IntelliCare

Systémová žehlička

  IntelliCare

  Systémová žehlička

  Výkonné žehlení bez námahy

  Tato výkonná a rychlá systémová žehlička Philips GC9140/02 ulehčí údržbu pomocí jedinečné funkce pro odstranění vodního kamene Auto Calc-Clean. Už nemusíte odstraňovat vodní kámen z žehličky. Pro skvělý zážitek ze žehlení bez námahy. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

IntelliCare Systémová žehlička

Auto Calc Clean, ECO GC9140/02 Najít podobné výrobky

Výkonné žehlení bez námahy

Žehlička s funkcí Auto Calc-Clean

 • Ergonomická a lehká 1,2kg žehlička

  Ergonomický design žehličky umožňuje pohodlné žehlení, neboť tolik nenamáhá zápěstí. Rukojeť nakloněná nahoru zajišťuje přirozené umístění ruky, což snižuje zátěž během žehlení. I celkový design žehličky napomáhá předcházet opakovaným pohybům běžně konaným při umisťování žehličky na podstavec. Žehlička je lehká (1,2 kg) a přináší snadné a pohodlné žehlení.

 • Žehlicí plocha SteamGlide je prvotřídní žehlicí plochou Philips

  Žehlicí plocha SteamGlide je nejlepší žehlicí plochou Philips pro vaši napařovací žehličku. Má vynikající odolnost proti poškrábání, vynikající klouzání a snadno se čistí.

 • Úspora 20 % energie a 40 % spotřeby vody

  Při výběru nastavení ECO u žehličky Philips dochází k úspoře 20 % energie a 40 % spotřeby vody. Nastavení ECO představuje nejúčinnější způsob k dosažení dokonalých výsledků žehlení.

 • Automaticky odstraňuje vodní kámen

  Automaticky odstraňuje vodní kámen

  Funkce Auto Calc-Clean pro odstranění vodního kamene automaticky odstraňuje vodní kámen ze žehlicího systému. Pokud je třeba systém vyčistit, automaticky se spustí dvouminutový čisticí cyklus. Vy už jen vyprázdníte odnímatelnou vyplachovací nádržku. Systém tak zůstane jako nový a výkonný, jako kdybyste ho právě zakoupili.

 • Tlak až 5 barů

  Tlak až 5 barů

  Čím více páry, tím rychlejší žehlení. Vzniká výkonná pára, která prochází hluboko do oblečení, a tak zrychluje i zlepšuje žehlení. Výkon páry může být regulován tak, aby odpovídal vašim potřebám.

 • Trvalý výstup páry až 120 g/min

  Trvalý výstup páry až 120 g/min

  Čím více páry, tím rychlejší žehlení. Jedinečná technologie v systémové žehličce Philips vytváří silnou páru, která činí žehlení snadnější, lepší a rychlejší.

 • Parní ráz až 200 g

  Parní ráz až 200 g

  Parní ráz lze použít pro vertikální napařování a nejodolnější záhyby.

 • Snadné uložení kabelu jediným dotykem - pouze stiskněte tlačítko

  Snadné uložení kabelu jediným dotykem - pouze stiskněte tlačítko

  Díky automatickému navíječi kabelu pouze stiskněte tlačítko a kabel se automaticky navine.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat