Cafissimo

  Cafissimo Latte

  Kávovar na kapsle

  Plná automatika kávovarů na kapsle

  Kávovar Cafissimo Latte od společnosti Saeco kombinuje vynikající kávu Tchibo a jednoduchý kávovar na kapsle navržený v Itálii. Je ideální pro přípravu vašich oblíbených typů kávy a výtečných mléčných specialit. Zobrazit všechny výhody

 • Plná automatika kávovarů na kapsle

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Cafissimo Latte Kávovar na kapsle

Vestavěná karafa na mléko, Stříbrná HD8603/99 Najít podobné výrobky

Plná automatika kávovarů na kapsle

Cappuccino, espresso, caffè crema a filtrovaná káva

 • Mléčné nápoje jedním dotykem díky vestavěné karafě na mléko

  Mléčné nápoje jedním dotykem díky vestavěné karafě na mléko

  S 500ml karafou na mléko máte lahodné cappuccino na dosah ruky díky technologii se dvěma komorami. Ta je dokonale začleněna do celkového designu přístroje a vhodná k uložení do dveří ledničky, rozměry totiž odpovídá běžné lahvi nebo krabici mléka, takže čerstvé mléko máte vždy po ruce. Nyní už mléko nemusíte neustále přelévat z jedné nádoby do druhé.

 • Káva vynikající kvality díky profesionalitě kávovaru Tchibo Cafissimo

  Káva vynikající kvality díky profesionalitě kávovaru Tchibo Cafissimo

  Odborníci, kteří vytvořili kávovar Tchibo Cafissimo, používají pouze uzavřené kapsle, které zachovají aroma kávy. Tchibo má na výběr širokou škálu příchutí s 8 klasickými aromaty, od jemného po silné a od elegantního po plné. Navíc můžete objevit také čtyři jednodruhové kávy z nejlepších pěstitelských oblastí Brazílie, Etiopie, Kolumbie a Indie, které stejně jako všechny druhy kávy pocházejí ze 100% udržitelných zdrojů.

 • Různé druhy kávy na dosah ruky

  Různé druhy kávy na dosah ruky

  Pětkrát radost: espresso, caffè crema, filtrovaná káva, cappuccino a mléčná pěna. Díky patentovanému systému přípravy kávy s kombinovaným vysokým a nízkým tlakem, který automaticky nastaví nejvhodnější tlak pro danou kávu, tedy nejvyšší pro espresso, střední pro caffè crema a nízký pro filtrovanou kávu. Kávovary Cafissimo dokáží uvařit silné espresso a jemnější caffè crema i filtrovanou černou kávu na jediném přístroji, takže si svou oblíbenou kávu můžete vychutnat v kteroukoli denní dobu.

 • Intuitivní obsluha díky barevně odlišenému uživatelskému rozhraní

  Intuitivní obsluha díky barevně odlišenému uživatelskému rozhraní

  Barva jednotlivých podsvícených tlačítek odpovídá barvě kapsle používané pro přípravu nápoje. Bílá pro espresso, žlutá pro caffè crema a modrá pro filtrovanou kávu. Díky tomu je kávovar spolehlivý, snadno se používá a vy si můžete vychutnat skvělou kávu.

 • Díky nastavitelné nádobce na odkapávání a trysce se přizpůsobí vašemu oblíbenému šálku

  Díky nastavitelné nádobce na odkapávání a trysce se přizpůsobí vašemu oblíbenému šálku

  Nádobku na odkapávání lze nastavit do tří různých poloh a trysku lze posunutím nahoru a dolů upravit tak, aby se pod ni vešel váš oblíbený šálek, ať již je to malý šálek na espresso nebo vysoká sklenice pro přípravu latte macchiato. Ideální nastavení vzdálenosti trysky od šálku také zajistí, že crema bude mít vždy tu správnou tloušťku a mléčná pěna bude vždy hustá.

 • Automatické vysunutí kapsle s integrovaným zásobníkem

  Automatické vysunutí kapsle s integrovaným zásobníkem

  Jakmile dokončíte přípravu kávy a zvednete páku, použitá kapsle se automaticky vysune do integrovaného zásobníku. Do zásobníku se vejde 10 použitých kapslí.

 • Hustá pěna z horkého mléka díky patentovanému systému napěňování mléka Saeco

  Patentovaný systém napěňování mléka Saeco používá pro dosažení vynikajících výsledků špičkové technologie a je tak schopen vždy připravit dokonalé horké mléčné speciality.

 • Přesné množství kávy s programovatelným automatickým dávkováním

  Automaticky jsme nastavili množství doporučené pro každý nápoj: 125 ml pro caffè crema a filtrovanou kávu a 40 ml pro espresso. Nastavení však můžete vždy přeprogramovat tak, aby odpovídalo vaší chuti a kávovar vám kávu připravil právě tak, jak ji máte rádi.

 • Méně údržby díky velké a vyjímatelné nádržce na vodu

  Velká nádržka na vodu o objemu jeden litr umožňuje před doplněním uvařit několik nápojů. Po sobě můžete připravit například až 7 caffè crema. Když je čas nádržku doplnit, rozsvítí se výstražná kontrolka LED. A i poté platí, že doplňování a čištění už díky snadno vyjímatelné a praktické nádržce na vodu nemůže být jednodušší.

 • Vždy čistá karafa na mléko díky procesu vyplachování karafy

  Díky novému cyklu čištění karafy lze pěnicí mechanismus vyčistit jediným stiskem tlačítka.

 • Rychlý a snadný proces odstraňování vodního kamene s průvodcem

  Jakmile je čas odstranit vodní kámen, rozsvítí se oranžová výstražná kontrolka LED. Po aktivaci režimu odstraňování vodního kamene vás ovládací panel provede celým procesem, který trvá přibližně 25 minut.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat