DVD rekordér s pevným diskem

  DVD rekordér s pevným diskem

  DVD rekordér s pevným diskem

  Nahrajte si cokoli bez starostí, kde to uložit. Co se vám líbí, si uchovejte v trvalé digitální kvalitě na DVD.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

DVD rekordér s pevným diskem

Nahrajte dnes na pevný disk a uchovejte na celý život

 • Díky okamžitému přehrávání jediným stiskem tlačítka prožijete živé TV záběry

  Díky okamžitému přehrávání jediným stiskem tlačítka prožijete živé TV záběry

  S funkcí Okamžité přehrávání můžete znovu prožít magické filmové momenty a skvělé sportovní scény – a to kdykoli se vám zachce. Po stisku tlačítka začne pevný disk přehrávat posledních 30 sekund záznamu. Pro skok zpět postačí opět stisknout stejné tlačítko.

 • Funkce FlexTime pro sledování začátku, když nahráváte konec

  Funkce FlexTime pro sledování začátku, když nahráváte konec

  Funkce FlexTime umožňuje sledovat program i v případě, že se dosud nahrává, díky mimořádné rychlosti pevného disku. Můžete také sledovat jiný program zaznamenaný na disku a současně nahrávat něco jiného.

 • Digitální vstup i.LINK pro dokonalé kopie z digitální videokamery

  Digitální vstup i.LINK pro dokonalé kopie z digitální videokamery

  Digitální vstup iLink, též známý jako IEEE 1394 a FireWire, přenáší digitálně veškeré audio a video signály pomocí jednoho vodiče beze ztráty kvality obrazu a zvuku. Pomocí digitálního vstupu iLink můžete kopírovat svá domácí videa v původní digitální obrazové kvalitě.

 • Vysokorychlostní archivace dat pevného disku na DVD rychlostí až 20x

  Funkce vysokorychlostní archivace vám umožňuje kopírovat záznam z pevného disku na disk DVD za zlomek původního nahrávacího času. Jakmile je program uložen na pevném disku, můžete ho zkopírovat na disk DVD+R/RW maximální rychlostí.

 • Funkce One Touch Pause Live TV okamžitě zmrazí akci

  Funkce Pause Live TV vám dává absolutní kontrolu. Jakmile je rekordér zapnut, začne velká vestavěná paměť automaticky nahrávat program, který sledujete, což vám kdykoliv umožňuje pozastavení programu, jeho opětovné přehrání nebo uložení. Pokud si potřebujete dát pauzu, můžete stiskem jednoho tlačítka pozastavit „živý“ televizní program a pokračovat v jeho sledovaní, až se vám to bude hodit.

 • Elektronický TV průvodce na obrazovce Guide Plus+

  Elektronický programový průvodce (EPG) GUIDE Plus+ představuje elektronického programového průvodce, který je zdarma k dispozici na obrazovce a uvádí program televizního vysílání na několik dnů dopředu. Umožňuje naprogramovat časovač DVD rekordéru stisknutím tlačítka.

 • Infračervené ovládání pro záznam ze samostatného přijímače (Set Top Boxu)

  Ovládání Sat Mouse představuje speciální příslušenství, které umožňuje DVD rekordéru řídit externí satelitní přijímače. Vysílá příkazy dálkového ovládání pomocí infračerveného paprsku a jejich prostřednictvím zapíná přijímač a zvolí správný kanál.

 • Inteligentní označování kapitol podle scén přes rozhraní i.LINK

  Inteligentní označení kapitol detekuje střih mezi scénami (změny data a času) v originálním záznamu DV a zajišťuje tak, aby kapitoly v nahrávce na disku DVD přesně odpovídaly.

 • Přehrávání disků DVD v DVD přehrávačích a jednotkách

  DVD rekordéry umožňují přehrávání běžných disků DVD-Video, neméně důležité však je, že disky nahrané jejich prostřednictvím ve standardu DVD+R a DVD+RW lze přehrávat na stávajících přehrávačích pro standard DVD-Video.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat