Systémová žehlička

  Výkonné žehlení bez námahy

  Tento výkonný a rychlý žehlicí systém ulehčí údržbu pomocí jedinečné funkce pro odstranění vodního kamene Auto Calc-Clean. Už nemusíte odstraňovat vodní kámen ze systému. Pro skvělý zážitek ze žehlení bez námahy. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

9000 series Systémová žehlička

Auto Calc Clean GC9040/02 Najít podobné výrobky

Výkonné žehlení bez námahy

Jedinečná funkce Auto Calc-Clean

 • Ergonomická a lehká 1,2kg žehlička

  Ergonomický design žehličky umožňuje pohodlné žehlení, neboť tolik nenamáhá zápěstí. Rukojeť nakloněná nahoru zajišťuje přirozené umístění ruky, což snižuje zátěž během žehlení. I celkový design žehličky napomáhá předcházet opakovaným pohybům běžně konaným při umisťování žehličky na podstavec. Žehlička je lehká (1,2 kg) a přináší snadné a pohodlné žehlení.

 • Žehlicí plocha SteamGlide je prvotřídní žehlicí plochou Philips

  Žehlicí plocha SteamGlide je nejlepší žehlicí plochou Philips pro vaši napařovací žehličku. Má vynikající odolnost proti poškrábání, vynikající klouzání a snadno se čistí.

 • Tlak až 5 barů

  Tlak až 5 barů

  Čím více páry, tím rychlejší žehlení. Vzniká výkonná pára, která prochází hluboko do oblečení, a tak zrychluje i zlepšuje žehlení. Výkon páry může být regulován tak, aby odpovídal vašim potřebám.

 • Trvalý výstup páry až 120 g/min

  Trvalý výstup páry až 120 g/min

  Čím více páry, tím rychlejší žehlení. Jedinečná technologie v systémové žehličce Philips vytváří silnou páru, která činí žehlení snadnější, lepší a rychlejší.

 • Zamkněte bezpečně žehličku k základní stanici

  Zamkněte bezpečně žehličku k základní stanici

  Systémová žehlička je vybavena bezpečným zámkem pro přenášení. Žehličku tak můžete bezpečně uzamknout na základně, čímž snížíte riziko kontaktu dalších osob s horkou žehlicí plochou. Zároveň můžete svou systémovou žehličku snadno přenášet.

 • Automaticky odstraňuje vodní kámen

  Automaticky odstraňuje vodní kámen

  Funkce Auto Calc-Clean pro odstranění vodního kamene automaticky odstraňuje vodní kámen ze žehlicího systému. Pokud je třeba systém vyčistit, automaticky se spustí dvouminutový čisticí cyklus. Vy už jen vyprázdníte odnímatelnou vyplachovací nádržku. Systém tak zůstane jako nový a výkonný, jako kdybyste ho právě zakoupili.

 • Snadné uložení kabelu jediným dotykem - pouze stiskněte tlačítko

  Snadné uložení kabelu jediným dotykem - pouze stiskněte tlačítko

  Díky automatickému navíječi kabelu pouze stiskněte tlačítko a kabel se automaticky navine.

 • Systém se automaticky vypne, je-li žehlička ponechána bez dozoru.

  Systém se automaticky vypne, je-li žehlička ponechána bez dozoru.

  Z bezpečnostních důvodů se žehlicí systém automaticky vypne, je-li ponechán bez dozoru. Pro opětnou aktivaci systému stiskněte libovolné tlačítko.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat