DVD rekordér s pevným diskem

  Pozvedněte své zážitky ze sledování díky technologii Pixel Plus

  Vysoce kvalitní DVD rekordér s pevným diskem poskytuje mimořádný zážitek ze sledování a poslechu. Kromě jiných výhod vám tento přístroj přináší praktickou funkci GUIDE Plus+.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Cineos DVD rekordér s pevným diskem

Pozvedněte své zážitky ze sledování díky technologii Pixel Plus

 • Technologie Pixel Plus pro ostřejší detaily, sytost a čistotu

  Technologie Pixel Plus pro ostřejší detaily, sytost a čistotu

  Technologie Pixel Plus je adaptivní metoda zlepšení kvality obrazu výstupních signálů z jakéhokoli zdroje, např. televize, vstupu satelitního přijímače, nahrávek na discích DVD a při přehrávání disků DVD v jakékoli kvalitě. Kvalita obrazu zpracovaných video signálů je analyzována a v závislosti na úrovni rušení signálu je automaticky aplikována patentovaná redukce šumu Philips, korekce časové základny a zlepšení ostrosti výstupního signálu. Výsledkem je mimořádně kvalitní výstupní videosignál na výstupu HDMI jakéhokoli televizoru s rozhraním HDMI a televizoru Philips Pixel Plus.

 • Digitální výstup HDMI pro snadné připojení jediným kabelem

  Digitální výstup HDMI pro snadné připojení jediným kabelem

  Zkratka HDMI je označením rozhraní High Definition Multimedia Interface (multimediální rozhraní pro vysoké rozlišení). Představuje přímé digitální připojení, které přenáší digitální video s vysokým rozlišením a digitální vícekanálový zvuk. Vypuštěním převodu na analogové signály je zajištěn dokonalý obraz a zvuk. Rozhraní HDMI je plně zpětně kompatibilní s formátem DVI.

 • Převzorkování videa pro lepší rozlišení až 1080i

  Technologie zvýšení rozlišení videa umožňuje zvýšit rozlišení videosignálů typu SD (Standard Definition např. DVD) na typ HD (High Definition) a zobrazit tak ostrý, věrnější obraz s více detaily. Výsledný výstupní videosignál s vysokým rozlišením (HD) lze zobrazit na zařízení typu HD prostřednictvím rozhraní HDMI (High-Definition Multimedia Interface).

 • Integrovaný digitální televizní tuner pro přímé nahrávání

  Integrovaný tuner DVB-T umožňuje příjem, sledování nebo záznam digitálního pozemního vysílání. Videosignál je ponechán v digitální podobě bez jakýchkoli analogových mezikroků, aby byla zachována vysoká kvalita obrazu.

 • Nahrávání zvuku z televizních pořadů v systému 5.1 kanálu z datového terminálu

  Digitální nahrávání zvuku v systému 5,1 kanálu umožňuje zachytit – spolu s videem – originální zvuk z digitálních vícekanálových zdrojů, jako jsou satelitní přijímače, a uložit je na disk DVD. Tyto nahrávky lze potom přehrávat ve vícekanálovém prostředí pouze na rekordéru Philips nebo v režimu stereo na jakémkoli DVD přehrávači.

 • Elektronický TV průvodce na obrazovce Guide Plus+

  Elektronický programový průvodce (EPG) GUIDE Plus+ představuje elektronického programového průvodce, který je zdarma k dispozici na obrazovce a uvádí program televizního vysílání na několik dnů dopředu. Umožňuje naprogramovat časovač DVD rekordéru stisknutím tlačítka.

 • Funkce One Touch Pause Live TV okamžitě zmrazí akci

  Funkce Pause Live TV vám dává absolutní kontrolu. Jakmile je rekordér zapnut, začne velká vestavěná paměť automaticky nahrávat program, který sledujete, což vám kdykoliv umožňuje pozastavení programu, jeho opětovné přehrání nebo uložení. Pokud si potřebujete dát pauzu, můžete stiskem jednoho tlačítka pozastavit „živý“ televizní program a pokračovat v jeho sledovaní, až se vám to bude hodit.

 • Pohodlné nahrávání na dva typy médií, DVD+-R/RW a DVD+R DL

  DVD rekordéry Philips podporují nahrávání na dva typy médií a díky tomu je možné nahrávat na disky DVD+R/RW, DVD-R/RW a DVD+R DL. Zákazník si může koupit jakýkoliv disk a rekordér Philips vždy pořídí nahrávku zcela kompatibilní, kterou je možné přehrávat na všech DVD přehrávačích.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat