DVD rekordér/videorekordér

  Uchovejte své kazety VHS na discích DVD

  Představujeme rekordér vše v jednom, který přehrává a nahrává na disky DVD i kazety VHS! Pomocí rozhraní i.Link nyní můžete kopírovat oblíbené kazety z videokamery s dokonalým digitálním obrazem a zvukem na disk DVD.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Uchovejte své kazety VHS na discích DVD

 • Digitální vstup i.LINK pro dokonalé kopie z digitální videokamery

  Digitální vstup i.LINK pro dokonalé kopie z digitální videokamery

  Digitální vstup iLink, též známý jako IEEE 1394 a FireWire, přenáší digitálně veškeré audio a video signály pomocí jednoho vodiče beze ztráty kvality obrazu a zvuku. Pomocí digitálního vstupu iLink můžete kopírovat svá domácí videa v původní digitální obrazové kvalitě.

 • Systém ShowView pro rychlé a snadné programování

  Systém ShowView pro rychlé a snadné programování

  Se systémem ShowView vám k naprogramování videorekordéru stačí zadat číslo ShowView – jediný kód skládající se z devíti či méně číslic, který je vytištěn u každého televizního programu ve většině časopisů s programy televize.

 • Direct Dubbing - nahrajte si film z VHS na DVD

  S tlačítkem Direct Dubbing (přímé mixování zvuku) můžete začít nahrávat z kazety VHS bez složitého procházení nabídkami nebo výběru vstupů a výstupů v případě dvou samostatných přístrojů.

 • S Dual Media pohodlně nahrávejte na disky DVD+R/RW i DVD-R/RW

  DVD rekordéry Philips podporují nahrávání na dva typy médií a díky tomu je možné nahrávat na disky DVD+R/RW a DVD-R/RW. Zákazník si může koupit jakýkoliv disk a rekordér Philips vždy pořídí nahrávku zcela kompatibilní, kterou je možné přehrávat na všech DVD přehrávačích.

 • Přehrává MP3, WMA, JPEG, DivX 3.11/4.x/5.x/6

  Funkce přehrávání více formátů umožňuje přehrát většinu formátů souborů včetně formátů MP3, WMA, JPEG a populárního formátu pro digitální multimédia DivX a zajišťuje tak maximální potěšení při poslechu a sledování videa. Podpora DivX umožňuje přehrávat a sdílet kvalitní komprimovaný obsah videa DivX i jinde než ve vašem počítači.

 • Systém VPS/ PDC nahrává televizní program přesně od začátku do konce

  Pomocí systémů VPS (Video Programming System) a PDC (Program Delivery Control) řídí televizní stanice začátek a délku naprogramované nahrávky. To znamená, že se záznamové zařízení zapne a vypne ve správný čas i v případě, že naprogramovaný televizní program začne dříve nebo skončí později, než bylo naplánováno.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat