DVD rekordér s pevným diskem

  DVD rekordér s pevným diskem

  Můžete sledovat co chcete a kdy chcete

  Nahrávejte na pevný disk bez starostí, kam to uložit. Co se vám líbí, si uchovejte v trvalé kvalitě na DVD. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

DVD rekordér s pevným diskem

160 GB DVDR3450H/58 Najít podobné výrobky

Můžete sledovat co chcete a kdy chcete

 • Digitální vstup i.LINK pro dokonalé kopie z digitální videokamery

  Digitální vstup i.LINK pro dokonalé kopie z digitální videokamery

  Digitální vstup iLink, též známý jako IEEE 1394 a FireWire, přenáší digitálně veškeré audio a video signály pomocí jednoho vodiče beze ztráty kvality obrazu a zvuku. Pomocí digitálního vstupu iLink můžete kopírovat svá domácí videa v původní digitální obrazové kvalitě.

 • Díky okamžitému přehrávání jediným stiskem tlačítka prožijete živé TV záběry

  Díky okamžitému přehrávání jediným stiskem tlačítka prožijete živé TV záběry

  S funkcí Okamžité přehrávání můžete znovu prožít magické filmové momenty a skvělé sportovní scény – a to kdykoli se vám zachce. Po stisku tlačítka začne pevný disk přehrávat posledních 30 sekund záznamu. Pro skok zpět postačí opět stisknout stejné tlačítko.

 • Systém ShowView pro rychlé a snadné programování

  Systém ShowView pro rychlé a snadné programování

  Se systémem ShowView vám k naprogramování videorekordéru stačí zadat číslo ShowView – jediný kód skládající se z devíti či méně číslic, který je vytištěn u každého televizního programu ve většině časopisů s programy televize.

 • Vysokorychlostní archivace z pevného disku na disk DVD

  Funkce vysokorychlostní archivace vám umožňuje kopírovat záznam z pevného disku na disk DVD za zlomek původního nahrávacího času. Jakmile je program uložen na pevném disku, můžete ho zkopírovat na disk DVD+R/RW maximální rychlostí.

 • Přehrává MP3, WMA, JPEG, DivX 3.11/4.x/5.x/6

  Funkce přehrávání více formátů umožňuje přehrát většinu formátů souborů včetně formátů MP3, WMA, JPEG a populárního formátu pro digitální multimédia DivX a zajišťuje tak maximální potěšení při poslechu a sledování videa. Podpora DivX umožňuje přehrávat a sdílet kvalitní komprimovaný obsah videa DivX i jinde než ve vašem počítači.

 • S Dual Media pohodlně nahrávejte na disky DVD+R/RW i DVD-R/RW

  DVD rekordéry Philips podporují nahrávání na dva typy médií a díky tomu je možné nahrávat na disky DVD+R/RW a DVD-R/RW. Zákazník si může koupit jakýkoliv disk a rekordér Philips vždy pořídí nahrávku zcela kompatibilní, kterou je možné přehrávat na všech DVD přehrávačích.

 • Funkce One Touch Pause Live TV okamžitě zmrazí akci

  Funkce Pause Live TV vám dává absolutní kontrolu. Jakmile je rekordér zapnut, začne velká vestavěná paměť automaticky nahrávat program, který sledujete, což vám kdykoliv umožňuje pozastavení programu, jeho opětovné přehrání nebo uložení. Pokud si potřebujete dát pauzu, můžete stiskem jednoho tlačítka pozastavit „živý“ televizní program a pokračovat v jeho sledovaní, až se vám to bude hodit.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat