Zavřít Stáhnout obrázek

Obrázky

Ponořte se do emocí živého vystoupení

Vraťte hudbě život díky sytému, přirozenému zvuku technologie SoundSphere. Tyto elegantní dokovací reproduktory Philips DS9800W/10 jsou vybaveny funkcí AirPlay a dokážou také přehrávat skladby z iPodu Touch, iPhonu, iPadu a také z aplikace iTunes.

Zobrazit všechny specifikace

Vlastnosti výrobku

 • SoundSphere pro přirozený, hlubší a širší zvuk

  Dopřejte si slávu a energii hudby, s reproduktory SoundSphere si budete užívat přesných tónů tak, jak měli umělci v úmyslu. Čistý a přirozený zvuk reproduktorů SoundSphere vytváří hlubší a širší dojem. Ve výsledku budete mít pocit, že interpreti hrají živě přímo před vámi. Každý reproduktor SoundSphere je vybaven výškovým reproduktorem, který je zavěšený nad reproduktorovou skříní a vydává zřetelnější zvuk ve všech směrech. Přesná konstrukce výhybky a pečlivé umístění basového reproduktoru obklopujícího výškový reproduktor zajišťuje minimální rušení a mnohem přirozenější zvuk.

 • Technologie FullSound vylepšuje detaily zvuku a přináší bohatý a výkonný zvuk

  Patentovaná technologie FullSound společnosti Philips využívá digitální zpracování signálu poslední generace pro věrné vylepšení podání hudby. Hudební obsah je dynamicky analyzování a optimalizován a umožní vám zažít hudbu s velkými detaily a hřejivým podáním.

 • SoundCurve pro vynikající reprodukci zvuku

  Pečlivě navržený zakřivený zadní kryt tohoto dokovacího reproduktoru Philips vytváří vysoce efektivní akustickou strukturu pro reprodukci zvuku. Čistá křivka zvyšuje pevnost skříňky reproduktoru, takže výrazně snižuje vnitřní rezonanci a zabraňuje vibracím a zkreslení zvuku. Můžete si vychutnat křišťálově čistý zvuk a skvělý vzhled reproduktorů.

 • Design bass-reflex pro hlubokou a sevřenou reprodukci basů

  Akustické zatížení bass-reflex využívá basový průduch vyladěný na akustický objem skříně reproduktoru, což umožňuje reprodukovat basy z kompaktních skříněk. Pečlivě navržený, profilovaný basový průduch přispívá k průtoku vzduchu a umožňuje dosáhnout hlubokých a působivých basů i při vysoké hlasitosti. Zároveň však minimalizuje vzduchové turbulence, které mohou způsobovat zkreslení.

 • Ručně vyráběná dřevěná skříň reproduktoru pro věrnost reprodukce zvuku

  Dřevo bylo odedávna používáno pro vytváření nejlepších hudebních nástrojů. Díky svým přirozeným akustickým vlastnostem je i dnes ideálním materiálem pro nejkvalitnější nástroje i zvuková zařízení. Samotný reproduktor je vyroben ze dřeva a také při výrobě skříně byly pro získání optimálního tvaru použity nejmodernější technologie ohýbání dřeva. Výsledný přesně naplánovaný tvar omezuje vibrace a eliminuje zkreslení zvuku; reprodukce zvuku je proto maximálně přirozená a živá.

 • Přenášejte hudbu s bezdrátovou technologií AirPlay

  Technologie AirPlay umožňuje přenos celé hudební kolekce iTunes do dokovací stanice Fidelio. Díky bezdrátovému spojení přehrává skladby z programu iTunes v počítači, iPhonu, iPadu nebo v iPod Touch v každém reproduktoru, který technologii AirPlay podporuje. Stačí jen reproduktor zapojit do sítě Wi-Fi. Technologie AirPlay také umožňuje současné přehrávání ve všech reproduktorech v různých místnostech. Poslouchejte oblíbenou hudbu všude, kam vkročíte.

 • Aplikace SoundStudio pro úplnou kontrolu nastavení zvuku

  Poslouchejte hudbu tak, jak se vám to právě líbí. Aplikace SoundStudio skutečně vkládá ovládání vaší hudby do vašich dlaní. Umožňuje změnit každou vlastnost hudby pouze pomocí iPhonu: slouží k tomu intuitivní a jednoduché ovládací prvky. Nyní můžete upravovat, přizpůsobovat a vytvářet svůj požadovaný zvukový zážitek a zcela oživit své oblíbené písně. Aplikace SoundStudio rovněž umožňuje poslech tisíců internetových rádiových stanic z celého světa, což ještě rozšíří vaše hudební zážitky.

 • Celkový výstupní výkon 2 x 50 W RMS

  RMS neboli Root Mean Square je typickým způsobem měření zvukového výkonu neboli elektrického výkonu přeneseného z audiozesilovače do reproduktoru, který je měřen ve wattech. Celkový zvukový výkon závisí na množství elektrické energie dodané reproduktoru a na jeho citlivosti. Zesilovače jsou v zásadě omezeny množstvím elektrické energie, které mohou zesílit, a reproduktory množstvím elektrické energie, které mohou převést na zvuk, aniž by došlo ke zkreslení audiosignálu. Čím vyšší je příkon, tím lepší je zvuk z reproduktoru.

 • Vstup AUX-in pro snadné připojení téměř libovolného elektronického zařízení

  Připojení vstupu AUX-in umožňuje přímé přehrávání obsahu MP3 z přenosných multimediálních přehrávačů. Kromě toho, že si můžete vychutnat svou oblíbenou hudbu ve vynikající kvalitě z tohoto reproduktoru je připojení vstupu AUX-in rovněž mimořádně praktické, protože stačí jen zapojit přenosný přehrávač MP3 do reproduktoru.

 • Leštěný lakovaný povrch

  Nádherná dřevěná dokovací stanice byla opatřena sedmi pečlivě aplikovanými vrstvami laku vyleštěného do dokonalého lesku. Reproduktor si leskem nezadá s krásou klavírů – dokonalý a elegantní vzhled, který dodá domovu krásu a šarm.

 • Dokovací kolébka pro nabíjení

  Tento nabíjecí dok je kompatibilní se všemi iPody, iPhony a iPady a umožní vám mít zařízení Apple stále po ruce. Budete mít naprostou kontrolu nad vaší hudbou. Můžete do něj vložit všechna zařízení i s ochranným pouzdrem bez potřeby speciálních adaptérů. Teď už můžete nabíjet iPod, iPhone nebo iPad hned vedle sebe a nechat streamovat vaše oblíbené melodie po pokoji.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat