USB 2.0

  DVD rekordér s pevným diskem

  Utajené AV centrum s rozhraním HDMI 1080p

  Využijte pohodlí přímého nahrávání na pevný disk o velikosti 250 GB tohoto DVD rekordéru. Přejete-li si záznamy uchovat déle, jednoduše nahrajte vybrané programy na disk DVD a vychutnejte si dlouhou životnost vysoce kvalitních videí. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

DVD rekordér s pevným diskem

250 GB DVDR5570H/58 Najít podobné výrobky

Utajené AV centrum s rozhraním HDMI 1080p

 • Snadný přenos souborů mezi pevným diskem, disky DVD a vysokorychlostními flash disky USB 2.0

  Snadný přenos souborů mezi pevným diskem, disky DVD a vysokorychlostními flash disky USB 2.0

  Díky kompletní přenositelnosti můžete přenášet nebo kopírovat multimediální soubory z jednoho zdroje na druhý bez ohledu na to, zda jsou soubory uloženy na HDD rekordéru, disku DVD nebo na jednotce flash USB.

 • Rozhraní HDMI 1080p provádí převzorkování na vyšší rozlišení pro ostřejší obraz

  Rozhraní HDMI 1080p provádí převzorkování na vyšší rozlišení pro ostřejší obraz

  HDMI 1080p se zvýšeným rozlišením poskytuje křišťálově čistý obraz. Filmy natočené ve standardním rozlišení si nyní můžete užívat v pravém vysokém rozlišení s podrobnějším a naprosto přirozeným obrazem. Funkce Progressive Scan (vyjádřená písmenem „p“ v názvu „1080p“) odstraňuje řádkovou strukturu převažující na televizních obrazovkách a opět zajišťuje jednoznačně ostrý obraz. HDMI navíc vytváří přímé digitální připojení, přenášející nekomprimované digitální video ve formátu HD nebo digitální vícekanálový zvuk, a to bez nutnosti jeho převodu na analogový zvuk – výsledkem je perfektní obraz a vynikající kvalita zvuku, zaručeně neovlivněná žádným šumem.

 • Díky okamžitému přehrávání jediným stiskem tlačítka prožijete živé TV záběry

  Díky okamžitému přehrávání jediným stiskem tlačítka prožijete živé TV záběry

  S funkcí Okamžité přehrávání můžete znovu prožít magické filmové momenty a skvělé sportovní scény – a to kdykoli se vám zachce. Po stisku tlačítka začne pevný disk přehrávat posledních 30 sekund záznamu. Pro skok zpět postačí opět stisknout stejné tlačítko.

 • Funkce FlexTime pro sledování začátku, když nahráváte konec

  Funkce FlexTime pro sledování začátku, když nahráváte konec

  Funkce FlexTime umožňuje sledovat program i v případě, že se dosud nahrává, díky mimořádné rychlosti pevného disku. Můžete také sledovat jiný program zaznamenaný na disku a současně nahrávat něco jiného.

 • Komponentní video Progressive Scan pro optimalizovanou kvalitu obrazu

  Komponentní video Progressive Scan pro optimalizovanou kvalitu obrazu

  Technologie Progressive Scan zajišťuje dvojnásobné vertikální rozlišení obrazu a poskytuje tak mnohem ostřejší obraz. Místo toho, aby se na obrazovku nejdříve vysílal půlsnímek s lichými řádky a poté půlsnímek se sudými řádky, jsou oba půlsnímky zapsány současně. V každém okamžiku je tak vytvářen obraz v plném rozlišení. Při takovéto rychlosti vnímá oko ostřejší obraz bez chvění řádek.

 • Hybridní TV tuner pro příjem analogové a digitální televize

  Hybridní TV tuner pro příjem analogové a digitální televize

  Díky hybridnímu TV tuneru můžete sledovat libovolný program - ať již analogový nebo digitální. V současné době probíhá obecný přechod na digitální vysílání, při kterém vám hybridní TV tuner umožní i nadále sledovat analogové vysílání a později plynule přejít na nový typ. Můžete se v klidu bavit dnes i v příštích letech.

 • Zařízení HDD Media Jukebox umožňuje ukládat filmy, hudbu a fotografie

  Vytvořte si svůj vlastní digitální multimediální jukebox přímo ve vašem obývacím pokoji. Přenášejte soubory MP3, WMA, DivX, DivX Ultra, Xvid, JPEG rychle a pohodlně na vestavěný pevný disk rekordéru - z USB Flash disků, přenosných přehrávačů médií, digitálních fotoaparátů a dokonce některých audiovizuálních zařízení. Přehrávejte své oblíbené filmy, hudbu nebo fotografie na svém televizoru nebo systému domácího kina, a to kdykoli chcete. Možnosti jsou stejně neomezené, jako budou vaše zážitky.

 • Nahrávání zvuku televizních programů v systému 5.1 kanálu

  Digitální nahrávání zvuku v systému 5.1 kanálu umožňuje zachytit – spolu s videem – originální zvuk z digitálních vícekanálových zdrojů. Tyto nahrávky lze potom přehrávat ve vícekanálovém prostředí připojeném k soustavě reproduktorů pro systém 5.1 kanálů.

 • Funkce One Touch Pause Live TV okamžitě zmrazí akci

  Funkce Pause Live TV vám dává absolutní kontrolu. Jakmile je rekordér zapnut, začne velká vestavěná paměť automaticky nahrávat program, který sledujete, což vám kdykoliv umožňuje pozastavení programu, jeho opětovné přehrání nebo uložení. Pokud si potřebujete dát pauzu, můžete stiskem jednoho tlačítka pozastavit „živý“ televizní program a pokračovat v jeho sledovaní, až se vám to bude hodit.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat