DVD rekordér/videorekordér

  Uchovejte své kazety VHS navždy na discích DVD

  Představujeme přehrávač vše v jednom, který přehrává a nahrává na disky DVD i kazety VHS! Pomocí rozhraní i.Link nyní můžete kopírovat oblíbené kazety z videokamery s dokonalým digitálním obrazem a zvukem na disk DVD.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Uchovejte své kazety VHS navždy na discích DVD

 • Systém ShowView pro rychlé a snadné programování

  Systém ShowView pro rychlé a snadné programování

  Se systémem ShowView vám k naprogramování videorekordéru stačí zadat číslo ShowView – jediný kód skládající se z devíti či méně číslic, který je vytištěn u každého televizního programu ve většině časopisů s programy televize.

 • Digitální vstup i.LINK pro dokonalé kopie z digitální videokamery

  Digitální vstup i.LINK pro dokonalé kopie z digitální videokamery

  Digitální vstup iLink, též známý jako IEEE 1394 a FireWire, přenáší digitálně veškeré audio a video signály pomocí jednoho vodiče beze ztráty kvality obrazu a zvuku. Pomocí digitálního vstupu iLink můžete kopírovat svá domácí videa v původní digitální obrazové kvalitě.

 • Komponentní video Progressive Scan pro optimalizovanou kvalitu obrazu

  Komponentní video Progressive Scan pro optimalizovanou kvalitu obrazu

  Technologie Progressive Scan zajišťuje dvojnásobné vertikální rozlišení obrazu a poskytuje tak mnohem ostřejší obraz. Místo toho, aby se na obrazovku nejdříve vysílal půlsnímek s lichými řádky a poté půlsnímek se sudými řádky, jsou oba půlsnímky zapsány současně. V každém okamžiku je tak vytvářen obraz v plném rozlišení. Při takovéto rychlosti vnímá oko ostřejší obraz bez chvění řádek.

 • Systém VPS/ PDC nahrává televizní program přesně od začátku do konce

  Pomocí systémů VPS (Video Programming System) a PDC (Program Delivery Control) řídí televizní stanice začátek a délku naprogramované nahrávky. To znamená, že se záznamové zařízení zapne a vypne ve správný čas i v případě, že naprogramovaný televizní program začne dříve nebo skončí později, než bylo naplánováno.

 • Nahrajte až 6hodinový záznam na jednu vrstvu disku DVD+R/RW nebo DVD-R/RW

  Režim 6hodinového nahrávání, který je k dispozici u některých modelů DVD rekordérů, umožňuje nahrávat až šest hodin videozáznamu na jednu vrstvu disku DVD+R/RW nebo DVD-R/RW.

 • Inteligentní označování kapitol podle scén přes rozhraní i.LINK

  Inteligentní označení kapitol detekuje střih mezi scénami (změny data a času) v originálním záznamu DV a zajišťuje tak, aby kapitoly v nahrávce na disku DVD přesně odpovídaly.

 • Přehrávání disků DVD v DVD přehrávačích a jednotkách

  DVD rekordéry umožňují přehrávání běžných disků DVD-Video, neméně důležité však je, že disky nahrané jejich prostřednictvím ve standardu DVD+R a DVD+RW lze přehrávat na stávajících přehrávačích pro standard DVD-Video.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat