Jednotka Flash USB

  USB 2.0 High-speed

  Jednotka Flash USB

  Ukládejte svá osobní data stylově

  Okouzlete své okolí tímto promyšleným provedením ve stylu kreditní karty, které dokonale padne do vaší peněženky. Díky dobrému vzhledu a tenkému provedení jednotky flash USB společnosti Philips budete mít svá hodnotná data vždy při sobě, takže budete moci vyměňovat a sdílet velké soubory. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Jednotka Flash USB

8 GB, edice elite FM08FD30B/00 Najít podobné výrobky

Ukládejte svá osobní data stylově

Sdílejte a okouzlete!

 • Exkluzivní paměťové zařízení USB flash o velikosti kreditní karty

  Toto paměťové zařízení USB flash bylo navrženo, aby umožňovalo sdílení a okouzlení. Svá hodnotná data máte vždy při sobě, neboť jej lze díky velikosti odpovídající kreditní kartě snadno přenášet v peněžence.

 • Módní 3 mm tenké hliníkové tělo

  Tento hliníkový kryt je vysoce kvalitně proveden, takže vaše jednotka USB flash vyzařuje mimořádně kvalitní, módní vzhled i pocit. Když nestačí pouhé ukládání dat, tak sdílejte a okouzlete.

 • Funkčně navržena tak, aby padla do vaší peněženky

  Tento tvarový faktor nabízí snadný způsob, jak mít svá hodnotná data u sebe, neboť tato jednotka USB flash perfektně padne do vaší peněženky.

 • Úložná kapacita 8 GB pro velké soubory

  Použitelná kapacita 8 GB umožňuje výměnu a sdílení mnohem větších nebo více souborů přes port USB stolního nebo přenosného počítače.

 • Flexibilní připojení USB vyhovuje libovolnému portu rozhraní USB

  Důležitým faktorem tohoto paměťového zařízení USB flash plug and play je snadné použití. Díky mimořádně tenkému a flexibilnímu připojení USB, které je možné otáčet a ohýbat si užijete jednoduchost sdílení a ukládání svých dat. Připojení bude vždy odpovídat vašemu volnému portu rozhraní USB.

 • Rychlý přenos dat s vysokorychlostním USB 2.0

  Vysoké přenosové rychlosti dat významně zkracují nepříjemnou čekací dobu při kopírování velkých multimediálních souborů na nebo z pevného disku počítače.

 • Indikátor činnosti se při kopírování souborů rozsvítí

  Poutavá záře oznamuje, že je jednotka správně připojena a funguje, a při kopírování souborů z její paměti nebo do ní pulzuje rychleji.

 • Předinstalován je speciálně vytvořený a snadno použitelný software

  Balení obsahuje úplný softwarový balík, který se spustí automaticky z jednotky Flash USB a poskytne vám přístup k užitečným funkcím, jako je ochrana heslem, synchronizace souborů, komprese dat, funkce Lost & Found USB a informace o USB. Zahrnuje 30denní zkušební verzi softwaru Portable Microsoft Outlook Express, synchronizaci oblíbených položek a procházení internetu bez možnosti sledování.

 • Chraňte svá cenná osobní data heslem

  Díky ochraně heslem pomocí 256bitového šifrování AES jsou vaše osobní data chráněna heslem před neautorizovaným přístupem.

 • Synchronizace souborů mezi počítačem a přijímačem UFD

  Díky synchronizaci všech souborů v počítači můžete ke svým dokumentů přistupovat a pracovat s nimi kdekoli po několika klepnutích myší.

 • Automatická komprese všech souborů šetří volné místo

  Ušetřete volné místo automatickou kompresí všech souborů uložených na jednotce Flash USB

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat