DVD přehrávač/rekordér

  DVD přehrávač/rekordér

  Nahrávání je nyní opravdu snadné

  DVD rekordér s výstupem s vysokým rozlišením

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Nahrávání je nyní opravdu snadné

 • Digitální výstup HDMI pro snadné připojení jediným kabelem

  Digitální výstup HDMI pro snadné připojení jediným kabelem

  Zkratka HDMI je označením rozhraní High Definition Multimedia Interface (multimediální rozhraní pro vysoké rozlišení). Představuje přímé digitální připojení, které přenáší digitální video s vysokým rozlišením a digitální vícekanálový zvuk. Vypuštěním převodu na analogové signály je zajištěn dokonalý obraz a zvuk. Rozhraní HDMI je plně zpětně kompatibilní s formátem DVI.

 • Nahrávejte až 12 hodin na dvouvrstvý disk

  Nahrávejte až 12 hodin na dvouvrstvý disk

  Režim 12hodinového záznamu, který je k dispozici u některých modelů DVD rekordérů, umožňuje nahrávat až 12 hodin videozáznamu na dvouvrstvé disky DVD+R.

 • Digitální vstup i.LINK pro dokonalé kopie z digitální videokamery

  Digitální vstup i.LINK pro dokonalé kopie z digitální videokamery

  Digitální vstup iLink, též známý jako IEEE 1394 a FireWire, přenáší digitálně veškeré audio a video signály pomocí jednoho vodiče beze ztráty kvality obrazu a zvuku. Pomocí digitálního vstupu iLink můžete kopírovat svá domácí videa v původní digitální obrazové kvalitě.

 • Systém ShowView pro rychlé a snadné programování

  Systém ShowView pro rychlé a snadné programování

  Se systémem ShowView vám k naprogramování videorekordéru stačí zadat číslo ShowView – jediný kód skládající se z devíti či méně číslic, který je vytištěn u každého televizního programu ve většině časopisů s programy televize.

 • Technologie SmartAlgo zajišťuje kvalitu záznamu a kompatibilitu

  Technologie SmartAlgo™ zajišťuje kvalitní záznamy bez ohledu na formát a kvalitu disku. Patentovaná přizpůsobivá technologie vybírá optimální strategii zápisu pro použitý disk. To podstatně zlepšuje bezporuchovost nahrávek, předchází nezdařenému nahrávání a zaručuje kompatibilitu přehrávání.

 • Přip. USB Direct pro přehrávání a kopírování fotografií a hudby z disků flash

  Jednoduše připojte vaše zařízení k portu USB na DVD systému Philips a přehrávejte přímo z USB nebo vyberte digitální hudbu či fotografie a nahrajte je ze zařízení na disk DVD a přehrajte je později. Nyní můžete sdílet své oblíbené okamžiky s rodinou a přáteli.

 • Pohodlné nahrávání na dva typy médií, DVD+-R/RW a DVD+R DL

  DVD rekordéry Philips podporují nahrávání na dva typy médií a díky tomu je možné nahrávat na disky DVD+R/RW, DVD-R/RW a DVD+R DL. Zákazník si může koupit jakýkoliv disk a rekordér Philips vždy pořídí nahrávku zcela kompatibilní, kterou je možné přehrávat na všech DVD přehrávačích.

 • Přehrává MP3, WMA, JPEG, DivX 3.11/4.x/5.x/6

  Funkce přehrávání více formátů umožňuje přehrát většinu formátů souborů včetně formátů MP3, WMA, JPEG a populárního formátu pro digitální multimédia DivX a zajišťuje tak maximální potěšení při poslechu a sledování videa. Podpora DivX umožňuje přehrávat a sdílet kvalitní komprimovaný obsah videa DivX i jinde než ve vašem počítači.

 • Systém VPS/ PDC nahrává televizní program přesně od začátku do konce

  Pomocí systémů VPS (Video Programming System) a PDC (Program Delivery Control) řídí televizní stanice začátek a délku naprogramované nahrávky. To znamená, že se záznamové zařízení zapne a vypne ve správný čas i v případě, že naprogramovaný televizní program začne dříve nebo skončí později, než bylo naplánováno.

 • Snadno použitelné grafické uživatelské rozhraní

  Velice snadno prozkoumejte všechny funkce od jednoduchého nahrávání pomocí časovače až po pokročilé funkce úprav. S tímto grafickým rozhraním, které se snadno používá, může rekordér ovládat kdokoli. Nabídky na obrazovce jsou logicky uspořádané a jsou snadno pochopitelné. V případě potřeby je navíc k dispozici vysvětlující text.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat