DVD rekordér s pevným diskem

  DVD rekordér s pevným diskem

  Nahrávejte a ukládejte z digitální televize

  Vysoce kvalitní DVD rekordér s pevným diskem poskytuje mimořádný zážitek ze sledování a poslechu. Kromě jiných výhod vám tento přístroj přináší praktickou funkci GUIDE Plus+. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

DVD rekordér s pevným diskem

160 GB DVDR7260H/58 Najít podobné výrobky

Nahrávejte a ukládejte z digitální televize

 • Díky okamžitému přehrávání jediným stiskem tlačítka prožijete živé TV záběry

  Díky okamžitému přehrávání jediným stiskem tlačítka prožijete živé TV záběry

  S funkcí Okamžité přehrávání můžete znovu prožít magické filmové momenty a skvělé sportovní scény – a to kdykoli se vám zachce. Po stisku tlačítka začne pevný disk přehrávat posledních 30 sekund záznamu. Pro skok zpět postačí opět stisknout stejné tlačítko.

 • Digitální vstup i.LINK pro dokonalé kopie z digitální videokamery

  Digitální vstup i.LINK pro dokonalé kopie z digitální videokamery

  Digitální vstup iLink, též známý jako IEEE 1394 a FireWire, přenáší digitálně veškeré audio a video signály pomocí jednoho vodiče beze ztráty kvality obrazu a zvuku. Pomocí digitálního vstupu iLink můžete kopírovat svá domácí videa v původní digitální obrazové kvalitě.

 • Nahrávání zvuku z televizních pořadů v systému 5.1 kanálu z datového terminálu

  Digitální nahrávání zvuku v systému 5,1 kanálu umožňuje zachytit – spolu s videem – originální zvuk z digitálních vícekanálových zdrojů, jako jsou satelitní přijímače, a uložit je na disk DVD. Tyto nahrávky lze potom přehrávat ve vícekanálovém prostředí pouze na rekordéru Philips nebo v režimu stereo na jakémkoli DVD přehrávači.

 • Elektronický TV průvodce na obrazovce Guide Plus+

  Elektronický programový průvodce (EPG) GUIDE Plus+ představuje elektronického programového průvodce, který je zdarma k dispozici na obrazovce a uvádí program televizního vysílání na několik dnů dopředu. Umožňuje naprogramovat časovač DVD rekordéru stisknutím tlačítka.

 • Funkce One Touch Pause Live TV okamžitě zmrazí akci

  Funkce Pause Live TV vám dává absolutní kontrolu. Jakmile je rekordér zapnut, začne velká vestavěná paměť automaticky nahrávat program, který sledujete, což vám kdykoliv umožňuje pozastavení programu, jeho opětovné přehrání nebo uložení. Pokud si potřebujete dát pauzu, můžete stiskem jednoho tlačítka pozastavit „živý“ televizní program a pokračovat v jeho sledovaní, až se vám to bude hodit.

 • Funkce Flextime pro sledování začátku filmu, zatímco ještě nahráváte konec

  Funkce FlexTime umožňuje sledovat program, zatímco se stále nahrává, díky mimořádné rychlosti pevného disku.

 • Pohodlné nahrávání na dva typy médií, DVD+-R/RW a DVD+R DL

  DVD rekordéry Philips podporují nahrávání na dva typy médií a díky tomu je možné nahrávat na disky DVD+R/RW, DVD-R/RW a DVD+R DL. Zákazník si může koupit jakýkoliv disk a rekordér Philips vždy pořídí nahrávku zcela kompatibilní, kterou je možné přehrávat na všech DVD přehrávačích.

 • Digitální televizní tuner (DVB-T) pro přímé nahrávání

  Integrovaný tuner DVB-T umožňuje příjem, sledování nebo záznam digitálního pozemního vysílání. Videosignál je ponechán v digitální podobě bez jakýchkoli analogových mezikroků, aby byla zachována vysoká kvalita obrazu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat