• Užijte si doma potěšení z italského espressa

  kompaktní a stylový systém „od zrna po šálek“

  20 899 Kč * * Doporučená maloobchodní cena
 • Užijte si doma potěšení z italského espressa

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
 • Užijte si doma potěšení z italského espressa

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
Zavřít Stáhnout obrázek

Videa

[trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Užijte si doma potěšení z italského espressa

  dokonalá rovnováha mezi kompaktností, výkonem, designem a prvotřídními materiály

  Zobrazit všechny specifikace

  Vlastnosti výrobku

  • Uložte si oblíbená nastavení kávy

   Vždy obdržíte dokonalý šálek espressa připravený právě pro vás, podle vašich osobních preferencí – díky naší funkci Memo, která umožňuje nastavit délku, sílu a teplotu kávy. Chcete-li si vychutnat vynikající kávový nápoj ve svém oblíbeném šálku, je třeba pouze stisknout tlačítko.

  • Pohrajte si s bohatostí kávy pomocí našich mlýnků s možností nastavení

   Různé kávové směsi vyžadují různou úroveň zrnitosti, která umožňuje rozvinutí plné chuti. Zrnitost namleté kávy tohoto espresovače lze upravit pomocí 5 nastavení, počínaje nejjemnějším mletím pro silné espresso a konče tím nejhrubším pro lehčí kávu.

  • Snadné čištění díky odnímatelné varné jednotce

   Varná jednotka (vynález společnosti Saeco) je srdcem našich espresovačů a zárukou automatického provozu. K varné jednotce se podle modelu snadno dostanete buď z přední nebo boční strany. Lze ji bez námahy vyjmout a snadno vyčistit opláchnutím pod tekoucí vodou a zajistit tak maximální úroveň hygieny.

  • Špičkový design s povrchovou úpravou z nerezové oceli

   Špičkový design našeho espresovače Saeco podtrhuje povrchová úprava z nerezové oceli. Nerezová ocel mu propůjčuje vysoce kvalitní vzhled a bude se dobře vyjímat na vaší kuchyňské lince. Postará se také o větší odolnost a výkon s dlouhou životností.

  • Káva, která nechutná připáleně díky 100% keramickému mlýnku

   Tento espresovač je vybaven 100% keramickým mlýnkem. Společnost Saeco používá keramické mlýnky, protože melou důkladně a nepřehřívají kávová zrna. Výsledkem je bezchybné espresso. Keramika rovněž zajišťuje výkon s dlouhou životností a naprosto tichý chod.

  • Káva bez čekání díky rychlému ohřívači

   Technologie rychlého ohřívače Saeco zajistí, aby byl váš přístroj vždy připraven. Nyní nebudete muset čekat mezi vařením jednotlivých šálků espressa, ale můžete připravovat jednu kávu za druhou.

  • Lahodná mléčná pěna s klasickým napěňovačem mléka

   Tento espresovač Saeco disponuje klasickým napěňovačem mléka, kterému baristé říkají „Pannarello“. Distribuuje páru a je nutné jej ponořit do mléka, abyste vytvořili báječnou mléčnou pěnu. Osvoboďte v sobě skrytého baristu a připravte si lahodné mléčné speciality tradičním způsobem!

  • Předejděte tepelným ztrátám a použijte jakýkoli šálek díky naší nastavitelné trysce

   Nastavitelnou trysku na našich espresovačích lze použít s jakýmkoli šálkem, což předchází rozstřikování nebo ochlazování kávy během nalévání do šálku. Takto se espresso podává vždy se správnou teplotou a současně je zajištěna čistota přístroje.

  • Snadné čištění – části lze mýt v myčce

   Pro vaše pohodlí lze nádobku na odkapávání a napěňovač mléka či karafu na mléko přístroje Saeco mýt v myčce nádobí. Tím ušetříte čas a zajistíte hygienické čištění.

  • Přístroj je vždy čistý díky automatickému čištění a odstraňování vodního kamene

   Společnost Saeco navrhla tento espresovač tak, aby se okruh kávy při spuštění nebo vypnutí přístroje automaticky propláchl vodou. Takto může poskytovat skvělou a čerstvou chuť v každém šálku kávy. Pravidelné odstraňování vodního kamene prodlužuje životnost espresovače. Přístroj vás upozorní, kdy je třeba vodní kámen odstranit: v přístroji se spustí automatický proces odstraňování vodního kamene a až bude třeba váš zásah, zobrazí se přehledné pokyny na displeji. Odstraňování vodního kamene ještě nikdy nebylo tak snadné!

  Naposledy prohlížené výrobky

  Mohlo by vás zajímat