Přenosný přehrávač MP3-CD

  Vychutnejte si hudbu MP3 bez přeskakování

  Získejte moderní vybavení v podobě kompaktního přehrávače MP3-CD eXp2561 a vychutnejte si na cestách až 50 hodin hudby ve formátech MP3 a WMA. Zachovejte si přehled díky intuitivnímu ovládání na inovativním dotykovém LCD displeji.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vychutnejte si hudbu MP3 bez přeskakování

Díky dotykovému LCD displeji

 • 200 sekund funkce Magic ESP™

  200 sekund funkce Magic ESP™

  Magic Electronic Skip Protection™ je užitečná funkce, která zajišťuje reprodukci hudby bez přeskakování i v případě, že je přehrávač MP3-CD vystaven otřesům a nárazům při sportu nebo pohybu. Zařízení s funkcí Magic Electronic Skip Protection™ mají inteligentní elektronickou vyrovnávací paměť, ve které je možné ukládat různé formáty digitální hudby, například MP3, WMA a CDDA. Vyrovnávací paměť upravuje automaticky obsah a rychlost otáčení laseru, aby zajistila nepřerušovaný poslech hudby.

 • Dotykový LCD displej pro intuitivní ovládání při přehrávání hudby

  Dotykový LCD displej pro intuitivní ovládání při přehrávání hudby

  Dotykový displej umožňuje ovládat zařízení jednoduše stisknutím tlačítek na displeji místo fyzických tlačítek na zařízení. Stačí přístroj zapnout a na LCD displeji se zobrazí uživatelské rozhraní dotykové obrazovky se všemi možnostmi nastavení. Dotykový displej představuje kombinaci technologie LCD s dotykovými čidly a výkonným mikroprocesorem. Po stisknutí určité oblasti na obrazovce prstem je vyslán odpovídající signál do procesoru a příkaz je okamžitě proveden.

 • Funkce Dynamic Bass Boost pro optimaliz. reprodukci basů při lib. hlasitosti

  Funkce Dynamic Bass Boost pro optimaliz. reprodukci basů při lib. hlasitosti

  Funkce Digital Dynamic Bass Boost zajišťuje inteligentní zvýraznění basů při vysokých hlasitostech bez zkreslení a při nízkých hlasitostech bez omezení nejnižších kmitočtů. Složité elektronické obvody neustále sledují hlasitost a úroveň basů a provádí jejich přesné nastavení tak, aby nedocházelo ke zkreslení zvuku a byla zajištěna optimální reprodukce basů. Výsledkem jsou dokonalé hluboké tóny bez ohledu na zvolenou hlasitost.

 • Přehrávání formátů MP3 a WMA

  Přehrávání formátů MP3 a WMA
 • Vyzkoušejte až 50 hodin přehrávání hudby*

  Vyzkoušejte až 50 hodin přehrávání hudby*
 • Zaoblený a kompaktní design

  Zaoblený a kompaktní design
Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat