečné zacházení

  Potřebujete-li domácí pekárnu posunout nebo uložit do skříňky, oceníte robustní integrované neklouzavé rukojeti umožňující snadné zvednutí a přesunutí.

 • Základna zůstává chladná a bezpečná na dotyk

  Základna zůstává chladná a bezpečná na dotyk

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat