Jednotka Flash USB

  USB 2.0 High-speed

  Jednotka Flash USB

  Pohodlí a ochrana vašich dat

  Funkční a módní zároveň. Tato módní kovová jednotka flash USB nabízí vše potřebné k ukládání a sdílení vašich dat a díky připojenému kroužku na klíče ji můžete mít s sebou vždy, jste-li na cestách. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Jednotka Flash USB

8 GB, edice memento FM08FD25B/00 Najít podobné výrobky

Pohodlí a ochrana vašich dat

Cenná data na cestách!

 • Stylový design jednotky USB s barevnou metalickou povrchovou úpravou

  Naprosto unikátní a jedinečná prvotřídní jednotka Flash USB s leskle bílým tělem, doplněným o leskle barevnou metalickou povrchovou úpravu na hliníkovém horním krytu, se postará o špičkovou ochranu vašich cenných dat.

 • Vysunovací jednotka USB pro dokonalou ochranu

  Toto vysunovací paměťové zařízení USB se snadným zapojením a spuštěním lze jednoduše připojit do všech portů USB. Stačí pomocí příslušného tlačítka vysunout konektor USB a připojit jej k vašemu zařízení. Design vše v jednom vždy zabezpečí a ochrání vaše cenná data.

 • Jednotka USB na cesty s kroužkem na klíče

  Připevněte své paměťové zařízení USB na některou z vašich věcí a mějte jej vždy s sebou. Znamená to konec hledání vašich dat, fotografií, filmů či hudby, neboť tyto cennosti budou od nynějška vždy po ruce!

 • Snadné otevírání a uživatelsky příjemný obal

  Označení a dírkování na obalu ukazuje nejlepší způsob jak otevřít obal a rychle a bez potíží se dostat k pameťovému zařízení.

 • Úložná kapacita 8 GB pro velké soubory

  Použitelná kapacita 8 GB umožňuje výměnu a sdílení mnohem větších nebo více souborů přes port USB stolního nebo přenosného počítače.

 • Rychlý přenos dat s vysokorychlostním USB 2.0

  Vysoké přenosové rychlosti dat významně zkracují nepříjemnou čekací dobu při kopírování velkých multimediálních souborů na nebo z pevného disku počítače.

 • Indikátor činnosti se při kopírování souborů rozsvítí

  Poutavá záře oznamuje, že je jednotka správně připojena a funguje, a při kopírování souborů z její paměti nebo do ní pulzuje rychleji.

 • Předinstalován je speciálně vytvořený a snadno použitelný software

  Balení obsahuje úplný softwarový balík, který se spustí automaticky z jednotky Flash USB a poskytne vám přístup k užitečným funkcím, jako je ochrana heslem, synchronizace souborů, komprese dat, funkce Lost & Found USB a informace o USB. Zahrnuje 30denní zkušební verzi softwaru Portable Microsoft Outlook Express, synchronizaci oblíbených položek a procházení internetu bez možnosti sledování.

 • Chraňte svá cenná osobní data heslem

  Díky ochraně heslem pomocí 256bitového šifrování AES jsou vaše osobní data chráněna heslem před neautorizovaným přístupem.

 • Synchronizace souborů mezi počítačem a přijímačem UFD

  Díky synchronizaci všech souborů v počítači můžete ke svým dokumentů přistupovat a pracovat s nimi kdekoli po několika klepnutích myší.

 • Automatická komprese všech souborů šetří volné místo

  Ušetřete volné místo automatickou kompresí všech souborů uložených na jednotce Flash USB

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat