Saeco Intelia Deluxe Automatický espresovač

Automatický napěňovač mléka, Povrchová úprava z nerezové oceli, Mlýnek s možností nastavení 10 stupňů HD8904/01 Najít podobné výrobky
 • Požadovaná kvalita, očekávaná jednoduchost použití

  Saeco Intelia Deluxe

  Automatický espresovač

  HD8904/01 Najít podobné výrobky

  Společnost Saeco představuje espresovač Intelia Deluxe. Praktický kvalitní výdobytek technologie, který zaručuje mimořádnou pohodlnost použití a kávu božské chuti. S krytem z nerezové oceli a nadčasovým designem je espresovač Intelia hrdým zástupcem italského řemesla. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Požadovaná kvalita, očekávaná jednoduchost použití

Nadčasový design italské výroby

 • Extrahujte maximum chuti se 100% keramickými mlýnky

  Robustní 100% keramické mlýnky zaručují chvíle ryzího požitku z kávy na celá léta. Keramický materiál je na mletí ideální, protože umožňuje stálý průtok vody a extrahování nejčistší esence kávových zrn. A na rozdíl od ostatních „běžných“ mlýnků zabraňuje keramika přehřátí kávy a její připálené chuti.

 • Sametová pěna jedním dotykem s automatickým napěňovačem mléka

  Automatický napěňovač mléka jediným stiskem tlačítka vytvoří lahodnou korunu vaší kávy. Během pár sekund ji můžete ozdobit jemnou hedvábnou mléčnou pěnou – milovníky cappuccina nenechá chladnými.

 • Vychutnejte si okamžitě horkou kávu s rychlým ohřívačem

  Když vám jde o čas, můžete si díky rychlému ohřívači připravit skvělé espresso a cappuccino. Tajemství spočívá v jeho lehkém těle z hliníku a nerezové oceli, které dokáže rychle dosáhnout vysokých teplot.

 • Vylaďte bohatost kávy díky 10 různým nastavením mlýnku

  Pokud jde o jemnost mletí, tento přístroj nikdy nezklame. Různé kávové směsi vyžadují různou hrubost, aby se rozvinula plná chuť. Tento přístroj má proto deset možností nastavení – od nejjemnějšího mletí na výrazné espresso až po nejhrubší stupeň určený pro přípravu slabší kávy.

 • Celá řada kávových specialit pouhým stisknutím tlačítka

  Bohatá nabídka možností od espressa po cappuccino čeká, aby uspokojila vaši touhu po kávě. Ať je to pro vás ranní nutnost nebo lahůdka po večeři, na dosah ruky máte chuť pro každou denní dobu.

 • Až 5000 šálků* bez odstraňování vodního kamene díky filtru AquaClean

  Nová a patentovaná inovace společnosti Saeco, vodní filtr AquaClean, se postará o to, abyste svůj plně automatický kávovar využili co nejlépe. Když filtr vyměníte ve chvíli, kdy si to přístroj vyžádá, nebudete z přístroje muset odstraňovat vodní kámen až do 5000 šálků* a současně získáte výhodu dokonale čisté vody. Další výhodou je, že jakmile do svého oblíbeného kávovaru Saeco filtr AquaClean nainstalujete, upozornění na nutnost odstranění vodního kamene se automaticky deaktivuje.

 • Káva bez kofeinu s plnohodnotnou chutí s volbou pro mletou kávu

  Někdy je dobré mít možnost připravit si výraznou, lahodnou kávu bez účinků kofeinu. Díky volbě pro mletou kávu si můžete připravit kávu bez kofeinu, kdykoli se vám zlíbí.

 • Cyklus automatického čištění odstraňuje námahu

  Díky cyklu automatického čištění se stroj snadno udržuje a má delší životnost – namísto úklidu máte více času si kávu vychutnat.

 • Klasický design s nerezovým povrchem

  Elegantní vize čistého designu: vzhled kávovaru Saeco Intelia je tak jemný, jako káva, kterou připravuje. Přední strana z nerezové oceli je inspirovaná italským designem a řemeslnou zručností obstojí dlouhodobě v klasické i moderní kuchyni. K tomu přidejte intuitivní funkce a máte hluboce uspokojující zážitek z kávy.

 • Chytrý a pohodlný design

  Superautomatický kávovar budete používat bez námahy, protože nádržka na vodu i odpadní nádoba se obsluhují zepředu. Díky průhledné nádobě na zrnkovou kávu navíc vždy budete vědět, jestli máte ještě dost kávy na další šálek.

 • Při volbě síly se myslí na to, jak silnou kávu máte rádi

  Po výběru ideální síly z 5 různých nastavení ji můžete snadno uložit pomocí funkce Memo. Stejně tak můžete nastavit a uložit požadovanou délku přípravy a teplotu kávy. Každý další šálek tak bude připraven přesně podle vaší chuti. Na rozdíl od místního baristy už nemusíte přístroji nic připomínat.

Zobrazit všechny specifikace
 • Skutečný počet šálků závisí na zvolených variantách kávy a frekvence mytí a čištění. Upozornění na odstranění vodního kamene se automaticky deaktivuje po 8 filtrech.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat