• 2000 series

  Automatický espresovač

  Ochutnejte aroma vašich oblíbených kávových zrn

  Ať máte rádi jakoukoli směs, můžete zrna mlít na místě a získat z nich maximum chuti díky keramickým mlýnkům, které zrna nepřehřejí. A s manuálním napěňovačem kávu snadno ozdobíte krémovou mléčnou pěnou. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

2000 series Automatický espresovač

Příprava 2 typů kávy, Klasický napěňovač mléka, Bílá/béžová, Mlýnek nastavitelný - 5 stupňů HD8651/19 Najít podobné výrobky

Ochutnejte aroma vašich oblíbených kávových zrn

Espresso „od zrna po šálek“ jedním dotykem

 • Espresso z čerstvých zrn jedním dotykem tlačítka

  Dokonale připravené espresso, nebo i dvě naráz, z čerstvě mletých zrn přímo do šálku – stačí jen stisknout tlačítko a pár sekund počkat.

 • Vynikající chuť díky 100% keramickým mlýnkům.

  Díky 100% keramickým mlýnkům, které kávová zrna nepřehřívají, můžete dát sbohem chuti připálené kávy. Keramika zajistí také dlouhodobou výkonnost a tichý provoz.

 • Nastavitelné mletí pro chuť, které dáváte přednost

  Jemnost mletí můžete nastavit na 5 různých úrovní. Pro plnou chuť espressa zvolte nejjemnější mletí a nejhrubší mletí využijte k přípravě slabší kávy – vše záleží na tom, co máte rádi.

 • Přístroj snadno ovládejte intuitivním uživatelským rozhraním

  Jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní s velkými tlačítky vám zjednoduší obsluhu přístroje a pomůže k nejlepšímu výkonu.

 • Lahodná mléčná pěna s klasickým napěňovačem mléka

  Klasický napěňovač mléka, který baristé nazývají také Pannarello, rozptyluje páru pro snadnou přípravu vláčné mléčné pěny na cappuccino. Objevte v sobě baristu a připravte si tradičně chutné mléčné speciality!

 • Získejte kávu s délkou extrakce podle své chuti díky funkci Memo

  Vždy získáte dokonalý šálek espressa podle své chuti: postará se o to funkce Memo, která umožňuje upravit délku extrakce kávy podle vaší chuti. Vychutnejte si vynikající kávu ve svém oblíbeném šálku pouhým stisknutím tlačítka.

 • Díky malým rozměrům a přístupu zepředu se hodí do každé kuchyně

  Na velikosti kuchyně nezáleží: tento přístroj se hodí i do nejmenšího prostoru a přístup zepředu k nádobě na vodu i odpad je mimořádně pohodlný. Přístroj je navržen tak, abyste si kávu mohli vychutnat snáze.

 • Snadné čištění díky plně vyjímatelné spařovací jednotce

  Spařovací jednotka je srdcem každého plně automatického kávovaru a měla by se jednou týdně čistit. Naše spařovací jednotka je snadno přístupná z boku a lze ji jedním stiskem vyjmout a jednoduše omýt pod tekoucí vodou.

 • Cyklus automatického čištění a odstraňování vodního kamene

  Tento espresovač při spuštění nebo vypnutí automaticky čistí vodou kávový okruh a zajistí tak skvělou, čerstvou chuť každého šálku. Pravidelné odstraňování vodního kamene prodlužuje jeho životnost. Přístroj vás nejen upozorní na potřebu odstranit vodní kámen, ale může vás i provést automatickým odstraněním vodního kamene formou jednoduchých zpráv na obrazovce.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat