Přehrávače Blu-ray a DVD
DVD přehrávač
DVD přehrávač s přehráváním DivX Ultra a USB

DVD přehrávač s USB

Přehrávání formátu DivX DVP3260/12 Najít podobné výrobky
  • Od USB přímo k TV

    DVD Video

    DVD přehrávač s USB

    DVP3260/12 Najít podobné výrobky

    Váš vysněný přehrávač s naprosto přirozeným obrazem a schopností přehrát v podstatě jakýkoli disk! DVD přehrávač Philips vám přináší zážitky z filmů a hudby. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Od USB přímo k TV

S vysokorychlostním propojením USB 2.0

  • 12bitové/108MHz zpracování videa pro ostrý a přirozený obraz

    12bitové/108MHz zpracování videa pro ostrý a přirozený obraz

    12bitové video DAC je skvělý digitálně/analogový převodník, který zachovává každý detail původního obrazu. Ukazuje jemné stíny a hladké přechody barev a pulzující a přirozenější obraz. Omezení obvyklého 10bitového video DA převodníku je patrnější při použití velkých obrazovek a projektorů.

  • Přehrává DivX, MP3, WMA a fotografie z digitálních fotoaparátů ve formátu JPEG

    Přehrává DivX, MP3, WMA a fotografie z digitálních fotoaparátů ve formátu JPEG

    Přehrávejte jakýkoli formát médií chcete - ať už DivX, MP3, WMA nebo JPEG. Zažijte nepřekonatelné pohodlí skvělých možností přehrávatelnosti a luxus sdílení souborů médií na televizoru nebo systému domácího kina - v pohodlí vašeho obývacího pokoje.

  • 192 kHz/24 bit audio DA převodník zlepšuje vstup analogového zvuku

    192 kHz/24 bit audio DA převodník zlepšuje vstup analogového zvuku

    Vzorkovací kmitočet 192 kHz vám umožní přesnou reprodukci zvuku blízkou originálu. 24bitové rozlišení zachytí původní analogové vlnění a poskytne vám mnohem bohatší zvuk.

  • Přehrává CD, (S)VCD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW

    Přehrává CD, (S)VCD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW

    Přehrávejte jakékoli disky chcete - ať už disky CD, (S)VCD, DVD, DVD+R, DVD-R, DVD+RW nebo DVD-RW. Zažijte nepřekonatelnou flexibilitu a pohodlí přehrávání všech vašich disků na jediném zařízení.

  • Komponentní video Progressive Scan pro optimalizovanou kvalitu obrazu

    Komponentní video Progressive Scan pro optimalizovanou kvalitu obrazu

    Technologie Progressive Scan zajišťuje dvojnásobné vertikální rozlišení obrazu a poskytuje tak mnohem ostřejší obraz. Místo toho, aby se na obrazovku nejdříve vysílal půlsnímek s lichými řádky a poté půlsnímek se sudými řádky, jsou oba půlsnímky zapsány současně. V každém okamžiku je tak vytvářen obraz v plném rozlišení. Při takovéto rychlosti vnímá oko ostřejší obraz bez chvění řádek.

  • Certifikát DivX pro vylepšené přehrávání videí DivX

    Certifikát DivX pro vylepšené přehrávání videí DivX

    Podpora kodeku DivX zajišťuje, že můžete zobrazit videozáznamy kódované systémem DivX v pohodlí svého obývacího pokoje. Formát médií DivX je technologie pro kompresi videozáznamu založená na standardu MPEG4, která umožňuje uložit velké soubory, například filmy, upoutávky a hudební videoklipy na média, jako jsou disky CD-R/RW a zapisovatelné disky DVD.

  • Vytvoření MP3 stiskem jediného tlačítka přímo z CD na paměťová zařízení USB

    Vytvoření MP3 stiskem jediného tlačítka přímo z CD na paměťová zařízení USB

    Převeďte obsah svých oblíbených disků CD do souborů MP3 v produktu Philips a uložte je pomocí kabelu USB přímo na USB Flash disk nebo do přenosného přehrávače médií. Vychutnejte si pohodlí tvorby souborů MP3 přímo ve vašem obývacím pokoji, a to bez nutnosti použití počítače a dokonce během doby, kdy je disk CD přehráván.

  • Vysokorychlostní propojení USB 2.0 přehrává video/hudbu z jednotky USB flash

    Vysokorychlostní propojení USB 2.0 přehrává video/hudbu z jednotky USB flash

    Univerzální datová sběrnice neboli USB je standardní protokol, který je obvykle používán k připojení počítačů, periférií a spotřebního elektronického vybavení. Vysokorychlostní USB zařízení má přenosovou rychlost dat až 480 Mb/s - již od 12 Mb/s v původních USB zařízeních. Díky vysokorychlostnímu propojení USB 2.0 stačí pouze zapojit USB zařízení, zvolit film, hudbu nebo fotografie a začít přehrávat.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat