Žehlení
Systémové žehličky
Tlak až 6,7 baru, systémová žehlička

PerfectCare Elite Systémová žehlička

Tlak až 6, 7 baru, Parní ráz 470 g, Zámek pro přenášení, Odnímatelná nádržka na vodu 1, 8 l GC9630/20 Najít podobné výrobky
 • Vysoce výkonná pára pro nejrychlejší žehlení*

  PerfectCare Elite

  Systémová žehlička

  GC9630/20 Najít podobné výrobky

  PerfectCare Elite je nejlepší a nejefektivnější systémová žehlička značky Philips. Díky technologii OptimalTEMP můžete nyní žehlit hedvábí a džíny v jedné várce bez potřeby nastavení teploty. Garance žehlení bez spálení u všech žehlitelných tkanin. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vysoce výkonná pára pro nejrychlejší žehlení*

Mimořádně pohodlné žehlení

 • Efektivní a snadné odvápnění přístroje pro jeho delší životnost

  Mimořádně dlouhá životnost napařování: Exkluzivní a ideálně umístěná funkce Philips Easy De-Calc Plus poskytuje ideální způsob, jak se zbavit vodního kamene a prodloužit životnost vaší systémové žehličky. Žehlička vás světelným a zvukovým znamením upozorní, kdy je potřeba provést čištění. Když je přístroj studený, jednoduše otevřete knoflík Easy De-Calc a odstraňte špinavou vodu a vodní kámen.

 • Úspora energie díky režimu ECO

  Použijete-li režim ECO se sníženým množstvím páry, můžete šetřit energii, a to bez vlivu na výsledky žehlení. Pro rychlejší žehlení přepněte do nastavení Turbo, které generuje více páry.

 • S lehkou žehličkou je žehlení naprostá hračka.

  Vaše systémová žehlička má ideální hmotnost – je velmi lehká a snadno ovladatelná. Dobře klouže po oděvu, v okamžiku odstraňuje ty nejhorší ohyby a redukuje zátěž vašeho zápěstí. Díky ní je také vertikální napařování velmi snadné a účinné. Nyní můžete ve svislé poloze pohodlně a efektivně vyhlazovat pomačkaná místa na choulostivém oblečení, jako jsou saka, šaty, a dokonce obtížně žehlitelné oděvy se sežehlenými záhyby, ozdobami, knoflíky atd.

 • Vysoce výkonná pára pro rychlejší výsledky žehlení*

  Inovativní parní motor generuje ultra výkonnou páru, která proniká hluboko do oděvu a urychluje a zlepšuje žehlení. Parní výkon lze podle potřeby regulovat.

 • Žehlete hedvábí a džíny bez potřeby nastavení teploty.

  Nyní můžete žehlit vše od džínů až po hedvábí bez nutnosti nastavovat teplotu. Při žehlení veškerých žehlitelných oděvů je garantováno, že je nespálíte. Revoluční technologie: 1.) s pokročilým inteligentním řídicím procesorem, který přesně kontroluje teplotu žehlicí plochy, 2.) s vysoce výkonným vícekomorovým generátorem páry, který zajistí výkonnější, konzistentní páru, a ultralehkou žehličkou, díky čemuž je žehlení snazší a rychlejší.

 • Používání kohoutkové vody, vodu je možno kdykoliv doplnit

  Systémovou žehličku lze použít s kohoutkovou vodou. Když v nádržce na vodu během žehlení dojde voda, můžete ji bez čekání a nutnosti vypnutí přístroje snadno doplnit.

 • Nebojte se nechat rozpálenou žehličku na žehlicím prkně

  Inovativní technologie OptimalTEMP společnosti Philips garantuje žehlení bez spálení na všech žehlitelných tkaninách. Během žehlení nemusíte odkládat žehličku zpět na základnu, horkou žehlicí plochu ponechte klidně přímo na oděvu či na bavlněné ploše žehlicího prkna, není potřeba žádného dalšího odkládacího zařízení. Nepoškodí se tím ani žehlicí prkno, ani žehlené oděvy. Vaše žehlení tak bude jednodušší a bez námahy.

 • Funkce automatického bezpečnostního vypnutí automaticky vypne

  Funkce automatického bezpečnostního vypnutí z důvodu úspory energie automaticky vypne spotřebič, pokud jej nebudete 10 minut používat.

 • Testováno a schváleno odborníky na textil

  Tato žehlička byla pro svůj vynikající žehlicí výkon testována a schválena nezávislými odbornými institucemi na textil, jako jsou DWI, IWTO a Woolmark. Program Woolmark Apparel Care pomáhá zákazníkům poznat kvalitní prací prostředky, které jsou schváleny společností The Woolmark Company k používání na vlněných výrobcích. Společnost Philips je se svou technologií OptimalTEMP doposud jedinou společností, která dosáhla standardu Gold společnosti Woolmark. Můžete si být vždy jistí, že výrobky pro ošetřování oděvů schválené společností Woolmark jsou ideální pro jakékoli vlněné oblečení.

 • Naše nejlepší kluzná žehlicí plocha

  Nejlepší klouzání a odolnost proti poškrábání, 5hvězdičková žehlicí plocha s integrovanou vrstvou oxidu titanu.

 • Tlak až 6,7 baru

  Čím více páry, tím rychlejší žehlení. Vzniká výkonná pára, která prochází hluboko do oblečení, a tak zrychluje i zlepšuje žehlení. Výkon páry může být regulován tak, aby odpovídal vašim potřebám.

Zobrazit všechny specifikace
 • Hmotnost žehličky a výstup páry (norma IEC60311), testováno v porovnání s 10 nejprodávanějšími systémovými žehličkami v prosinci 2014

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat